Brit Care Kedi Maması

(34)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Kedi Maması markası:

Brit Care Kedi Maması

Patili dostlarımızın her zaman sağlıklı olmaları ve bizlerle birlikte uzun yıllar geçirebilmeleri en büyük isteğimizdir. Onların sağlıklı bir yaşam sürebilmelerinin temelinde ise beslenme yer alır. Kedilerin evrimsel beslenme süreçlerine uygun olarak hazırlanan mama formülleri ihtiyaçları doğrultusunda kullanıldığı zaman hem sağlıklı bir şekilde gelişimleri mümkün olur hem de uzun vadede zamana bağlı meydana gelmesi beklenen sağlık sorunları için önlem alınmış olur. Doğru mama seçiminde öncelik her zaman patili dostlarımızı fiziksel gereksinimlerini en iyi şekilde karşılayacak formüllerde olmalıdır. Elbette sevimli dostlarımızın damak zevki de mama seçiminde çok değerlidir ancak önceliğimiz onların gereksinimleri olmak zorundadır.

Brit Care dünyanın en çok tercih edilen mama markaları arasında yer almasını sağlıklı evcil hayvanlar için özelleştirilmiş geniş kapsamlı formüllerine borçlu. Her yaşam evresinin farklı beslenme ihtiyaçları olduğunun bilincinde olan marka aynı zamanda kedilerde yaygın görülen sorunlara da cevap veren mamalar üretiyor. Sindirim sistemi sorunları, tüy ve cilt sağlığı ya da alerjiler odağında üretilen farklı mamalar sayesinde tüm kediler sağlıklı bir şekilde beslenebiliyor.

Brit Care Hakkında

1994 yılında kurulan Brit Care son 20 yılda yaptığı atılımlar ile Avrupa'nın en büyük üreticilerinden birisi haline geldi. Bir aile şirketi olarak kurulan Brit Care'in en büyük amacı yüksek kalite standartlarını karşılamaya yönelik evcil hayvan mamaları üretmek. Şirket, bu nedenle son teknolojik üretim tesislerinde ürettiği üstün mama çeşitleri ile tanınıyor. Firmanın yatırımları arasında kendi laboratuvarları ve insan gıda üretim standartlarında yaş mama üreten bir fabrika da bulunuyor. Günümüzde 70'ten fazla ülkeye ihraç edilen markanın ürünleri arasında Brit, Brit Care, Carnilove, Lets Bite, Brit Animals, Profine, Sams Field gibi markalar bulunuyor. Dünyanın en popüler mama markaları arasında yer alan Brit Care, geniş mama formülü yelpazesi ile tüm patili dostlarımızın sağlıklı beslenmesi için gerekenleri en lezzeti şekilde almasına olanak sağlıyor.

Brit Care Kedi Maması Çeşitleri

Brit Care kedi maması çeşitleri öncelikle kedilerin yaşam evresine göre ayrılmaktadır. Yavru, yetişkin ve yaşlı kedi maması çeşitleri her yaşam evresi ile birlikte değişiklik gösteren beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde formüle edilmiştir. Bu mamaların arasında alerji sorunu olan, sindirim hassasiyeti bulunan ya da cilt ve tüy sağlığı ile ilgili sorunlar yaşayan kediler için seçenekler bulunmaktadır. Bu tür sağlık sorunları için özel çözümler sunan mamalar sayesinde kediler hem yaşlarına hem de gereksinimlerine uygun şekilde beslenebilmektedir.

Yaşam evresi dışında kedilerin beslenmesinde çok önemli olan bir diğer konu da kısırlaştırma operasyonudur. Kısırlaştırma sonrasında kedilerde ciddi oranda iştah artışı gözlemlenir. Buna ek olarak hareket düzeyinin de azaldığı bilinmektedir. Bu iki durumun aynı anda gerçekleşmesi kilo almanın kaçınılmazlığı ile karşılaşmamıza neden olur. Operasyon sonrasında kısırlaştırılmış kedi maması kullanımına geçmek patili dostlarımızın kilo almasına ve kiloya bağlı sağlık sorunları yaşamasına engel olur.

Hangi Brit Care Maması Tercih Edilmeli?

Brit Care mama çeşitliliği açısından oldukça geniş yelpazeye sahip markalar arasında yer almaktadır. Bu nedenle de hem sağlık gereksinimlerini hem de damak zevkini göz önünde bulundurarak seçim yapmak mümkün olur. Farklı yaşam evrelerinin beslenme ihtiyaçlarına cevap verecek mamalar arasında seçim yapmak önemlidir. Buna ek olarak özel gereksinimleri de mutlaka mama seçiminde göz önünde bulundurmak gerekir. Tavuk, hindi, somon ve kuzu gibi protein içeriklerine sahip olan mamalar tüm patili dostlarımızın damak zevkine hitap edecek şekilde hazırlanıyor. İnsan tüketimine uygun besinlerden üretilen mamalar ile kediler iştahlı öğünlerin tadını çıkarırken aynı zamanda sağlıklı ve doğru bir şekilde beslenme fırsatı buluyor.

Brit Care Kedi Maması Fiyatları

Brit Care kedi maması fiyatları serilere, içeriklere ve ambalajlara göre değişiklik göstermektedir. Mama içeriğinde kullanılan protein miktarı, özel lifler ve katkılar fiyatlara etki edebilir. Özellikle belirli bir sağlık sorununa destek için hazırlanan mamalarda bu farkları görmek mümkündür. Petlebi.com olarak sitemizden satın aldığınız tüm ürünlerin yetkili satıcı olduğumuz için %100 orijinallik garantisi veriyoruz. Gıda saklamaya uygun olması için özel olarak hazırlanan depomuzdan size gönderilen her ürünün en sağlıklı şekilde ulaşmasını amaçlıyoruz. Sitemizden alışveriş yaparken ürünlerin içeriklerini ve özelliklerini ürün detay sayfalarında görebilir, size gönderilecek ürünün son kullanma tarihi hakkında da detaylı bilgi alabilirsiniz. Kullanıcı deneyimlerine dayalı olarak yapılan yorumları inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

Yavru, yetişkin ve kısır kedilere özel formülleri ile Brit Care kedi maması çeşitleri dostlarımızın sağlıklı bir hayat yaşamasını sağlayan ürünler arasında yer alıyor. Can dostunuzun içerisinde bulunduğu gelişim dönemine uygun çözümler üreten marka, Premium mama markaları arasında alerjisi olan dostlarımız için de en çok tercih edilenlerden biri olmayı sürdürüyor. Güvenilirlik, lezzet ve aynı zamanda besleyicilik kriterlerinin tamamına yanıt veren Brit Care kedi maması ürünlerini siz de güvenle tercih edebilirsiniz. Tahıllı ve tahılsız ürün gruplarını inceleyebilir, sitemizde yer alan ürün içerik bilgilerini okuyarak kediniz için en iyi seçimi yapabilirsiniz. Brit Care kedi maması fiyatları içeriklere ve ambalaj ağırlığına göre değişebilir. Petlebi.com ayrıcalığı ile siz de kampanyalı fiyatlardan yararlanabilir, %100 orijinal ürün garantimiz sayesinde yol arkadaşlarınızı güvenle besleyebilirsiniz.