petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Orijen Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Seçtikleriniz: Orijen Hepsini Kaldır

Orijen Kedi Mamaları

Orijen kedi maması, kedilerin doğal yaşamdaki beslenmelerini örnek alarak; protein ağırlıklı, düşük karbonhidratlı, koruma maddesi içermeksizin hazırlanır. Orijen mama; balık, tavuk, hindi ve yumurta ile kediler için faydalı ot, nane yaprakları gibi metabolizmayı hızlandıran, temizleyen doğal yeşillik çeşitleri ile takviye edilir.

Minik dostunuzun yaşı, kilosu, günlük alışkanlıklarına göre diyetini ayarlayarak doğru kiloya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tahılsız kedi mamaları içinde Orijen'in önceliklerinden biri, kedinizin kilosunu kontrol altına alarak, doğru kiloya erişmesine yardımcı olmaktır. 

Orijen kedi mamasını denemek için kedinizin en iyi reaksiyon verdiği balık, tavuk ya da hindi gibi ana malzemeyi belirleyip, 15 kg.lık paket yorumlarını da Petlebi’de inceleyerek kararınızı verebilirsiniz. Orijen kedi maması kullananlar, en ucuz, uzun süreli kullanım imkanı sağlayan ve kilo başına daha ekonomik olan büyük kilogramlı paketleri tercih ediyorlar.

Petlebi’de orijen kedi maması seçkisini inceleyip, fiyatları karşılaştırarak kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.