petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Vitaminler ve Ek Besinler

Vitaminler kedinizin gelişimine büyük ölçüde katkı sağlar. Mide, sindirim sistemi ve tüy sağlığı gibi birçok alanda kedinizin metabolizmasını destekleyici ek besin bulunmaktadır. Bu besinler kedinizin damak zevkine uygun olduğu için severek tüketeceklerdir.

Kedi Vitaminleri

Kedinizin günlük beslenmesinde, vitamin ve mineraller, minik dostunuzun sağlıklı ve uzun bir ömür sürebilmesi için çok önemlidir. 

Bağışıklık sistemin güçlendiren, görme ve kalp fonksiyonlarını geliştiren kedi tüy vitamini konularında veterinerinize danışarak ve Petlebi Topluluk’taki tavsiyeleri değerlendirerek, doğru seçimi yapabilirsiniz.

Kedi vitamini fiyatlarını Petlebi’de inceleyerek, kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.

Kedi Ek Besinleri

Kedili aileler bilir, bir kedinin temizlenme seansını izlemek terapi gibidir. Ancak, o huzurla izlediğiniz minik dostunuz, yuttuğu tüyleri çıkarmak için kendini zorlayarak kusmak zorunda kalır. Deri ve tüy sağlığı için kullanacağınız kedi ek besin çeşitleri, özellikle uzun tüylü ya da çok temizlenen kediniz için hayat kurtarıcıdır. Bol lifli yapısı nedeniyle kusma sorununa son vererek, kedinizi rahatlatır.

Vitaminler ve Ek Besinler Kullanıcı Yorumları