Dış Mekan Köpek Yatağı

(1)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Dış Mekan Köpek Yatağı

Bahçesi ya da balkonu olan evlerde yaşayan dostlarımızın dışarıda zaman geçirmek durumunda kalması ve piknik gibi organizasyonlarda rahat ettirilmek istenmeleri halinde dış mekan köpek yatağı ürünlerine ihtiyaç duyulur. Evin içerisinde olduğu kadar dışarısında da kendilerine ait bir alanlarının olması onların konforlarının ve mutluluklarının arttırılması açısından büyük bir fayda da sunmaktadır. Zemin ile teması engelleyen, su geçirmez özellikte olabilen, kolay temizlenebilen, aynı zamanda soğutucu ve haşere kovucu gibi ek niteliklere sahip olacak şekilde üretilen dış mekan köpek yatakları en uygun fiyatlarla Petlebi.com'da sizleri bekliyor. Lepus, Mita ve Trixie köpek yatakları arasından seçim yaparak siz de dostunuzun konforlu bir şekilde dinlenmesine katkı sunabilirsiniz.

Dış Mekan Köpek Yatağı Çeşitleri

Dış mekan köpek yatakları farklı malzemelerden, farklı formlarda ve ek özelliklere sahip olacak şekilde üretilebiliyor. Sert plastikten veya kumaştan üretilen ürünler yıkanabilir ve su geçirmez özelliklere sahip olabiliyor. Tüm bunların dışında dostlarımızı kenelerden, pirelerden ve sivrisineklerden koruyabilen ürün çeşitlerine de erişim sağlanabiliyor. Bu noktada köpeklerin ne sıklıkta dışarıda zaman geçirdiklerinin ve rutinlerinin doğru analiz edilebilmesi gerekiyor. Seçtiğiniz ürün çeşidi hakkında detaylı bilgiye sitemizden ulaşabilir, ürünün kullanıcıları tarafından yapılan ve gerçek deneyimleri yansıtan yorumları okuyabilirsiniz.

Bahçe Köpek Yatağı Seçilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dostlarımızın yalnızca evlerde değil dış ortamlarda da rahat etmelerini sağlayan dış mekan köpek yatakları seçimi sırasında ilk olarak dostunuzun boyutlarını değerlendirmeniz gerekiyor. Üstlerinde rahat bir şekilde yatabilecekleri ve zeminle temas etmelerinin engellenmesini sağlayan ürünler incelenirken dostunuzun yatarken aldığı pozisyon da size yol gösterici bilgiler verebilir. Ürünün kullanılacağı alanın özellikleri de dikkat etmeniz gereken bir diğer değişkendir. Aynı zamanda köpeğinizin dışarıda ne sıklıkla ve ne sürede yatmayı tercih ettiği de ürün seçimi sırasında fikir verecektir.

Dış Mekan Köpek Yatağı Fiyatları

Pikniklerde, bahçenizde ve balkonunuzda kullanabileceğiniz dış mekan köpek yatağı fiyatları markaya, ürünün boyutuna ve üretildiği malzeme özelliklerine göre değişebilmektedir. Petlebi.com üzerinden dünyaca ünlü markaların hem köpeklere konfor sunan hem de sizler için fonksiyonellik taşıyan ürün çeşitlerine ulaşabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantimizden yararlanarak küçük ve büyük köpek yatağı alternatiflerine sahip olabilirsiniz.