Hill's Kedi Konserve Maması

(4)

Seçtikleriniz: Hill's Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Hill's Kedi Konserve Maması

Konserve mama tüketimi kedilerin günlük beslenme planına doğru şekilde entegre edildiği zaman oldukça sağlıklı bir seçimdir. Kedilerin az su tüketmesi üriner sistem sorunlarının oluşmasına neden olabilir. Kediyi gün içerisinde gözlemlemek ve ne kadar su tükettiğini takip etmek konserve mama tüketimine başlama kararı açısından önemli bir adımdır. Eğer kedi yediği her 50 gramlık kuru mama için yaklaşık olarak 200 mililitre su tüketimi yapmıyorsa beslenme planına yaş mama eklenmesi önerilir. Hill's kedi konserve maması çeşitleri patili dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken aynı zamanda sağlıklarını da destekler.

Hayatımızı güzelleştiren dört ayaklı dostlarımızın sağlıklı beslenmesi için her detayı düşünen ve sağlıklı beslenmenin her sorun için etkili bir çözüm olabileceği ilkesi ile hareket eden Hill's markasının üretmiş olduğu kedi konserve mamaları oldukça lezzetli ve sağlıklı içerikleri ile dikkat çekiyor.

Hill's Hakkında

Böbrek sorunları olan bir köpeğin doğru beslenme ile sağlığına kavuşabileceğini kanıtlayan Dr. Mark Morris'in evcil hayvan beslenmesindeki çığıracak adımlarının günümüze yansıması olan Hill's, yarım asrı aşan süredir patili dostlarımızın sağlıklı ve dengeli beslenmesi için mama formülleri geliştiriyor. Markanın veteriner hekim reçetesi ile kullanılan çok sayıda destekleyici ürünü de bulunuyor. Markanın yaratıcılarının hayvanlara karşı duyduğu derin sevgi sebebi ile Hill's, dünyada her gün 100 bini aşkın hayvanın beslenmesini sağlayan özel projeleri ile duruşunu belirgin bir şekilde gösteriyor. Ödüllü mutfakları, yüksek kalite standartları ve her zaman organik malzemeler kullanmaları ile evcil hayvan sahiplerinden tam not alan marka, hayvansever duruşu ile de büyük beğeni kazanıyor.

Hill's Kedi Konserve Maması Çeşitleri

Hill's kedi konserve maması çeşitleri yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış kedi olarak özelleştirilmiştir. Yavruların yüksek kalorili beslenme gereksinimini göz önünde bulundurularak hazırlanan Hill's yavru kedi konserve maması içeriğinde %27 oranında yağ bulunmakta ve bu sayede yavrular sağlıklı bir şekilde yüksek kalori almaktadır. 1 - 6 yaş arası yetişkin kediler için hazırlanan Hill's yetişkin kedi konservesi formülleri ise daha düşük yağ oranı ile birlikte uzun vadede kedilerde görülebilecek üriner sistem sorunlarına önlem almak amacıyla düşük mineral oranına sahip olarak üretilirler. Hill's kısırlaştırılmış kedi konservesi çeşitleri de operasyon sonrasında iştahı artan kedilerin kilo almasını engelleyecek şekilde hazırlanır. Bu mamalarda da idrar yollarında tıkanmaya neden olabilecek oluşumları engellemek için mineral seviyeleri azaltılmıştır.

Hill's Kedi Konserve Maması Fiyatları

Hill's kedi konserve maması fiyatları dönemsel indirim ve kampanyalara, ürün gramajına ve içeriğine bağlı olarak değişebilmektedir. Petlebi.com olarak markanın yetkili satıcı olmanın verdiği güvenle her zaman faturalı ve orijinal Hill's ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almanızı sağlıyoruz. Sitemizden sipariş verirken tarafınıza gönderilecek ürününün son kullanma tarihini görebilir bu sayede alışveriş hacminizi de bu bilgiye göre ayarlayabilirsiniz.