Suluk

(6)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Suluk

Kuşlar su ile oynamayı çok severler ve kendilerini suda temizlemekten büyük keyif alırlar. Ancak kuşların her zaman temiz ve taze su tüketmesi de sağlıkları açısından büyük öneme sahiptir. Çok geniş ağzı olmayan ve sürekli olarak temiz su sağlayabilecek bir kuş suluğu tercih etmek onların günlük su tüketimlerini yeterli seviyede yapmalarına yardımcı olacaktır.

Kuş Suluğu Nasıl Tercih Edilir?

Kuş su kabı tercihini yaparken kanatlı dostlarımızın su ile oynamayı çok sevdiklerini unutmamak gerekir. Kuşunuzun su içmesi için aldığınız kapta banyo yaptığını veya oyun oynadığını görmek ufak bir hayal kırıklığına neden olabilir. Bu nedenle kuş suluğu tercih ederken kafese takılabilen, taze su ihtiyacını sürekli karşılayacak tasarımlara yönelmek gerekir.

Hazneli kuş suluğu tercih etmenin bir diğer avantajı da gün içerisinde kafes içerisinde oynayan kuşların suluklarındaki suyu dökmelerine ve susuz kalmalarına engel olmaktır.

Tüm canlılar için oldukça önemli olan su tüketiminin mutlaka sağlıklı malzemelerden üretilmiş kaplardan yapılması gerekir. İnsan ve hayvan sağlığı için zararsız malzemelerden ürünler tercih etmek sağlık için şarttır.

Kuş Su Kabı Fiyatları

Kuş suluğu modelleri farklı boylarda olabilmektedir. Bu ürünler aynı zamanda dış mekânda kullanım için de tasarlanmaktadır. Balkon, teras ya da bahçede doğada bulunan kuşlara temiz su sağlamak için tasarlanan büyük ürünlerin fiyatları da kafes ekipmanları ile kıyaslandığı zaman daha yüksektir.

Petlebi.com'da Living World, Trixie gibi pek çok markanın kuş kafesi ekipmanlarını bulabilirsiniz. Kanatlı dostlarımızın sağlıklı ve konforlu bir yaşama sahip olmaları için ihtiyaç duyacakları tüm malzemeleri sitemizden sipariş verebilirsiniz. İnsan ve hayvan sağlığına uygun malzemelerden, güvenilir tasarımlarla üretilen ürünler arasından seçim yaparken kararsız kalırsanız, sitemizdeki kullanıcıların deneyimlerini aktardıkları yorumlara da göz atabilirsiniz.