Tuvalet/Dışkı Torbaları

(17)

Köpeğinizin Gezinti esnasında herhangi bir yere yaptığı dışkıyı, arkasından temizlememiz çevre temizliği ve sağlığı için önemlidir. Bu temizlik için özel olarak üretilmiş dışkı torbaları mevcuttur. Torbalar yardımıyla köpeğinizin dışkısını kolayca alıp çöpe atabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Tuvalet Torbası

Köpeklerle yaşamın sayısız güzelliği kadar çeşitli zorlukları da bulunur. Onların konforlu bir yaşam sürebilmesi için eğitimlerinin verilmesi, bakımlarının aksatılmaması ve sorumluluklarının alınması gerekir. Tuvalet ihtiyaçları da özen isteyen başka bir süreçtir. Yavruluk dönemindeki aşıları bittikten sonra tuvaletlerini yapmak için dışarıya çıkarılan dostlarımız zaman zaman türlü tartışmaların da kaynağı olabilir. Tüm evcil hayvan sahiplerinin duyarlı bir şekilde davranması hem çevre temizliğinin korunmasını sağlar hem de toplum tarafından eleştirilerin merkezi haline gelmeyi engeller. Köpek tuvalet torbası çeşitleri küçük boyutları ile her daim yanınızda taşıyabileceğiniz ve dostunuz kaka yaptığında yerde bırakmamanızı sağlayacak önemli ürünlerdir. Petlebi.com üzerinden Buffer, Trixie ve Eastland gibi markaların köpek tuvalet poşeti, dışkı toplama küreği ve torba kabı gibi ürünlere ulaşabilirsiniz.

Köpek Tuvalet Poşeti Ne İşe Yarar?

Köpek tuvalet torbaları dostlarımız dışkıladıktan sonra dışkıları hijyenik bir şekilde almaya ve atmaya yarayan ürünlerdir. Çevre duyarlılığı yüksek hayvanseverlerin en favori ürünleri arasında yer alırlar. Bu ürünlerin bazıları kabı olmadan bazıları kabı ile birlikte satılabilir. Küçük gezintiler sırasında çevreyi temiz tutmaya yarayan aynı zamanda hoş bir koku ile dışkı kokusunu maskeleyen bu ürünler dayanıklı malzemelerden yapılmıştır ve yırtılmaya karşı da dirençlidir.

Köpek Tuvalet Torbası Çeşitleri

Birçok markanın köpek tuvalet torbası çeşitleri Petlebi.com'da sizleri bekliyor. Bu ürünlerin bir kısmı dayanıklı plastikten bir kısmı ise kağıttan üretilmiş olabiliyor. Torbalara ek olarak dışkıların toplandığı alanlar özelinde tercih edilebilecek dışkı toplama küreği ve dışkı toplama aparatları da sitemizde yer alıyor. Özellikle bahçesi olan ve dostları bu bölgeye tuvalet yapan kişiler için dışkı toplama kürekleri büyük bir kolaylık sunuyor.

Köpek Tuvalet Torbası Fiyatları

Köpek tuvalet torbası fiyatları ürüne, markaya ve ambalaj içerisindeki ürün adedine göre değişiklik gösterebiliyor. Petlebi.com en uygun fiyatlı köpek ürünleri ile, sadık patililerin hem beslenme hem bakım hem de konfor gereksinimlerinin karşılanmasını sağlıyor. %100 orijinal ürün garantimiz, hızlı kargo seçeneklerimiz ve farklı ihtiyaçlara yanıt verecek ürün yelpazemizle siz de avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Ürünler arasında kararsız kaldığınızda kullanıcı yorumlarını okuyarak en doğru tercihi yapabilirsiniz.