Whiskas Kedi Konserve Maması

(25)

Seçtikleriniz: Whiskas Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Whiskas Kedi Konserve Maması

Whiskas dünyanın en popüler evcil hayvan mama üreticileri arasında yer almaktadır. Kedi beslenmesindeki temel gereksinimleri yerine getiren mama formülleri ile dikkat çeken marka, oldukça sık tercih edilmektedir. Kedilerin dengeli beslenmesinde su tüketimi önemli bir yere sahiptir. Su içmekten pek hoşlanmayan kedilerin mutlaka haftada 2 - 3 öğünlerinde yaş mama tüketmeleri önerilmektedir.

Kedilerin etçil beslenmesi gerektiği kabul edilmesi gereken bir gerçektir. Vahşi kedilerden beri binlerce yıldır aynı beslenme şekli ile sağlıklı bir şekilde hayatta kalan patili dostlarımızın bu beslenme devam ettirmesi her zaman esas alınmalıdır. Whiskas kedi konserve maması içeriğinde bulunan ideal protein ve yağ kaynakları kedilerin ihtiyaç duydukları şekilde beslenmesine olanak sağlamaktadır.

Whiskas Hakkında

Whiskas 1936 yılından beri hayatına devam eden bir marka. İlk olarak Kal Kan adıyla Los Angeles, California şehrinde üretime başlayan firma 1958 yılında İngiltere'de Whiskas adıyla tanıtılmış ve pazarlanmıştır. Kedilerin bıyıklarından türetilen bir isim olan Whiskas adı ile popülerleşen marka, 1968 yılında Mars Inc.'a satıldı. 1989 yılında ise ismin çok başarılı olması nedeniyle tüm dünyada Whiskas adıyla pazarlama çalışmaları yapılmaya başlandı. Günümüzde hala Mars Inc.'in evcil hayvan departmanı olan Pedigree'nin altında yer alan Whiskas, aynı zamanda dünyanın en çok bilinen markaları arasında yer alıyor. Whiskas sağlıklı ve lezzetli ürünler için WALTHAM Hayvan Beslenme Merkezi ile birlikte çalışıyor. Firma aynı zamanda mevcut mamalarını geliştirmek için de WALTHAM ile yaptığı araştırmalardan yararlanıyor.

Whiskas Kedi Konserve Maması Çeşitleri

Whiskas kedi konserve maması çeşitleri yaşa ve özel gereksinimlere göre üretilmektedir. Whiskas yavru kedi maması içeriğinde bulunan yüksek protein ve yağ oranı doğumdan sonra hızla büyüyen yavruların yeterince gelişebilmesi için özel olarak hazırlanmıştır. Yavruların gelişiminde önemli bir yere sahip olan E vitamini ile birlikte sağlıklı bir iskelet gelişimi için olmazsa olmazlar arasında yer alan kalsiyum da bu mamaların içeriğinde bulunmaktadır.

Whiskas yetişkin kedi maması içeriği ise 12. aydan itibaren azalan kalori ihtiyacını göz önünde bulundurarak formüle edilmiştir.

Whiskas kedi konserve maması çeşitleri farklı formlarda sunularak tüm kedilerin beğenisini kazanacak şekilde hazırlanmaktadır. Güveç ve ezme olarak iki çeşitle sunulan mamalar bu sayede kedilerin farklı diş yapılarıyla rahatlıkla tüketebileceği mama çeşitleri arasında yer alırlar.

Whiskas Kedi Konserve Maması Fiyatları

Mama satın alma tercihinde içerik, üretim kalitesi, tazelik ve fiyatlandırma gibi farklı kriterleri göz önünde bulundurmak gerekir. Whiskas konserve kedi maması fiyatları içerik ve ambalajlamaya göre farklılık göstermektedir. Petlebi.com'dan sipariş vereceğiniz tüm mama çeşitleri %100 orijinallik garantisine sahiptir. Bu sayede patili dostlarımız için her zaman en kaliteli ve taze mamaları gönderebiliyoruz. Kediler için doğru mama seçiminde sitemizdeki filtreleri kedinin fiziksel özellikleri doğrultusunda kullanarak doğru ürünü bulabilirsiniz. Ürün açıklamalarını, size gönderilecek ürünün son kullanma tarihini ve kedi sahiplerinin deneyimlerine yer verdiği yorumları inceleyerek son kararınızı verebilirsiniz.