petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Uzaklaştırıcılar

Kedileriniz eşyalarınıza birçok şekilde zarar verebilir. Koltuklarınızı tırmalayabilir, kıyafetlerinize çişini yapabilir. Yaklaşmasını istemediğiniz yerlere kedi uzaklaştırıcısını uygulayarak bu hareketlerin önüne geçebilirsiniz. Sprey ya da sıvı şekilde uzaklaştırıcılar mevcuttur.

Devamını Göster »

Kedi Uzaklaştırıcı Sprey Çeşitleri

Kedinizin, evde girmesini istemediğiniz ama ısrarla girdiği odalar, mutfak tezgahları, koltuk, yatak vb. alanlar için kedi uzaklaştırıcı sprey kullanarak müdahale edebilir, evinizin kurallarını onun için netleştirebilirsiniz.

İç mekan için olan çeşitlerini, evde her alana uygulayabileceğiniz kedi uzaklaştırıcı ürünler, minik dostunuzun eve uyum sağlaması için verdiğiniz eğitimde önemli yer tutar. Dış mekan için olanlarsa, bahçenizde kedinizi uzak tutmak istediğiniz çiçekler, çizmek istediğiniz sınırlar için yağmurdan, sudan etkilenmeyen yapısıyla oldukça kullanışlıdır. 

Veterinerinize danışarak ve Petlebi Topluluk'taki tavsiyeleri inceleyerek genellikle sprey formda likit olarak sunulan uzaklaştırıcıların fiyatlarını karşılaştırıp, aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verin.