N&D Kedi Konserve Maması

(14)

Seçtikleriniz: N&D Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Farmina N&D Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Patili çocuğunuzun ihtiyaçlarına en uygun mamayı, Farmina N&D'nin Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Üstelik, ilk alışverişinizde geçerli 190 TL'ye varan indirim kodu fırsatından faydalanın.

N&D Beslenme Danışmanı Beni Arasın

* Farmina Genius Beslenme Danışmanlığı hizmetinden faydalandığınız süre boyunca indirimleriniz yenilenecektir.

N&D Konserve Kedi Maması

Kedilerin beslenmesinde doğru mama seçimi her zaman büyük bir öneme sahiptir. Etçil beslenmenin gereksinimlerini karşılayan, yüksek hayvansal proteine sahip olan ve kedilerin günlük su tüketimlerini de destekleyecek N&D konserve kedi maması çeşitleri ile sürdürülebilir ve sağlıklı bir beslenme planı hazırlamak mümkündür. Yaş mama tüketiminin kedilerin sağlıklı beslenmesinde önemli bir yeri olduğu hiçbir zaman unutulmamalıdır. Özellikle ağız ve diş sağlığı sorunları yaşayan kedilerin besinsiz kalmaması için konserve kedi maması tüketmelerine özen gösterilmelidir.

Düşük tahıllı ve tahılsız kedi maması formülleri ve üretimde her zaman en doğal ürünleri tercih etmesi ile beğeni kazanan Natural & Delicious markası, kedi konservesi çeşitleriyle de büyük beğeni kazanmayı sürdürüyor.

N&D Hakkında

İtalyan menşeli bir marka olan ve yarım asırdan fazla süredir evcil hayvan beslenmesi konusunda yaptıkları öncü girişimler sayesinde dünyanın dikkatini çeken N&D, 90'lı yıllarda yapmış olduğu büyük araştırmalar ve atılımlar sayesinde Farmina ile iş birliği yapmaya başlamıştır. Marka etobur olduğu yüzlerce yıldır bilinen evcil hayvanların etçil beslenmeleri gerektiğini savunmaktadır. Etobur beslenme sistemine uygun olacak şekilde yüksek oranda hayvansal protein içeren, glisemik indeksi düşük sebze ve meyveler ile lezzetlendirilen mamaların içerisinde sadece ilkel tahıllara yer verilmektedir. N&D kedi konserve maması çeşitleri ise tahılsız olarak üretilmektedir.

N&D Konserve Kedi Maması Çeşitleri

N&D konserve kedi maması çeşitleri kedilerin yaşam evresine göre çeşitlendirilmektedir. Yavru ve yetişkin ayrımının olduğu mamalar sunan marka tahılsız içerikler sunmaktadır. Yaşlı kedilerin de yetişkinler için formüle edilen ürünleri yiyebileceklerini ifade eden marka, etçil beslenmesinde kaliteli içeriğin her zaman sağlık getireceğini vurgulamaktadır.

N&D Prime: Yaban domuzu, geyik, kuzu, tavuk gibi protein kaynaklarına glisemik indeksi düşük olan yaban mersini ve nar gibi meyvelerin eşlik ettiği Prime serisi içerisinde N&D yavru konserve kedi maması ve yetişkin konserve kedi maması çeşitleri bulunmaktadır.

N&D Pumpkin: Antioksidan özelliği ile bilinen bal kabağı içeriğine sahip olan Pumpkin serisi, lezzetli protein kaynakları ile birlikte patili dostlarımız için unutulmaz bir lezzet şöleni sunan kedi konser maması seçenekleri arasında yer almaktadır.

N&D Ocean: Omega 3 ve Omega 6 yağ asitleri açısından zengin olan Ocean serisi içerisinde yavru kedilerin gelişimsel kalori gereksinimlerini karşılayacak besleyiciliği yüksek N&D yavru kedi maması konser maması yer almaktadır.

N&D Konserve Kedi Maması Fiyatları

N&D konserve kedi maması fiyatları dönemsel kampanyalara ve ürün içerikleri gibi unsurlara bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Petlebi.com N&D markasının yetkili satıcı olarak her zaman faturalı ve orijinal N&D mamaları, en uygun fiyat seçenekleri ile sunmaktadır. Sitemizden satın aldığınız her mamanın son kullanma tarihini, ürün içeriğini, besin analizlerini görebilir ve satın alma kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz. Ürünleri deneyimleyen kedi sahipleri tarafından paylaşılan yorumlara da göz atarak, mamaların etkileri hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.