Hill's Yavru Köpek Maması

(11)

Köpeklerin yavruluk döneminden itibaren tükettikleri mamaların hangi içeriklere sahip olduğu sağlıklı bir gelişim göstermelerinde oldukça büyük bir öneme sahiptir. Hill’s yavru köpek maması çeşitleri küçük dostunuzun sağlığını iyileştirmek adına yapılabilecek en doğru tercihlerden biridir. Eksik beslenme ve evcil hayvan sağlığı bağlantısından yola çıkarak küçük, orta ve büyük ırk yavru köpeklerin ihtiyaç duyduğu tüm besin, mineral ve vitaminleri barındıran ürünleri piyasaya sunan marka, ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir. Sitemiz üzerinden Hill’s yavru köpek mamaları içerikleri ve son kullanım tarihleri hakkında bilgi edinebilir, çeşitli protein kaynaklarının kullanıldığı farklı ağırlıklarda ambalajlanmış ürünleri güvenle sipariş edebilirsiniz. Kampanya dönemlerimizi takip ederek en avantajlı fiyatlarla dostunuzun sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

Devamını Göster »

Seçtikleriniz: Hill's Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Hill's Yavru Köpek Maması

Yavru köpeklerin gelişim evreleri dikkat çekicidir. Her ay yeni bir değişim yaşarlar, bu süreçte sağlıklarını tehdit edecek çeşitli sorunlarla da karşılaşabilirler. Anne sütü ile beslenmeleri sona erdiği zamanlarda bağışıklık sistemleri tam anlamıyla güçlenmediği için onların sağlıklı ve dengeli bir şekilde beslenmeleri gerekir. İlk 3 aylarını geride bıraktıktan sonra hızlı bir şekilde büyüme evresine girerler. Her şey göz açıp kapayıncaya geçerken onun hayatının en önemli süreçlerinden birinde neleri, ne miktarda yediği ailelerinin en büyük önceliği haline gelmelidir. Hill's yavru köpek mamaları dostlarını hayata eksiksiz hazırlamak ve yaşaması muhtemel sağlık sorunlarını engellemek isteyen milyonlarca hayvanseverin ilk tercihleri arasında yer almaktadır.

Hill's yavru köpek maması çeşitleri ırklara özel formüller barındırsa da her biri yağsız kas yapısının oluşup geliştirilmesi için yüksek kalitede protein kaynakları, beyin ve göz sağlığı gelişimi için balık yağından elde edilen DHA ve dişlerle birlikte iskelet sisteminin gelişimi için mineraller barındırır. Irklar doğrultusunda ürün çeşitlendirmesi yapılırken bu temel bileşenlerin oranlarında farklılık yaratılır. Çünkü dostlarımızın hayata en iyi şekilde hazırlanması adına biyolojik özelliklerinin dikkate alınması gerektiği markanın felsefesinin temelini oluşturur.

Siz de Petlebi.com üzerinden yavrunuz için Hill's yavru köpek maması çeşitlerini inceleyebilir, en uygun fiyatlarla ihtiyaçlarını giderirken, %100 orijinal ürün garantimizin ve ücretsiz kargo fırsatımızın keyfini sürebilirsiniz.

Hill's Küçük Irk Yavru Köpek Maması

Küçük ve minyatür sınıflandırmasında yer alan köpeklerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından formüle edilen Hill's küçük ırk yavru köpek mamaları kalp sağlığını desteklemek üzere kontrollü bir tuz seviyesi barındırmaktadır. Ürünlerde Omega 3 ve kediler için olduğu kadar köpekler için de önemli olan Taurin bulunmaktadır. Kolay sindirilebilen, dışkı kalitesini arttıran ve bağırsak hareketliliğini düzenleyen içeriklerle zenginleştiren ürünlerde kaliteli protein kaynaklarına da yer verilmektedir. 4 haftalıktan 1 yaşına gelene kadar minik dostlarımızın beslenme ihtiyaçları eksiksiz bir şekilde karşılanmaktadır.

Hill's Orta Irk Yavru Köpek Maması

1 yaşından küçük orta ırk yavruların sağlıklarının iyileştirilmesi ve gelişim dönemlerine özgü ihtiyaçlarının dengeli bir şekilde karşılanması adına veteriner hekimler ve beslenme uzmanları tarafından, bilimsel veriler doğrultusunda geliştirilen Hill's orta ırk yavru köpek mamaları, bağışıklık sindirimini güçlendirir. Olası hastalıklara karşı vücut direncini arttıran bu ürünler kas yoğunluğunu ve kalitesini arttırma özelliğine sahip 10 farklı aminoasit içerir. Kaliteli et kaynakları dışında ürünlerinde vitamin ve mineraller de kullanan marka, dostlarımızın cilt sağlığını ve tüy kalitesini de korumayı hedeflemektedir. Üstelik içeriğinde kuzu ve pirinç kullandığı için onlara keyifli bir ziyafet de sunmaktadır.

Hill's Büyük Irk Yavru Köpek Maması

Büyük ırk yavruların yetişkinlik sürecine 18 - 24 ay gibi bir sürede ulaştıkları bilinmektedir. Onların ihtiyaçları da ister istemez küçük ve orta ırklara oranla değişecektir. Fazla kilolu olmaları, kaslarının güçlenememesi ve iskelet sistemlerinin desteklenmemesi eklem sorunlarının ortaya çıkmasına neden olabilir. Tüm bu gerçeklerden yola çıkarak özel olarak geliştirilen Hill's büyük ırk yavru köpek mamaları hem lezzet hem de maksimum sağlık sunmaktadır. Bağışıklık sistemini erken dönemden itibaren güçlendirmekte, kemik gelişimini minerallerle desteklemekte, nörolojik fonksiyonları geliştirmekte ve yağsız kas gelişimini takviye etmektedir.

Hill's Yavru Köpek Maması Seçimi Nasıl Yapılır?

Dostunuzun hangi ırksal sınıflandırmaya dahil olduğunu göz önünde bulundurarak Hill's yavru köpek maması çeşitleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Ürün içeriklerini ve açıklamasını okuyabilir, kullanıcı deneyimleri hakkında bilgi edinebilir ve tercih etmeyi düşündüğünüz ürünün en çok hangi ırklara verildiği istatistiklerine ulaşabilirsiniz. Seçimlerinizi yaptıktan sonra mama miktarı incelemenizi de yapmanızı öneriyoruz. Onları beslerken gelişim dönemlerine, genel sağlık durumlarına ve aktivite düzeylerine uygun oranda mama verebilmek için ambalaj üzerindeki yönergeleri takip edebilir ya da veteriner hekimlerden destek isteyebilirsiniz.

Hill's Yavru Köpek Maması Fiyatları

Hill's yavru köpek maması fiyatları ürün içeriği ve ambalaj ağırlığı doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Tercihiniz ne olursa olsun Petlebi.com'da en uygun fiyat tekliflerini bulabilirsiniz. %100 orijinal ürünlerimizi çeşitli ödeme yöntemleri arasından size en uygun olanı belirleyerek satın alabilir, dilediğiniz yerden tek tıkla alışveriş yapabilirsiniz. Ailenizin yeni üyesinin tüm ihtiyaçlarını sitemiz üzerinden karşılayabilir, ücretsiz kargo fırsatlarımız sayesinde avantajlarınızı çoğaltabilirsiniz.