Dr.Sacchi Kedi Maması

(12)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Dr.Sacchi Kedi Maması

Patili dostlarımızın dengeli ve yeterli bir şekilde beslenmesi çok değerlidir. Tüm canlılarda olduğu gibi beslenme kediler için de kritik öneme sahiptir. Doğumdan itibaren doğru şekilde beslenen bir kedi gelişimsel sorunlara bağlı sağlık sorunları yaşamaz ve daha uzun ömürlü olabilir. Bu nedenle onlara her zaman en iyi mamaları sunmak isteriz.

Dr. Sacchi düşük tahıllı kedi maması formülleri ile kedilerin etçil beslenmesini destekler aynı zamanda doğal katkılar dışında katkı maddesi kullanmayarak patili dostlarımızın sağlıklı beslenmesini sağlar.

Dr.Sacchi Hakkında

Dr.Sacchi, Türkiye'nin önemli evcil hayvan ithalatçılarından ve üreticilerinden birisi olan Şadanlar Pet'in markasıdır. 1987 yılından bu yana evcil hayvan ürünleri üzerine çalışan Şadanlar Pet, yerli üretim markaların sayısını artırmak ve yerli üretim sayesinde tüm evcil hayvanlara kaliteli ve ekonomik mama seçenekleri sunmak için distribütörlüklerinin yanı sıra kendi markalarını yaratmaktadır.

Dr.Sacchi Kedi Maması Çeşitleri

Dr.Sacchi kedi maması çeşitleri sahip oldukları düşük tahıllı formül sayesinde oldukça ilgi görmektedir. Dr.Sacchi mama çeşitleri kedilerin yaşam evrelerine ve özel sağlık gereksinimlerine göre özelleştirilmiştir. Marka, bu sayede her kedinin sağlıklı bir şekilde tüketebileceği, hayvansal protein açısından zengin olan mamalar sunmaktadır.

Dr.Sacchi yavru kedi maması gelişimsel ihtiyaçlara göre özel olarak sunulan mamalar arasında yer almaktadır. Yavruların gelişimsel ihtiyaçlarını ön planda tutan ve bu nedenle yüksek kalorili içeriğe sahip olan mama aynı zamanda hamile ve emziren kedi maması olarak da kullanılmaktadır. Dr.Sacchi yetişkin kedi maması 1 yaşından itibaren kısırlaştırma operasyonu geçirmeyen tüm kedilerin sağlıklı ve dengeli beslenmesi açısından gerekli olan içeriklere sahiptir. Yetişkin kedilerde yaşlanmayı yavaşlatmak için E vitamini içeren mama koruyucu ve renklendirici içermez. Dr.Sacchi kısırlaştırılmış kedi maması, kısırlaştırma operasyonu sonrasında kedilerin kilo alma eğilimi arttığı için yüksek lif ve düşük yağ oranına sahiptir. Mama içeriğinde bağışıklık sistemini güçlendiren ve yaşlanma etkilerini hafifleten E vitamini bulunur. Kısırlaştırılmış kedilerde meydana gelebilecek üriner sağlık sorunları göz önünde bulundurularak mama içeriğindeki mineral seviyesi optimize edilmiştir. Bu sayede idrar yollarında kristal ya da taş oluşumuna bağlı meydana gelen tıkanmaların önlenmesi için adım atılmış olur.

Dr.Sacchi Kedi Maması Fiyatları

Kedi mamalarının çeşitliği düşünüldüğü zaman mama fiyatlarının değişkenliği de kabul edilmelidir. Dr.Sacchi kedi maması fiyatları mamaların içeriğine, ambalajlarına ve özel kampanyalara göre farklılık gösterebilir. Petlebi.com markanın yetkili satıcısı olarak her zaman en iyi fiyatlarla en taze ürünleri sunmak için hizmet vermektedir. Sitemizden sipariş verdiğiniz her mama %100 orijinallik garantisi ile gönderilir. Gıda saklamaya uygun şartları yerine getiren depomuzdan çıkacak her ürünün son kullanma tarihini satın alma sürecinde görebilir ve kararınızı daha rahat verebilirsiniz. Kedi maması ve diğer kedi bakım ürünleri ile ilgili kampanyalarımızı takip ederken her zaman en avantajlı ürünleri alabilirsiniz.