petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırılan kedilerin metabolizması eskisine göre daha yavaş çalışır ve vücutları kilo almaya daha elverişli olur. Kısırlaştırılmış kediler için üretilmiş mamalar kilo alımını önlemek üzere formüle edilmiştir. Kedinizin sağlığı için bu mamaları tercih etmeniz gerekmektedir.

Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri

Kısırlaştırma operasyonu geçiren kedileri bekleyen olası tek sorun, obezitedir. Bu nedenle, veterineriniz kısırlaştırılmış kedi maması tavsiye eder. Böylece, yüksek protein, düşük karbonhidrat ve yağ oranı içeren bu mamalar ile kedinizin hem hareketli bir hayat sürmesi hem kilosunu koruması sağlanır.

Kısır kedi maması içeriğinde, operasyonun etkisiyle hareketi azalan kedinizi, hareket etmeye sevk edecek kadar enerji, özel formülize protein oranları ve idrar yolları sağlığını koruyan çeşitleri bulunur. Böylece kediniz yeni hayatına her yönden düşünülmüş bir beslenme planı ile adapte olur.

Kısırlaştırılmış kedi maması fiyatlarını Petlebi’de inceleyebilir, veterinerinize ve Petlebi Topluluk’a danışarak en uygun mamayı, aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.