Köpek Mama ve Su Kabı

(145)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Köpek Mama ve Su Kabı markası:

Köpek Mama ve Su Kabı

Köpek sahiplendiğiniz andan itibaren hayatınız hiçbir zaman aynı olmayacaktır. Evinizle birlikte kalbinizi açtığınız dostlarınız hayatınızın merkezine oturacaktır. Nelere ihtiyaç duyacakları, hangi mamaları yiyecekleri, ne zaman veteriner hekim kontrolüne gidecekleri gibi birçok konuda tedirginlik yaşamanız normaldir. Ancak her şeyden önce onun en temel ihtiyaçlarını karşılamanız gerekir. Dostlarınızın hem sağlığı hem de konforu için temel gereksinimlerinden biri de köpek mama ve su kabı ürünleridir. Köpeklerin mamalarını sağlıklı koşullarda yemeleri, sularını rahatlıkla içmeleri konforlu bir yaşama sahip olmalarının ilk adımıdır. Üstelik köpek mama kabı ve su kabı modelleri arasından yapılacak doğru seçimler onların aidiyet hissinin yerleşmesi adına da oldukça önemlidir. Mama ve su kaplarını gördüklerinde harekete geçen kuyrukları, ışıldayan bakışları bu söylemin doğruluğu fark etmek için yeterlidir.

Petlebi.com üzerinden dostunuzun gelişim dönemlerine göre farklılaşan tüm ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. İkili mama ve su kabı, hazneli mama ve su kabı, taşınabilir mama ve su kabı gibi birçok farklı fonksiyona sahip ürünü bulabilir; çeşitli materyallerden üretilen alternatifleri değerlendirebilirsiniz. Trixie, Ferplast, Zampa, Karlie ve Catit gibi tanınmış markaların köpek mama ve su kapları Petlebi.com'da sizi bekliyor. Siz de dostunuzun güvenle ve keyifle kullanabileceği mama ve su kabı modelleri arasından ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilir, orijinal ve kaliteli ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Köpek Mama Kabı

Köpeklerin gün içerisinde en çok kullandıkları ürünlerin başında gelen köpek mama kabı, dayanıklı ve sağlık açısından zararsız malzemelerden üretilmelidir. Günümüzde çelik, seramik, plastik gibi çeşitli materyallerden üretilen mama kabı çeşitlerine ulaşmak mümkündür. Hem tekli hem de ikili olarak bulabileceğiniz köpek mama kabı ürünleri taşınabilir ya da sabitlenebilir özellikte olabilir. Son yıllarda özellikle uzun süre evde olamayan kişiler otomatik mama kabı alternatiflerine yönelmeye başlamıştır. Haznesindeki mamayı otomatik olarak dostlarımıza sunabilen bu ürünler onların mamalarının doğru porsiyon ve zamanda sunulabilmesini sağlayacak özelliklerle donatılmıştır. Köpek mama kapları taşınabilir olduklarında zemin özellikleri nedeniyle ev içerisinde hareket edebilir, dostlarımız tarafından sürüklenebilir. Dolayısıyla yemek yeme konforlarını azaltabilir. Benzer şikâyetler yaşayan kişilerin kaydırmaz tabanlı köpek mama kabı modellerine yönelmesi de mümkündür.

Köpek Su Kabı

Dostlarımızın belirli bir yeme düzenleri olur ancak su içmeleri için hiçbir kural söz konusu değildir. Köpek su kaplarının, dostlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak büyüklükte olması susuzluklarını ihtiyaç duydukları her an giderebilmeleri adına önemlidir. Özellikle yaz aylarında artan sıvı ihtiyaçlarının karşılanabilmesi adına köpeklerin sürekli olarak taze ve temiz suya erişimin sağlanması gerekir. Sitemiz üzerinden birçok farklı köpek su kabı modeline erişmeniz mümkündür. Dostlarınızın ihtiyaçları ve sizin alışkanlıklarınız doğrultusunda tercih edebileceğiniz köpek su kabı modelleri şık tasarımları ile evinize de uyum sağlayacak özelliktedir.

Köpek Mama ve Su Kabı Çeşitleri

Köpek mama ve su kabı çeşitleri arasından her bütçeye, her zevke ve her ihtiyaca çözüm sunan alternatifler bulabilirsiniz. Siz evde yokken her zaman taze mama yediklerinden, temiz su içtiklerinden emin olmak için otomatik mama ve su kabı ürünlerini inceleyebilir, hazneli modellerle de aç ve susuz kalmadıklarından emin olabilirsiniz. Şık tasarımlı seramik mama ve su kapları ile uzun yıllar yeni bir satın alma gerçekleştirme gereksiniminden kurtulabilirsiniz. Tüm bu fonksiyonel özellikleri haricinde köpek su ve mama kaplarının çeşitli desenlere ve tasarımlara sahip olması sayesinde ev dekorasyonunuzu tamamlayabilir, dostunuza ait bu ürünleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Köpek Mama ve Su Kabı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Dostunuzun temel ihtiyaçlarını karşılarken hem sağlığını hem konforunu hem de yeme ve içme alışkanlıklarını göz önünde bulundurmalısınız. Köpeğin rahat erişebileceği, sağlığı için uygun malzemelerden üretilmiş, dayanıklı köpek su ve mama kabı seçimi yapabilmek adına belli sorular üzerinde yoğunlaşılması tavsiye edilir.

