Tırmalama Tahtalı Kedi Evleri

(15)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Tırmalama Tahtalı Kedi Evleri

Kediler kendileri için özel bir alana sahip olmaktan ve gizlenmekten büyük bir mutluluk duyarlar. Pek çok kedinin yaşam alanlarındaki en favori mekânının yükseklerde olduğu kolayca fark edilir. Eve yabancı birisi geldiği zaman kediler ya saklanırlar ya da çıkabildikleri en yüksek noktaya tırmanırlar. Bu davranışlar onların içgüdüleri ile alakalıdır ve kendilerini rahat hissetmeleri için bu şekilde davranmaya ihtiyaç duyarlar. Tırmalama tahtalı kedi evleri de sahip oldukları tasarımlar sayesinde kedilerin pek çok farklı gereksinimini bir arada karşılayan ürünlerdir. Eğer yaşam alanında tırmalama tahtalı kedi evi koyabilecek bir yer varsa patili dostlarımızın keyif ve güvenle kullanması için bir tane edinmek oldukça doğru bir tercih olacaktır.

Tırmalama Tahtası ve Kedi Evi Kediler İçin Neden Önemlidir?

Tırmalama tahtaları aslında kedilerden daha çok kedi sahipleri için önemlidir. Kedi eğer tırnaklarını törpüleyemeyeceği ya da gerinme hareketleri yapmak için tırnaklarını geçiremeyeceği bir ürüne sahip değilse mobilyaları, halıları ya da aklına gelen herhangi bir eşyayı ihtiyaçlarını karşılamak için kullanabilir. Tırmalama tahtasının kedi evi ile birleştirilmesi kedinin bu ürünü daha sık kullanmasında etkili olur. Kediler günün yaklaşık olarak 16 saatini uyuyarak geçirirler, kedi evinde uyuyan bir kedi de zamanının büyük kısmını burada geçireceği için yakınlarında bir tırmalama tahtası olması ihtiyaçlarını bu tahta üzerinde karşılaması için yeterli olacaktır.

Kedi evleri patili dostlarımızın saklanma ihtiyaçlarını vahşi kedilerden aldıkları genlerden aktarılmıştır. Avlanmak ve hayatta kalmak için saklanmak kediler için vazgeçilmezdir. Bu nedenle patili dostlarımız için keyifle vakit geçirebilecekleri bir kedi evi olarak kendilerini her zaman güvende ve rahat hissetmelerini sağlayabiliriz.

Tırmalama Tahtalı Kedi Evi Modelleri

Tırmalama tahtalı kedi evlerinin yerden yükseklikleri oldukça farklıdır. Ortalama olarak 60 cm ile 150 cm arasında yerden yüksekliğe sahip olabilirler. Ürünlerin tasarımında kedilerin tırmanabileceği ufak basamaklara yer verilir. Kedinin yerden yüksekte güvenle oturabileceği bir bölüm de bu tasarımlarda bulunur. Kedinin ürüne daha çok ilgi göstermesi için tasarımda ilgi çekici oyuncaklara da yer verilmesi mümkündür. Tırmalama tahtalı kedi evi modelleri kedilerin dokunmaktan keyif alacağı malzemelerden üretilirler. Hasır, pelüş gibi malzemeler ile kaplanan ürünler patili dostlarımız tarafından her zaman keyifle kullanılır.

Tırmalama Tahtalı Kedi Evi Fiyatları

Tırmalama tahtalı kedi evi fiyatları ürünlerin boyutuna, özelliklerine ve aksesuarlarına göre farklılık göstermektedir. Ürün seçimi yaparken yaşam alanındaki uygun yere, kedinin alışkanlıklarına ve üründen beklentiye göre seçim yapmak gerekir.

Petlebi.com'da dünyaca ünlü markaların patili dostlarımızın için en güvenilir ve kaliteli malzemelerden üretmiş oldukları yüzlerce kedi evi modeline kolayca ulaşabilirsiniz. Karlie, Trixie, Cat Hause gibi popüler markaların birbirinden farklı ve eğlenceli tasarımlarını sitemizden rahatlıkla bulabilirsiniz. Her ürünün detay sayfasında ürüne ait malzeme ve kullanım bilgilerinin yanı sıra, ürünü satın alan kedi sahiplerinin yaptığı yorumları da görerek son kararınızı verebilirsiniz.