Deri ve Tüy Bakımı

(29)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Köpek Deri ve Tüy Bakımı Ürünleri

Köpeklerin cilt ve tüy sağlıklarının korunmasında tükettikleri kuru mamaların önemli bir rolü vardır. Yine de en kaliteli mamalarla beslenmeleri deri ve tüy sağlıkları için tek başına yeterli değildir. Cilt yağlarının dengeli bir şekilde yayılması, tüylerinin dökülmesinin engellenmesi, tüylerinin arasındaki haşerelerin uzaklaştırılması ve tüylerinin yumuşacık olmasının sağlanması için bakım süreçlerinin de ihmal edilmemesi gerekir. Köpek deri ve tüy bakım ürünleri sayesinde dostlarımız hem sağlıklı bir deriye hem de parıldayan yumuşacık tüylere sahip olabilir. Petlebi.com'da en iyi köpek tüy bakım ürünlerini bulabilir, köpek tüy açıcı sprey çeşitleri arasından seçim yaparak ona keyifli bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Köpek Deri ve Tüy Bakım Ürünleri Çeşitleri

Köpeklerin deri ve tüy bakımları sırasında köpek fırçaları, köpek tüy açıcı sprey ve köpek tüy bakım ürünleri gibi farklı ürün gruplarına başvurulabilir. Tüy yapılarına uygun köpek tarama fırçası çeşitleri sayesinde dostlarımızın ölü tüylerden arındırılması, cilt yağlarının tüm vücutlarına dengeli bir şekilde yayılması ve tüy karışmalarının önlenmesi sağlanabilir. Bazı dostlarımızın tüyleri yumuşak ve uzun yapıda olduğundan karışmalara da müsaittir, bu gibi durumda tüy açıcı spreyler büyük bir konfor sunar. Bu ürünler harici olarak kullanılsa da mamalarına ya da sularına konulabilecek tüy bakım vitaminleri gibi seçeneklerin de değerlendirilmesi mümkündür. Aynı şekilde çeşitli bitki özleri ile zenginleştirilen, taramayı kolaylaştırıp tüylerin parlamasını sağlayan köpek tüy bakım kremleri de tercih edilebilir. Petlebi.com üzerinden Trixie, Pet Love, Beaphar ve Flip gibi markaların deri ve tüy bakım ürünlerine ulaşabilirsiniz.

Köpek Deri ve Tüy Bakımı Ürünlerinin Faydaları

Patili dostlarımızın tam anlamıyla sağlıklı olabilmeleri için ciltlerinin düzenli olarak bakım görmesi ve tüylerinin de fırçalanması gerekir. Bu işlemler köpekler için özel olarak üretilen deri ve tüy bakımı ürünleri olmadan oldukça zahmetli olurken bu esnada canlarının yanması da söz konusu olabilir. Köpek tarama fırçaları, makaslar, tüy açıcı spreyler ve kremler tüm bakım süreçlerinin konforlu ve eğlenceli bir şekilde geçmesini sağlar.

Köpek Deri ve Tüy Bakımı Ürünleri Fiyatları

Köpek deri ve tüy bakımı ürünleri fiyatları markaya ve ürün özelliklerine göre değişebilir. Petlebi.com üzerinden sadık dostunuzla bağlarınızı güçlendirecek bakım süreçlerinde kullanılmak üzere yüzlerce ürün arasından seçim yapabilirsiniz. En uygun fiyatlarla en güvenli alışverişleri yapabilir, avantajlarınızı hızlı kargo seçeneklerimiz ile arttırabilirsiniz.

Köpeğinizin derisinin sağlıksız olması ona çeşitli zorluklar yaşatabilir. Herhangi bir alerjik durumu yok ise tüy ve deri bakımını doğru ürünlerle ve basit yollarla sağlayabilirsiniz. Düzenli tarama ve kontroller tüy sağlığını korumanızı kolaylaştıracaktır.