Jungle Kedi Maması

(10)

Seçtikleriniz: Jungle Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Jungle Kedi Maması

Kedilerin aileleri birlikte sağlık ve uzun bir yaşam sürebilmeleri için en temel gereksinimleri doğru beslenmedir. İdeal bir mama içeriği kedilerde meydana gelebilecek pek çok sağlık sorunun önüne geçmek açısından önemlidir. Her canlı için büyük önem taşıyan beslenme kediler içinde önemlidir ve mutlaka doğru şekilde planlanmalıdır. Hayvansal protein kaynağı sevimli dostlarımızın sağlıklı şekilde gelişmeleri açısından büyük önem taşır.

Jungle kedi maması çeşitleri patili dostlarımızın beslenme gereksinimlerini karşılayabilmek için formüle edilmiştir. Marka ülkemizde çok fazla tercih edilmektedir. Doğal beslenmeyi savunan ve kedilerin evrimsel beslenme gereksinimlerinin karşılamayı hedefleyen marka hem yaşam evreleri hem de özel gereksinimler için tercih edilebilecek mama çeşitleri sunmaktadır.

Jungle Hakkında

Jungle, kedilerin beslenmesi için yüzünü doğaya dönmeyi hedefleyen markalar arasında yer alıyor. Marka kedilerin içgüdüsel beslenme alışkanlıklarını merkeze alarak dengeli, sağlıklı ve doğal beslenmeleri için geliştirmeler yapıyor. Jungle mamaların içerisinde yer alan Omega-3 ve Omega-6 yağ asitleri kedilerin beslenme ihtiyaçlarını karşılarken aynı zamanda deri ve tüy sağlığını da koruyor. Ülkemizde 1989 yılında Murat Gönenbaba tarafından kurulan Pelagos'un bir markası olan Jungle tanınan markalar arasında yer alıyor. 30 yıla yakın bir süredir piyasa da olan Pelagos bu tecrübesi ve yenilikçi çözümleri ile Jungle'ı ortaya koyuyor. Türkiye'nin önemli mama markaları arasında yer alan Jungle kuru ve yaş mama seçenekleri ile kedilerin damak tatlarına hitap ediyor.

Jungle Kedi Maması Çeşitleri

Jungle kedi maması çeşitleri yavru, yetişkin olmak üzere yaşam evrelerine göre özelleşirken; kısırlaştırılmış olarak da özel gereksinimler için formüle edilmiştir. Jungle yavru kedi mamaları yüksek yağ ve protein oranına sahiptir. Bu sayede yavruların gelişimleri için ihtiyaç duydukları yüksek kalori de kaliteli bir şekilde sağlanmış oluyor. Yavruların kalp ve göz gelişimi için önemli olan Taurin de mama içeriğinde yeterli oranda bulunmaktadır.

Jungle yetişkin kedi maması içeriğinde 12 aydan itibaren kısırlaştırma operasyonu geçirmemiş kedilerin beslenme gereksinimleri karşılayacak besinler bulunmaktadır. Yaşlanmayı yavaşlatan E vitamini, deri ve cilt sağlığı için Omega 6 ve Omega 3 yaş asitleri, kalp ve göz sağlığı için Taurin bulunan mama bu katkılar sayesinde dengeli bir beslenmeyi mümkün kılmaktadır.

Jungle kısırlaştırılmış kedi maması içeriğinde kilo kontrolünü sağlamak için yağ oranı azaltılmıştır. Ayrıca kısırlaştırma sonrası yaşanan iştah artışını kontrol altında tutabilmek ve kedinin kilo almasını engellemek için mama içeriğinde Psyllium gibi lifli besinlere yer verilmiştir.

Jungle Kedi Maması Fiyatları

Jungle kedi maması fiyatları oldukça ekonomik olmaları ile bilinmekte ve mamalar yaygın bir şekilde tercih edilmektedir. Mama fiyatları ambalaja ve içeriğe göre değişiklik gösterebilmektedir. Petlebi.com'dan satın alacağınız ürünlerin tamamı %100 orijinal garantili ve tazedir. Bu garantilerle birlikte patili dostlarınız için her zaman en sağlıklı mamaları sitemizden satın alabilirsiniz.