Gezdirme Kayışları

(66)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Gezdirme Kayışları markası:

Köpek Gezdirme Kayışları

Köpeklerle açık havada gezmek onların tuvalet ihtiyacının karşılanmasından çok daha fazlasını ifade eder. Kilo kontrollerinin sağlanması için egzersiz yapmaları da aile bireyleri ile kurdukları ilişkinin güçlenmesi de yapılan gezintilerle sağlanabilir. Onları tasmasız gezdirmek bir seçenek olsa da tercih edilmemesi önerilir. Hem güvenliklerinin sağlanması hem yaşatabilecekleri paniğin engellenmesi hem de kaçmalarının önüne geçilmesi için gezintiler sırasında köpek gezdirme kayışları en gerekli ürünler olarak ön plana çıkar. Onlarla yapılan yürüyüşler ve koşular sırasında büyük bir konfor sağlayan en kaliteli köpek gezdirme kayışları onlarca farklı çeşidi ile Petlebi.com'da sizleri bekliyor!

Köpek Gezdirme Kayışı Çeşitleri

Köpek gezdirme kayışı uzun veya kısa; küçük ya da büyük ırk köpek gezdirme kayışı olarak farklı farklı özelliklerde üretilebiliyor. Zincirli gezdirme kayışı, bel kemeri ve kayışı, süspansiyonlu zincir kayışı ve otomatik gezdirme tasması tercih edilebilecek alternatifler arasında yer alıyor. Farklı desenlere ve renklere sahip olabilen bu ürünlerin dayanıklılıkları da üretilme hedefleri doğrultusunda değişiklik gösterebiliyor. Örneğin küçük ırk bir patili için tercih edilmesi gerekenlerle büyük ırklara özel üretilenlerin kayış dirençleri aynı olmuyor. Bu nedenle köpek gezdirme kayışı seçimi sırasında dikkatli olunması gerekiyor.

Köpek Gezdirme Kayışı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpeğinizle uzun, keyifli ve bir o kadar da güvenli gezilere çıkmanızı sağlayan köpek gezdirme kayışları seçimi sırasında detaylı düşünmelisiniz. Dostunuz çekmeye meyilli ise otomatik kayışlar konforunuzu arttıracaktır. Köpeğiniz güçlüyse süspansiyonlu köpek gezdirme kayışları şok emici özellikleri ile sizin de güvenliğinizi destekleyecektir. Onunla birlikte koşmak ise tercihinizi bel kemeri ve gezdirme kayışı çeşitlerinden yana kullanmanız en doğru alternatif haline gelecektir. Ürün belirlerken küçük, orta ya da büyük ırklara özel üretilip üretilmediği bilgisi de seçim doğruluğunuzu arttırır.

Köpek Gezdirme Kayışı Fiyatları

Köpek gezdirme kayışı fiyatları markaya, üretim malzemesine, uzunluğuna ve otomatik olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com'da Eastland, Trixie, Ferplast ve Karlie gibi tanınmış markaların kaliteli ürünlerine en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Kullanıcı yorumlarını okuyabilir, ürün özelliklerini inceleyebilir, avantajlı tekliflerimizden farklı ödeme yöntemlerini tercih ederek yararlanabilirsiniz.