Gourmet Kedi Konserve Maması

(58)

Seçtikleriniz: Gourmet Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Gourmet Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Purina'nın Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Purina Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Kedi Konserve Maması markası:

Gourmet Kedi Konserve Maması

Kedilerin beslenmesinde yaş mama tüketiminin oldukça değerli bir yeri bulunmaktadır. Özellikle günlük hayatında su içmekten pek hoşlanmayan kedilerin günlük su tüketimlerini ideal seviyede tutmak için kedi konserve maması tüketmeleri büyük bir öneme sahiptir.

Evcil dostlarımızın beslenmesinde büyük bir öneme sahip olan hayvansal proteinlerin özel tarifler ile hazırlanması sonucunda üretilen Gourmet kedi konserve maması çeşitleri ile onlara keyifli bir öğün sunarken aynı zamanda sağlıkları için ihtiyaç duydukları besinleri almalarını sağlamak da mümkün.

Gourmet Hakkında

Nestlé bünyesinde patili dostlarımızın beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak mamaların üretimini yapan Purina bünyesinde bulunan Gourmet, kediler için sunduğu yaş mamalar ile büyük bir beğeni kazanıyor. Farklı dokuda ve tatlardaki ürünleri kedilerin için çok sevilen markalar arasında yer almasını sağlıyor. Gold, Perle, Mon Petit, A La Carte, Solitaire ve Fisherman's Delights gibi alternatifleri ile ön plana çıkan marka sunduğu premium seviye alternatifler ile rakiplerinden farklılaşıyor. Firma sadece soslu değil çorba formunda ve yoğun kıvamda ürettiği mamalar ile her cinsten kedinin damak zevkine hitap eden seçenekler sunuyor.

Gourmet Kedi Konserve Maması Çeşitleri

Gourmet kedi konserve maması çeşitleri Gourmet Gold ve Gourmet Perle olarak iki farklı kategoride sunulmaktadır. Gourmet Gold serisi içeriğinde oldukça çeşitli tariflere sahip yaş mama seçenekleri vardır. Kaliteli malzemeler besin değerlerini kaybetmeyecek özel yöntemlerle pişirilir ve patili dostlarımızın beğenisine sunulur. Gold serisinde kıyılmış ve parçacıklı olarak farklı dokulara sahip yaş mama seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde özellikle kedilerin ağız ve diş sağlıklarına göre mama seçimi yapılması mümkün olur. Yavruların, ağız ve diş sağlığı sorunları olan kedilerin daha kolay beslenmesi sağlanır. Kıyılmış olan mamaların tüketimi çok daha kolay olduğu için çiğneme sorunlarına bağlı besinsiz kalma gibi durumların önüne geçmek mümkün olur.

Gourmet Perle ise küçük lokmalarla sunulan ve kedilerin damak zevkine uygun olarak hazırlanan içerikleri ile her yaşam evresinde tercih edilebilecek yaş mamalardır. Kedilerin evrimsel beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan içeriklere sahip olan bu mamalar tam bir öğün yerine geçebileceği gibi ek besin olarak da tercih edilmektedir. Hamile ve emziren kediler konserve mama ile beslenecekleri zaman pozisyondan bağımsız olarak bu mamaları tüketebilirler. Yavruların gelişim sürecinde normalden kat kat daha fazla kaloriye ihtiyaç duyan hamile kedilere özellikle hareketlerinin kısıtlanmaya başladığı son dönemlerde kıyılmış formdaki yaş mamaları sunmak kolay ve zahmetsizce beslenmeler açısından kolaylık sağlar. Ayrıca hamilelik ve emzirme döneminde kedinin artan su ihtiyacının da yaş mama takviyesi ile karşılanması önerilmektedir.

Hangi Gourmet Kedi Konserve Maması Tercih Edilmeli?

Gourmet kedi konservesi çeşitleri patili dostlarımızın damak zevklerine ve beslenme gereksinimlerine uygun olacak şekilde hazırlanmıştır. Sığır etli, ızgara ton balıklı, kıyılmış ton balıklı, ciğerli, hindili, ördekli, tavşanlı, somonlu, okyanus balıklı, somonlu, alabalıklı gibi farklı protein kaynaklarından bir ya da birkaç tanesini içeren mama çeşitleri arasında patili dostlarımızın damak zevkine göre seçim yapmak mümkün. Mama seçiminde damak zevkine ek olarak kedinin diş yapısına uygun olan formu seçmek de önemlidir. 2 aydan sonra yavru kediler anne sütünden kesilip mamaya geçirilir ve bu geçiş sürecinde yaş mama iyi bir alternatiftir. Kuru mamaları rahat çiğneyemeyen yavrular için taneli konserveleri tüketmek de zor olabilir. Bu nedenle yavrulara kıyılmış et ihtiva eden yaş mamaları vermek daha iyi bir seçim olabilir.

Gourmet Kedi Konserve Maması Fiyatları

Gourmet kedi konservesi fiyatları gramaj, içerik, kampanya gibi değişkenlere göre farklılık gösterebilmektedir. Her yaşam evresine uygun olarak sunulan bu mamalar çoklu satın alma kampanyaları ile daha uygun fiyatlara sunulmaktadır. Petlebi.com olarak Gourmet kedi konserve mamalarının yetkili satıcı olduğumuz için tüm ürünlerde %100 orijinallik garantisi veriyoruz. Gıda saklamaya uygun olacak şekilde özel hazırlanan depomuzdaki tüm ürünlerin taze bir şekilde size ulaşmasını sağlamak için çalışıyoruz.

Sitemizden alışveriş yapmadan önce merak ettiğiniz ürün içeriklerini ürün sayfalarında bulabilirsiniz. Mamaların hangi porsiyonlarla verilmesi gerektiği, içerikleri ve besin değerleri hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Doğrudan kullanıcı deneyimleri sonucunda yazılmış olan yorumlara göz atabilir, satın alacağınız ürünlerin son kullanma tarihlerini de sitemizden görebilirsiniz.