petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Köpek Mama ve Su Kabı

Tüm dostlarımızın en temel ihtiyaçları yiyecek ve sudur. Sadık dostlarınız evinize ilk geldiği anda onların bu temel gereksinimlerini en sağlıklı şekilde karşılamak için köpek mama ve su kabı ürünleri arasından seçim yapmanız gerekir. Bu aşamada kolay temizlenebilen, sağlığa zararı olmayan malzemelerden üretilmiş ve köpeğinizin boyutlarına uygun ölçülere sahip olan alternatiflere yönelmelisiniz. Köpek mama ve su kabı ürünleri oldukça çeşitli olduğu için başlangıç aşamasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Veterinerlerden görüş alarak da sitemiz üzerinde bulunan yorumları inceleyerek de karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Çelik, hazneli, ikili, taşınabilir ve otomatik mama ve su kabı alternatiflerini sitemiz üzerinden filtreleyebilir, onun sağlığı sizin konforunuz için en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.

Devamını Göster »

Köpek Mama ve Su Kapları

Aileler, evlerinin yeni üyesi gelir gelmez, öncelikle mama ve kaplarının alışverişini çözmek isterler. Böylece bir an önce yuvanın yeni üyesine, aileden olduğunu hissettirmek mümkün olur. 

Köpek Mama Kabı

Köpek mama kabını görmek bile, onun kuyruğunu harekete geçirip mutlu eden, aidiyet hissettiren bir eşya haline gelir. 

Köpek maması kabı çeşitleri, genellikle kolay temizlenebilmesi, karınca vb. haşeratın uzak olması için seramik, metal ya da silikon malzemeden üretilir. Petlebi’de Köpek mama kabı fiyatlarını araştırın aynı gün kargo fırsatıyla fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.

Köpek Su Kabı

Köpeğinizin yaşı, ırkına bağlı olarak boyu ve alışkanları vb. faktörleri göz önünde bulundurarak onun için en doğru su kabını seçmek mümkün. Köpek su kabı modelleri, su filtreli, paslanmaz, hareketli ya da yavru köpekler için devirmenin zor olduğu formlarda bulunuyor. 

Petlebi’de köpek mama fiyatlarını araştırın, yorumları ve tavsiyeleri inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.