İkili Mama ve Su Kabı

(25)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

İkili Mama Kabı Köpek

Köpekler sahiplenildiği andan itibaren onların temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi ve konforlarının arttırılabilmesi için birçok ürün arasından seçim yapılması gerekir. Gün içerisinde mamalarını yiyebilecekleri ve sularını içebilecekleri kaplar onlar için ilk alınması gereken ürünlerin başında gelir. Bazı ürünler tekli olarak satılsa da genellikle ikili mama kabı köpek sahiplerinin tercihi olmaktadır. Bunun temel sebebi mama yiyecekleri zamanda sularının da tazelenmesinin daha sağlıklı bir yaklaşım olmasıdır. Evde iki köpek bakan kişiler için bu ürünlerin sunduğu fonksiyonelliğin de göz ardı edilmemesi önemlidir. Petlebi.com üzerinden Ferplast, Karlie ve Trixie gibi markaların ikili mama ve su kabı ürünlerine erişebilir, dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünlerle dostunuzun temel gereksinimlerini en sağlıklı şekilde karşılayabilirsiniz.

Köpek İkili Mama Kabı Çeşitleri

Köpekler için ikili mama kabı birçok farklı materyalden üretilebilir. Kapasiteleri, renkleri ve tasarımları da değişen bu ürünlerden bazıları kaymaz tabana sahip olup yere konurken bazıları ayaklı olabilir. Yüksekliği ayarlanabilen ikili mama kapları yavruluk döneminden itibaren kullanılabilecek ve her yaşam evresine hitap edebilecek ürünler olarak ön plana çıkmaktadır.

Köpek İkili Mama ve Su Kabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek ikili mama kabı seçimi sırasında dostunuzun ırksal özelliklerini göz önünde bulundurmalısınız. Küçük ırklar ile büyük ırkların çene genişliği ve boy uzunlukları aynı olmadığından mama kaplarının hacimlerinin, yerden yüksekliklerinin ve boyutlarının değerlendirilmesi konforlarını etkiler. Ürünlerin imal edildiği malzemenin sağlıkları için zararlı olmaması, kolay temizlenebilmesi ve kullanım esnasında yer değiştirip ters dönmemesi de ürünlerin sahip olmaları gereken nitelikler arasında yer alır.

Köpek İkili Mama Kabı Fiyatları

Köpekler için ikili mama kabı fiyatları markaya, ürünlerin boyutlarına, imal edildikleri malzemelere ve ayarlanabilme gibi ek özellikler barındırıp barındırmamalarına göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com'da en uygun fiyat tekliflerinden yararlanabilir, dünyaca ünlü markaların ürünlerine erişim sağlayabilirsiniz.