Köpek Mama Kabı Yüksekliği Ne Kadar Olmalıdır?

Köpeğiniz için ürün seçimi yaparken pek çok unsuru göz önünde bulundurmanız gerekir. Köpek mama kabı seçiminde tercih edilen ürünün doğru yükseklikte olması köpek sağlığını farklı açılardan olumlu yönde destekler. İdeal bir mama kabı yüksekliğinden söz etmek doğru değildir. Mama kapları arasından seçim yaparken her köpeğin vücut ölçüsüne uygun bir şekilde tercihte bulunulması gerekir. Köpek düz bir zeminde ayakta dururken yerden kürek kemiklerinin en üst noktasına kadar olan mesafe ölçülür. Omuz yüksekliğinde yaklaşık olarak 12 - 15 cm çıkarıldıktan sonra elde edilen rakam yaklaşık olarak ideal mama kabı yüksekliğini verir. Özetle köpeğin omuz hizasının biraz altında kalacak yükseklikte kap seçimi yapılması önerilir. Yine de her köpeğin fiziksel özelliklerinin ve ihtiyaçlarının farklı olabileceği unutulmamalıdır. Köpek mama kapları ideal yükseklikte olduğu zaman sindirimi destekler, yemek yemeyi yavaşlatır ve aynı zamanda köpeğin konforunu artırır.

Köpek Mama ve Su Kapları Hangi Malzemeden Üretilmelidir?

Mama ve su kabı tercihinde malzeme de büyük bir öneme sahiptir. Seramik, çelik ya da çizilmeye karşı dayanıklı, gıda ile temasa uygun plastikten üretilmiş su ve mama kapları tercih edilmelidir. Seramik yıpranmalara karşı dayanıklı, kolay çizilmeyen bir malzemedir ancak hareketli bir köpek tarafından kolayca kırılabilir. Çelik uzun ömürlüdür ve özellikle oyuncu köpeklerin meraklarına ve yaramazlıklarına karşı dayanıklıdır. Gıda ile temasa uygun sert plastik hafif ve kolay taşınabilir olması ile öne çıkar. Bu malzeme ne kadar kaliteli ve dayanıklı olsa da zamanla çizilip, aşınabileceği için belirli aralıklarla değiştirilmesi önerilir.

Köpeklerin Beslenme Düzenine Uygun Köpek Mama Kabı Nasıl Seçilmeli?

Gün boyu dışarıda olan köpek sahiplerinin köpeklerinin beslenme düzenini destekleyecek otomatik ya da hazneli köpek mama kapları arasından seçim yapması daha sağlıklıdır. Hızlı yeme sorunu olan bir köpek için yavaş yemeyi sağlayan bir köpek mama kabı önerilir. Eğer köpeğiniz mamasını her daim taze yemek istiyorsa, günlük beslenme planı az miktarda sık öğünlerden oluşuyorsa daha küçük bir mama kabı tercih edebilirsiniz.

Köpek Mama ve Su Kabı Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Köpekler için mama ve su kabı fiyatları ürünlerin ebatlarına, işlevlerine, üretildikleri malzemelere göre değişiklik gösterebilir. Tasarımlar ve ürünlerin teknolojik özellikler taşıyıp taşımaması da fiyat aralığını değiştirebilir. Petlebi.com'un geniş ürün yelpazesinde bulunan mama ve su kapları arasından köpeğinizin ihtiyaçları doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. Petlebi.com'da düzenlenen kampanyalardan yararlanarak içinize en çok sinen ürünü evinizin rahatlığında sipariş verebilir, aynı gün kargo fırsatlarımızın keyfini sürebilirsiniz.

Tüm dostlarımızın en temel ihtiyaçları yiyecek ve sudur. Sadık dostlarınız evinize ilk geldiği anda onların bu temel gereksinimlerini en sağlıklı şekilde karşılamak için köpek mama ve su kabı ürünleri arasından seçim yapmanız gerekir. Bu aşamada kolay temizlenebilen, sağlığa zararı olmayan malzemelerden üretilmiş ve köpeğinizin boyutlarına uygun ölçülere sahip olan alternatiflere yönelmelisiniz. Köpek mama ve su kabı ürünleri oldukça çeşitli olduğu için başlangıç aşamasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Veterinerlerden görüş alarak da sitemiz üzerinde bulunan yorumları inceleyerek de karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. Çelik, hazneli, ikili, taşınabilir ve otomatik mama ve su kabı alternatiflerini sitemiz üzerinden filtreleyebilir, onun sağlığı sizin konforunuz için en uygun fiyatlarla alışveriş yapabilirsiniz.