Otomatik Mama ve Su Kabı

(21)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Otomatik Mama ve Su Kabı

Patili dostlarımıza her zaman en iyi şekilde bakmak isteriz ve bu tüm evcil hayvan sahiplerinin temel sorumluluğudur. Onların gereksinimlerini karşılarken kendi yaşamlarımızı da kısıtlamayacak çözümlere ihtiyaç duyabiliriz. Gün içerisinde evde olmamak, yoğun bir yaşamda mama ve su tazeleme işlemlerini unuttuğunu hatırlayıp eve atar topar geri dönmek bireysel olarak yaşam konforunun azalmasında etkilidir. Bununla birlikte evcil hayvanların özellikle diyet yaptıkları ya da sağlık sorunları için özel olarak beslendikleri dönemlerde çok dikkatli bir şekilde mama tüketmeleri gerekir. Tam zamanında beslenmenin ya da gün içerisinde çok sayıda porsiyona bölünmüş mama yemenin gerektiği durumlarda otomatik ürünler hayat kurtarıcıdır.

Otomatik Kedi Mama Kabı

Otomatik mama kapları patili dostlarımızın en ideal şekilde beslenmelerini ve her öğünde taze mama yemelerini sağlar. Otomatik mama kapları gün içerisinde evde yalnız kalması gereken ancak mamalarının belirli zamanlarda tüketmesi gereken kedilerin düzenli beslenmesi açısından büyük öneme sahiptir. Otomatik ürünler diyet yapan kediler için de tercih edilebilir. Otomatik mama kapları ihtiyaca göre farklı tasarımlara sahiptir. Geniş hazneye sahip, günün farklı saatleri için ayarlanarak porsiyon kontrolü ile beslenmeyi mümkün kılan tasarımlar ile uzun süreli beslenme planları yapmak çok kolaylaşmaktadır.

Açılır kapağa sahip olan hazneli tasarımlar ise belirli saat aralıklarında ya da ayarlanan zamanda açılarak kedinin mamasını yemesine olanak sunar. Kapaklı tasarımlarda mama hazne sayısı artabilir. Her kapak açıldığında bir günlük ya da bir öğünlük mama hazneye konulduğu zaman hazne sayısı kadar öğün hazırlanmış olur.

Otomatik Kedi Su Kabı

Su tüketimi kediler için oldukça hassas bir durumdur. Kediler atalarının sahip olduğu binlerce yıllık iç güdüleri taşıdıkları için durgun su gördükleri zaman temkinli davranırlar ve çok zorda kalmadıkça durgun su tüketmekten kaçınırlar. Pek çok kedinin evdeki musluklardan su içmeye çalıştığını görmek mümkündür. Akan su kediler için her zaman daha çekicidir. Kedilerin günlük ihtiyaçları olan suyu isteyerek tüketmelerini sağlamak için otomatik su kapları tercih edilebilir. Kedi su kabı otomatik olduğu zaman bir süre bu durumu yadırgasa da alıştıktan sonra ortalamanın üzerinde su içmeye başlayacaktır.

Otomatik kedi su kabı çeşitlerinin su haznesi oldukça geniştir. 1 - 3 litre arasında su alabilen bu kaplar uzun süre boyunca patili dostlarımızın taze su içmesine olanak sağlar. Kaplarda kullanılan sistemler suyun bir kaynaktan akması ya da yer altı kaynakları şeklinde hareketlenmesini sağlar. Bu hareketlenme sayesinde durgun su içmeyi sevmeyen kedilerin dikkatini çekmek mümkün olur. Geniş hazneye sahip kaplar birkaç günlük yolculuklarda kediyi yalnız bırakacak kişilere çözüm sunmaktadır.

Petlebi.com'da Catit, Trixie, Ferplast gibi popüler markaların otomatik mama ve su kabı çeşitlerine kolayca ulaşabilir, ihtiyaçlarınıza uygun olan ürünleri hemen sipariş verebilirsiniz.