Royal Canin Kedi Konserve Maması

(49)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Royal Canin Beslenme Danışmanı ücretsiz. ilk kez ve sadece petlebi.com'da!

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Royal Canin'in Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Royal Canin Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Kedi Konserve Maması markası:

Royal Canin Kedi Konservesi

Kedi konservesi çeşitleri hem beslenme gereksinimleri hem de ödüllendirme açısından dönem dönem patili dostlarımızın öğünlerine ekleyebileceğimiz ürünlerdir. Royal Canin dünyaca ünlü bir mama üreticisi olarak kedilerin beslenmelerine eklenecek yaş mama çeşitleriyle ilgili de oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip markalar arasında yer almaktadır.

Kediler iç güdüleri nedeniyle durgun sulardan su içmekten hoşlanmazlar. Bu nedenle de su kaplarında bulunan suları genellikle zorunda kaldıkça içerler. Hatta pek çok kedinin evdeki musluklardan damlayan suları içme alışkanlığı olduğunu görmek mümkündür. Su tüketimi noktasında kediler seçici olsa da özellikle üriner sistem açısından günlük su tüketiminin yenilen mama ile oranla sağlanması zorunludur. Bu noktada yaş mama tüketimi ile kedilerin ihtiyacı olan su tüketimini yapmaları sağlanabilir. Haftada 2 - 3 adet yaş mamanın öğünlere eklenmesi su tüketimine bağlı meydana gelebilecek eksikliklerin giderilmesi açısından faydalıdır.

Royal Canin Hakkında

Royal Canin günümüzde en popüler mama üreticileri arasında yer almaktadır. Markanın yarım asırlık geçmişi ve üretmiş olduğu özelleştirilmiş mama formülleri sayesinde her evcil hayvanın beslenme ihtiyacını karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Markanın sunduğu geniş ürün yelpazesi sayesinde özel ırk, yaşam evresi ve sağlık sorunu gibi farklı unsurların beslenme ihtiyaçları da en iyi şekilde karşılanabilmektedir. Hem içerik hem de form olarak özelleşen mamalar kedilerin çene yapılarına da uyum sağlamaktadır. Yavru kediler için ezme ürünler ya da kolay çiğnenen yaş mama formları tercih edilirken yetişkin kedilere taneli kedi konservesi çeşitleri sunulmaktadır.

Royal Canin Kedi Konservesi Çeşitleri

Royal Canin kedi konservesi çeşitleri genel olarak kedilerin beslenme gereksinimlerine göre şekillenmektedir. Yavru kedilerin yüksek kalori ihtiyacını karşılarken aynı zamanda çiğne güçlüğü çekmelerine engel olacak yaş mamalar, hamile ve emziren kediler tarafından da rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

Yetişkin kedilerde ise kedilerin ırkına, yaşına ve özel bir sağlık gereksinimi olup olmadığına göre mama seçimi yapmak mümkündür. 1 - 7 yaş, 7 yaş ve üzer kediler için farklı formüllerde mamalar sunulmaktadır. Bu mamalara ek olarak aynı zamanda tüy ve cilt sağlığını destekleyen, kilo kontrolü sağlayan veya seçici olması sebebi ile her mamayı tüketmeyen kediler için özel olarak hazırlanan farklı formüller de sunulmaktadır.

Marka kısırlaştırılmış kediler için de özel bir formül ile kedi konservesine sahiptir. Kısırlaştırılmış kedilerin artan iştahları ve azalan aktivite seviyeleri sebebi ile ortaya çıkan beslenme gereksinimlerini karşılayacak formüller sayesinde kilo kontrolü kolayca sağlanabilmektedir.

Royal Canin özel ırk mamaları ile de çok tanınan bir markadır. Markanın özel ırk mamalarının konserve formları da bulunmaktadır. İran, British Shorthair gibi özel beslenme ihtiyacı olan ırklar için üretilmiş kedi konservesi çeşitleri vardır. İran kedilerinin tüy sağlığının desteklenmesi gerektiği için bu gereksinimleri karşılayacak formüle sahip olan yaş mamalar tercih edilmektedir. En uzun ve kalın tüylü kediler olan İran kedilerinin cilt ve tüy sağlığının korunması için özel takviyelere ihtiyaçları vardır. Güçlü ve kaslı kediler olarak bilinen British Shorthair ırkının da bu fiziksel özelliklere sahip olabilmesi için özel olarak beslenmesi gerekir. Vücuttaki kas kütlesini artırmak ve kilo kontrolü sağlamak için tercih edilen Royal Canin yaş mamalar ile sağlıklı bir beslenme planı oluşturmak mümkündür.

Royal Canin Kedi Konservesi Fiyatları

Royal Canin yaş mama fiyatları içerik, besin değeri, ambalaj gibi kriterlere göre farklılık gösterebilmektedir. Ancak sitemizdeki kampanyaları ve indirimleri takip ederken en uygun fiyatlı Royal Canin mama çeşitlerini satın alabilirsiniz.
Petlebi.com olarak sitemizde sizlerin beğenisine sunulan tüm mamaların yetkili satıcısıyız. Bu sayede satışını yaptığımız ürünler için %100 orijinallik garantisi veriyoruz. Patili dostlarımızın her zaman en taze mamalar ile beslenmeleri için depomuzdaki stokların sürekli güncel olmasına özen gösteriyoruz. 1000 metrekarelik gıda saklamaya uygun depomuzdan çıkan tüm ürünlerin en sağlıklı, taze ve sağlam şekilde size ulaşabilmesi için her detayı düşünüyoruz. Sitemizden satın almak istediğiniz Royal Canin kedi konservesi çeşitleri ile ilgili bilgileri ürün detay sayfalarından kolayca temin edebilirsiniz. Ürün içeriği, besin değeri ve size teslim edilecek paketin son kullanma tarihi gibi bilgileri inceleyerek karar verebilirsiniz. Son kararınızı vermeden önce dilerseniz deneyimlere dayanan kullanıcı yorumlarına da göz ayabilirsiniz.