Schesir Kedi Konserve Maması

(60)

Seçtikleriniz: Schesir Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Kedi Konserve Maması markası:

Schesir Kedi Konserve Maması

Kedi konserve mamaları kedilerin beslenmesinde çok büyük öneme sahiptir. Bunun en temel nedeni de kedilerin günlük su tüketimlerinin altında kalmasının önüne geçmektedir. Kedilerin yedikleri her 50 gram kuru mama için 200 ml su içmeleri gerekir. Ancak pek çok patili dostumuz durgun su tüketmeyi sevmediğinde bu miktarın altında kalır. Üriner sistemin korunması, iyi bir bağışıklık sistemi gibi temel unsurlar için su tüketimine dikkat edilmesi gerekir. Yeterli su tüketmeyen patili dostlarımıza da destekleyici olarak yaş mama vermek sağlıkları açısından büyük önem taşır.

Schesir Hakkında

1986 yılında kurulan Schesir, %100 doğal içerikleri ile ön plana çıkan mama markalarından bir tanesidir. Kaliteli, doğal ve insan tüketimine uygun seviyede ürünleri ile öne çıkan marka, Avrupa'nın önemli evcil hayvan mama üreticileri arasında yer alıyor. Günümüzde 70'ten fazla ülkede yer alan marka aynı zamanda üretimlerini en kaliteli çiğ ürünlerden üretmesi ile tanınmaktadır. Marka ürünlerindeki doğal malzeme kullanımının yanı sıra ekolojik sürdürülebilirliği ön planda tutması ile dikkat çekmektedir. Firma ürünlerinde yunuslara zararsız şekilde avlanan deniz balıkları kullanmaktadır. Üstelik mamaların içerikleri geriye doğru takip edilebiliyor ve üretimde kullanılan her bir balık türü izlenebiliyor. Markanın ambalajlarında geri dönüştürülebilir ürünler ve kendiliğinden yıkılmış olan ağaçlardan elde edilen kağıtlar kullanılıyor. Schesir ayrıca üretim süresince ortaya çıkan karbon emisyon miktarı kadar ormanlaştırma bağışında bulunuyor. Bunlarla beraber ürünlerde yer alan her içeriğin doğal ortamlarında yetişmiş olmasına dikkat ediyor. Firma aynı zamanda hayvanlar üzerinde de hiçbir şekilde deney yapmıyor.

Schesir Kedi Konserve Maması Çeşitleri

Doğal içeriklere sahip, glutensiz mamalar arasında yer alan Schesir kedi konserve maması çeşitleri oldukça geniş bir lezzet yelpazesinde sunulmaktadır. Gerçek meyve parçaları içeren seride mangolu ve ananaslı lezzetler yer almaktadır. Kedi pişme suyunda paketlenen konserveler ise besin değerlerinin olduğu gibi mamada kalması ve lezzetin ana protein kaynağından gelmesi için tercih edilebilir. Özel olarak hazırlanan bir jöle içerisinde sunulan konserveler ise bazı patili dostlarımızın iştahının daha çok açılması açısından büyük bir öneme sahiptir. Kendi suyu ile pişirilen ve bu şekilde konservelenen doğal soslu seçenekler de yine farklı bir lezzet deneyimi sunduğu için güvenle tercih edilebilir.

Hangi Schesir Kedi Konserve Maması Tercih Edilmeli?

Schesir kedi konserve maması çeşitleri içerik ve hazırlanma şekli ile çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Ancak mamaları lezzetten önce yaşam evresine ve sağlık gereksinimlerine göre ayırmak önemlidir. Yavru ve yetişkin olarak iki yaşam evresine uygun olacak şekilde sunulan mamalar kısırlaştırılmış kediler için de tercih edilebilmektedir. Bu noktada kedinin herhangi bir sağlık sorununun olmaması, fazla kilosununun bulunmaması gibi unsurları göz önünde bulundurmak gerekir. Kısırlaştırılmış kedilerin beslenme planlarının hazırlanmasında veteriner hekimlerin önerileri de büyük bir öneme sahiptir. Veteriner hekim aksini önermediği sürece de herhangi bir kilo sorunu yoksa bu mamalar tercih edilebilir. Hamile kedi konserve maması ve emziren kedi konserve maması olarak da Schesir ürünlerinin yavru kediler için hazırladığı formüller tercih edilebilmektedir. Yavruların gelişimsel süreçlerindeki yüksek enerji gereksinimlerine uygun olarak hazırlanan formüller, hamile veya emziren kedilerin yüksek beslenme ihtiyaçlarını da başarılı bir şekilde karşılayabilir.

Schesir Kedi Konserve Maması Fiyatları

Konserve kedi maması tercih ederken patili dostlarımızın yaşlarını ve sağlık gereksinimlerini ön planda tutarken aynı zamanda kaliteli ürünler arasından seçim yapmak isteriz. Schesir markası doğal içerikleri tercih eden, insan beslenmesine uygun malzemeler kullanan ve ürünlerinde herhangi bir kimyasal katkı ya da koruyucu maddeye yer vermeyen bir marka olarak gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Markanın malzeme seçimi ve ürünleri hazırlarken kullandığı özel pişirme teknikleri maliyetler üzerinde farklılıklar oluşmasına neden olmakta ve bu durum fiyatların değişmesini sağlamaktadır. Schesir kedi konser maması fiyatları ürün içeriklerine, ambalaja, üretimde kullanılan tekniklere ve kampanyalara göre farklılık gösterebilmektedir.

Petlebi.com üzerinden satın aldığınız tüm Schesir markalı yaş mamalar için markanın yetkili satıcı olarak %100 orijinallik garantisi veriyoruz. Sitemizden alışveriş yaparken her ürünün içeriklerini, besin değerlerini ve açıklamalarını ürün sayfalarında bulabilirsiniz. Ürün detayları ile birlikte mamaların son kullanma tarihlerini görerek istediğiniz miktarda sipariş verebilirsiniz. Ürün tercih ederken daha önce ürünü deneyimlemiş kullanıcılarımızın yorumlarına da göz atabilirsiniz.