petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırılan dostlarımızın hayatında değişen tek şey doğurganlıklarının sona ermesi değildir. Ameliyat sonrası erken dönemde ve sonrasında bakımları kadar beslenmelerine de dikkat edilmelidir. Kısırlaştırma işleminden sonra hem kilo problemleri ortaya çıkar hem de özellikle erkek kedilerde alt üriner sistem sorunları ile karşılaşılabilir. Bu nedenle kısırlaştırılmış kedilere özel mamalar tercih edilmelidir. Onların yaşlarına ve ihtiyaçlarına özel formüller barındıran ürünler arasından seçim yaparken dostlarınızın damak zevki kadar ek ihtiyaçlarına da odaklanmalısınız. Bu süreçte tüy sağlığını destekleyen, tahıllı, tahılsız, idrar yolu sağlığını iyileştiren alternatiflere yönelebilirsiniz. Sitemiz üzerinden kısırlaştırılmış kedi maması ürünlerimizi ve içeriklerini inceleyebilir; kampanya dönemlerimizi takip ederek uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz. Onların sağlığını önceliğiniz olarak belirleyerek farklı ağırlıklarda ambalajlanan kaliteli mamaları sipariş verebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri

Kısırlaştırma operasyonu geçiren kedileri bekleyen olası tek sorun, obezitedir. Bu nedenle, veterineriniz kısırlaştırılmış kedi maması tavsiye eder. Böylece, yüksek protein, düşük karbonhidrat ve yağ oranı içeren bu mamalar ile kedinizin hem hareketli bir hayat sürmesi hem kilosunu koruması sağlanır.

Kısır kedi maması içeriğinde, operasyonun etkisiyle hareketi azalan kedinizi, hareket etmeye sevk edecek kadar enerji, özel formülize protein oranları ve idrar yolları sağlığını koruyan çeşitleri bulunur. Böylece kediniz yeni hayatına her yönden düşünülmüş bir beslenme planı ile adapte olur.

Kısırlaştırılmış kedi maması fiyatlarını Petlebi’de inceleyebilir, veterinerinize ve Petlebi Topluluk’a danışarak en uygun mamayı, aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.