Kulak Bakımı

(11)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Kulak Temizlik ve Bakım Ürünleri

Köpeklerin dengeli beslenmesi ve bakım süreçlerinin aksatılmaması onların sağlıklı ve konforlu bir hayat yaşamalarını sağlar. Nasıl ki düzenli olarak taranmaları, tırnaklarının kısaltılması gerekiyorsa kulak temizliği süreçlerinin de aynı oranda tekrarlanması gerekir. Kulakları temizlenmediğinde enfeksiyon başlayabilir, kulaklarında kronik bir kaşıntı oluşabilir ve bu durumda kendilerini sert bir şekilde kaşımaları sonucu yara oluşumu meydana gelebilir. Petlebi.com üzerinden her yaşa ve her ırka uygun olacak şekilde üretilen kulak temizliği ve bakım ürünlerini bulabilir; dostunuzun kaşıntı ve enfeksiyon sorunu yaşamasını engelleyebilirsiniz.

Köpek Kulak Temizlik Ürünleri

Köpek kulak temizliği sırasında kullanabileceğiniz birçok farklı bakım ürünü bulunmaktadır. Köpek kulak temizleme solüsyonu, köpek kulak temizleme mendili, köpek kulak temizleme losyonu gibi ürünler kolay bir şekilde kullanılabilir ve oldukça başarılı sonuçların alınmasını sağlar. Ürünlerin içerisinde bulunan bitki özleri dostlarımızın kulaklarının temizlenirken beslenmesine ve kirlerin yumuşatılarak çıkarılıp kaşıntı sorununun giderilmesine yardımcı olur. Yalnızca evcil hayvanlar için kullanılması gereken köpek kulak temizliği ürünleri Petlebi.com'da hızlı kargo seçenekleri ile satışa sunulmaktadır.

Köpek Kulak Bakım Ürünleri

Köpek kulak temizliği ürünlerine ek olarak köpek kulak bakım damlası ve pudrası gibi ürünleri de tercih etmeniz gereken durumlar olabilir. Bu ürünler aşırı kulak akıntısının yol açtığı kulak kirlerinin temizlenmesinde, kir oluşumunun geciktirilmesinde, kaşıntıların engellenip kulak enfeksiyonun önlenebilmesinde oldukça etkilidir. Köpek kulak pudrası ürünü kıvrımlı kulaklara sahip olan patililerin kıvrımlar arasında birikmesi muhtemel parazitlerin temizlenmesinde de başarılı sonuçlar vermektedir.

Köpek Kulak Temizlik Bakım Ürünleri Seçimi Nasıl Yapılır?

Köpek kulak bakımı sürecinde hem temizleme losyonlarına hem temizleme mendillerine hem bakım damlalarına hem de pudralara başvurabilirsiniz. Bu noktada hangi ürünü daha rahat kullandığınızı keşfetmeniz en doğrusu olacaktır. Kulaklarının sıvı ile temas etmesinden ziyade silinmesini tercih eden bir dostunuz varsa bu durumda mendillere yönelmeniz konforu açısından fark yaratır. Bu nedenle seçimlerinizde onun tercihlerini önceliklendirmeniz gerektiği söylenebilir. Ürün seçimi sırasında içeriklerine de göz gezdirmenizi, evcil hayvan sağlığına zarar vermeyeceğinden emin olduklarınıza yönelmenizi tavsiye ederiz.

Köpek Kulak Temizlik ve Bakım Ürünleri Fiyatları

Köpek kulak temizlik ve bakım ürünleri fiyatları ürünlerin türüne, markasına, ambalaj ağırlığına göre değişebilmektedir. Petlebi.com'da dostunuzun bakımının eksiksiz yapılmasını sağlayan onlarca farklı ürün grubunda en uygun fiyatlar sizleri bekliyor.