petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Tuvalet/Dışkı Torbaları

Köpeğinizin Gezinti esnasında herhangi bir yere yaptığı dışkıyı, arkasından temizlememiz çevre temizliği ve sağlığı için önemlidir. Bu temizlik için özel olarak üretilmiş dışkı torbaları mevcuttur. Torbalar yardımıyla köpeğinizin dışkısını kolayca alıp çöpe atabilirsiniz.

Devamını Göster »

Köpek Tuvalet Torbası Çeşitleri

Köpeğinizin tuvalet alışkanlığı kazanması eğitimle kolaylıkla çözülür. Yavrunuz eve adım attığı andan itibaren bu konudaki eğitimine hızla başlamalısınız. Köpek tuvalet aparatı gibi bir yardımcı ile evdeki kazaları önlemek bu süreçte mümkündür.

Köpeğinizle yürüyüşler sırasındaki tuvalet seanslarında ise köpek kaka torbası mini boyutuyla her daim çantanızda cebinizde rahatlıkla taşıyabileceğiniz kolay ve ucuz bir yardımcıdır. 

Köpek tuvalet torbası fiyatları 15 ya da 20li rulolar halinde satılmaktadır. Torbanın yanı sıra torba kabı da taşıma sırasında kolaylık sağlayacaktır.

Eğer, tüylü dostunuz ihtiyacını bahçenizde gideriyorsa, köpek dışkısı toplama küreği ile hijyenik bir biçimde kakayı toplayabilirsiniz. Köpek kaka toplama aletleri Petlebi’de geniş bir seçkide yer almaktadır. Ürünleri inceleyip aynı gün kargo fırsatıyla sipariş edebilirsiniz.