Aynalar

(3)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Kuş Kafes Aynası

Kuşların yaşam alanı olan kafeslerde kullanılacak aksesuarlar her zaman özenle seçilmelidir. Kuş kafes aynası kullanmak ise tamamen beklentiler ve tercihlerle alakalıdır. Kuş sahibi olan insanlar ayna kullanımı konusunda farklı fikirlere sahiptir. Bazı kişiler aynaların kuşu sahibinden uzaklaştırdığını düşünürken bazıları da kuşların aynadaki yansımalarını arkadaş edinmelerinin onları mutlu ettiğini düşünür. Bu noktada kuş aynası alıp almamak oldukça kişisel bir seçime dönüşür. Kuş aynası kullanımı ile fikir ayrılıkları genellikle konuşması beklenen ama papağanlar kadar çok konuşmayan muhabbet kuşları söz konusu olduğunda ortaya çıkar.

Kuş Aynası Nasıl Kullanılır?

Kuş kafeslerinde kullanılacak aynalar farklı tasarımlara sahiptir. Bu aynalar salıncaklı ya da merdivenli olabileceği gibi tek başına bir aksesuar olarak da tasarlanmaktadır. Kuş kafeslerinde ayna kullanımı zamanla tercih edilmelidir. Kuşun eve ilk geldiği dönemde hemen ayna kullanmak yerine eve ve çevresindeki insanlara alışması beklenebilir.

Tek başına yaşayan bir kuşun yanına arkadaş geleceği zaman kafa karışıklığını engellemek için yeni kuş kafese girmeden önce aynanın çıkarılması önerilir. Bu sayede kuşların birbirlerine alışması daha kolay olur.

Kuş Aynası Çeşitleri

Kuş kafesi aynası alırken aynanın boyutlarına ve aynayla birlikte gelen aksesuarlara göre aynaların modelleri değişiklik göstermektedir. Kuş kafeslerinin olmazsa olmazı salıncaklara monte edilen aynalar kafesin kullanım alanının artmasına yardımcı olur. Çeşitli dallara monte edilen aynalar ise kuşların durdukları alanlarda aynaya bakmalarını mümkün kılar.

Petlebi.com'da pek çok popüler ve kaliteli markanın kuş bakım ürünlerini bulabilirsiniz. Kanatlı dostlarımızın sağlıklı bir şekilde büyümeleri, keyifli zaman geçirmeleri ve ideal seviyede hareket etmeleri için ihtiyaç duyacakları her ürünü sitemizden güvenle sipariş verebilirsiniz. Sitemizde bulunan kuş aynası modellerini seçerken ürün açıklamalarını inceleyebilir, kullanıcı yorumlarına göz atarak nihai kararınızı verebilirsiniz.