Köpek Yürüyüş Botu

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Yürüyüş Botu

Köpek sahiplendikten sonra birçok kişinin hayatında radikal değişimler meydana gelir. Artık en iyi şekilde beslenmesi, bakımının aksatılmaması ve ihtiyaçlarının karşılanması gereken bir dost sahibi olunmuştur. Kedilerden farklı olarak tuvalet ihtiyaçlarını dışarıda gideren köpeklerle yapılan yürüyüşler onların sağlıklı kalmaları adına da büyük bir gerekliliktir. Ancak sıcak havalar bir yandan, soğuk ve yağışlı havalar bir yandan dışarıda yürüyüş yapmanın keyfini gölgeleyebilir. Keyifle başlayan gezintiler sırasında dostlarımızın patileri kirlenebilir, patilerine kıymıklar ya da taşlar batabilir, patilerinde hali hazırda açık yara olması halinde enfeksiyon oluşumu söz konusu olabilir. Bu ve benzeri sorunların üstesinden gelinmesi adına köpek yürüyüş botları büyük bir konfor sağlamaktadır. Petlebi.com'da dostunuz için özel olarak geliştirilen köpek yürütüş botu çeşitlerine ulaşabilir, yazları patilerinin yanmasını kışın ise üşüyüp hasta olmalarını engelleyebilirsiniz.

Köpek Yürüyüş Botu Çeşitleri

Köpek botu çeşitleri dostlarımızın ırksal özellikleri doğrultusunda farklılaşmıştır. Genel anlamda köpek ayakkabısı olarak sınıflandırılan botlar ve köpek çizmeleri kategorinin en çok tercih edilen ürünleri arasında yer almaktadır. Patilerini yabancı cisimlerin zararlı etkisinden ve hava şartlarından korumak için tasarlanan bu ürünler kolay bir şekilde dostlarımıza giydirilebilir. Kaymaz taban yapısı yürüyüş konforunu destekler, ürün üstlerindeki boşluklar patilerin hava almasını sağlar. Yalnızca soğuk ve yağışlı havalarda değil yaz aylarında da sıcak kumlarda veya taşlık zeminlerde rahat bir şekilde yürümelerini sağlayan köpek ayakkabısı büyük ırk, orta ırk ve küçük ırkların pati yapılarına uygun olacak şekilde farklı ebatlarda satışa sunulmaktadır.

Köpek Ayakkabısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek yürüyüş botu seçimi sırasında ilk olarak ürünün hem yaz hem de kış aylarında kullanılabilecek özelliklere sahip olup olmadığına dikkat edilmelidir. Böylece yazın sıcak zeminlerden etkilenmeyeceklerinden, soğuk havalarda ise hasta olma ihtimallerinin azalacağından emin olunabilir. Ürün seçimi sırasında kaymaz ve su geçirmez tabana sahip olanlara yönelmekte de fayda olacaktır. Son olarak alınan ürünün patilere kolayca giydirilmesi ve dostlarımızın konforlu bir şekilde yürüyebilmesi için boyutunun da ona uygun olduğundan emin olunmalıdır.

Köpek Yürüyüş Botu Fiyatları

Konfor sunmasının yanı sıra sağlıklarının da korunmasını sağlayan köpek botu fiyatları markaya ve ürün kalitesine göre değişebilmektedir. Petlebi.com üzerinden Pawise ve Trixie köpek ayakkabısı çeşitlerine ulaşabilir; kampanyalarımızdan yararlanarak avantajlı alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.