Araba/Araç Ekipmanları

(36)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Araba/Araç Ekipmanları markası:

Köpekler İçin Araba ve Araç Ürünleri

Köpek için araba aksesuarları, onunla araba yolculuğunuzu kolaylaştırmak ve olası tatsızlıkların önüne geçmek için tasarlanmıştır. Örneğin çok hareketli bir köpeğiniz varsa, araç içi köpek separatörü, sizin yola odaklanmanızı onun da yolculuk boyu daha sakin olmasını sağlar.

Bagajda yolculuk eden tüylü dostunuz için köpek bagaj örtüsü bagajınızın kirlenmesi engeller. Su geçirmez ve elde yıkanır özelliğiyle rahat kullanımlıdır. Arabada birlikte yolculuk ediyorsanız, arabanın temizliğini koruyan ve ona daha fazla alan tanıyan köpek için araba örtüsünü değerlendirebilirsiniz. Uzun yola çıkarken, köpek araba koltuğu hem onun hem sizin güvenliğiniz için büyük önem taşır. Uzun yolda diğer bir güvenlik önlemi ise araç arkası köpek taşıma çözümüdür.

Petlebi'de tüm ailenizin araba ile yolculuk ederken konforlu hissedeceği ürün seçimlerini geniş bir skalada inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verin.

Uzun seyahatlerde araç sahipleri köpeklerini de mutlaka beraberinde götürmeye çalışır. Araba ekipmanlarınızın tam olduğu durumlarda köpeğinizle yolculuk güvenli ve keyiflidir. Köpeğinize uygun araç ekipmanı edinmeniz seyahatlerinizi kolaylaştıracaktır.