Kedi Uzaklaştırıcılar

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Kedi Uzaklaştırıcılar

Kediler oldukça meraklı bir mizaca sahiptir. Bu merak duygusu onların girmemeleri gereken yerlere girmeleri ve yapmamaları gereken hareketleri yapmaları konusunda oldukça istekli ve vurdumduymaz olmalarına neden olur. Ancak pek çok kedi sahibi kedilerinin kendilerine zarar verebileceği bölgelerden uzak durmasını ister.

Patili dostlarımızla yaşarken pek çok güvenlik önlemi alsak da yine de onların zarar görebileceği her bölgeyi güvenli hale getirmek zordur. Bazı durumlarda da evde yaşayan kişilerin sağlık sorunlarına bağlı olarak kedilerin belirli odalara girmemesi gerekebilir. Bu tür durumlarda onları güvende tutacak ve istenmeyen bölgelerden kolayca uzaklaştıracak kedi uzaklaştıran koku içeren spreyler kullanılmaktadır. Kedi uzaklaştırıcılar ya da kedi uzaklaştırıcı sprey olarak adlandırılan bu ürünlerin içerisinde insanların kokusunu almadığı ancak kedilerin hiç hoşlanmadığı kokular bulunur. Ürünün formülüne göre kokunun etki süresi ve ne kadarlık bir alana yayılacağı değişebilir.

Siz de kedinizi ve/veya kedileri belirli alanlardan ya da objelerden uzak tutmak istiyorsanız kedi uzaklaştırıcı sprey kullanmayı deneyebilirsiniz. Kedilerin sağlığına zarar vermeyen bileşenlerle formüle edilen kedi kovucu sprey çeşitlerini Petlebi.com'da bulabilirsiniz. %100 orijinal ürün garantisinden yararlanabileceğiniz Petlebi.com'da kedi uzaklaştırıcı sprey kullanıcılarının gerçek yorumlarını okuyarak ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü, güvenle satın alabilirsiniz.

Kedi Kovucu Sprey Ne İşe Yarar?

Kedi kovucu sprey; kedilerin belirli eşyalardan ya da alanlardan uzak tutulmasını sağlayan, kedilerin mobilyaları ve koltukları tırmalaması gibi davranışları engellemeye yardımcı olan üründür. Kedi kovucu sprey sayesinde hem kedilerin sağlıkları korunabilir hem de evdeki eşyalara gelebilecek potansiyel zararlar engellenebilir. Böylelikle hem kedilerin hem de kedilerle yaşayan kişilerin yaşam kaliteleri yükseltilebilir.

Kedi Uzaklaştırıcılar Nasıl Kullanılır?

Kedi uzaklaştırıcı koku yayan ürünler farklı formlarda olabilirler. Bu durum kullanım şekillerinin değişmesinde etkilidir. Sprey ya da jel form bu ürünlerde oldukça yaygın olarak tercih edilmektedir. Jel formdaki ürünler genellikle dış mekânlarda tercih edilirken sprey formlar; döşeme, mobilya, halı gibi alanlara daha kolay uygulanmaları nedeniyle iç mekânlarda ve eşyalarda daha yaygın olarak kullanılır. Her iki formda sunulan ürünün düzenli olarak tekrar kullanılması etki açısından büyük öneme sahiptir.

Dış mekân kedi uzaklaştırıcı sprey ya da jel çeşitleri meydana gelen hava olaylarına karşı dayanıklıdır. Yağmur, kar gibi hava olaylarının ya da bölgenin yıkanmasının doğrudan uzaklaştırıcı etkiyi ortadan kaldırması bu ürünlerde mümkün değildir. Ancak dış mekânda kullanılan ürünlerin daha sık yenilenmesi önerilir.

Kedi Uzaklaştırıcı Sprey Çeşitleri Nasıl Kullanılır?

Kedi uzaklaştırıcı sprey ya da jel kullanırken ürünün kullanım talimatlarındaki yönergelerin harfiyen takip edilmesi gerekir. Böylelikle güvenli ve hedefe yönelik bir deneyim yaşanabilir.

İç mekânlarda kullanılan ürünler kedilerin girmemesi gereken odalar için kullanılabileceği gibi eşya bazlı da kullanılabilir. Kediniz yadigâr bir antika mobilyayı tırmalamaktan keyif alıyorsa ihtiyacınız olan kedi kovucu sprey olarak da bilinen bu ürünlerdir. Balkon ya da cam kenarındaki çiçekler kedinizin merakını cezbediyorsa bu alanlar hem kedinizin güvenliği için tehlike oluşturduğundan hem de kediler çiçekleri koparabileceklerinden sprey kullanmak en ideal çözümdür.

Dış mekânlarda ise kedinin uzaklaşmasını istemiyorsanız ya da belirli bir sınırı geçmemesi gerekiyorsa kedi uzaklaştıran koku içeren bu ürünler yardımınıza koşar. Bu ürünler kedinizi kaçmasını ya da kaybolmasını önlemek için doğrudan çözüm sunmayabilir. Çünkü kedilerin geçebilecekleri yerlerin sınırı olmamakla birlikte bu kokular temel olarak kedilerin belirli bir alan ya da eşyadan uzak durması için kullanılmalıdır. Bu nedenle olası bir kaybolma ihtimali için daha geniş çaplı önlemler alınması gerekir.

Kedi Kovucu Sprey Fiyatları Nasıl Belirlenmektedir?

Kedi uzaklaştırıcı sprey fiyatları ürünlerin gramajlarına, uygulama şekillerine, markaların fiyat politikalarına göre değişiklik gösterebilir. Kedi uzaklaştırıcı sprey satın alınırken ürünlerin içeriğinden emin olunması son derece önemlidir. Bu nedenle yalnızca düşük fiyatlı kedi kovucu sprey çeşitlerine yönelmek doğru bir yaklaşım olarak yorumlanamaz. Bu ürünlerin içerikleri güvenilir olmadığı takdirde kedilerin sağlıkları zarar görebilir.

Petlebi.com'u ziyaret ederek hem kedilerin sağlığını koruyabilir hem de eşyalarınızın zarar görmesini engelleyebilirsiniz. Beaphar, Trixie, Karlie ve Supravet gibi popüler ve güvenilir markaların kedi uzaklaştırıcı sprey ve jel ürünlerine Petlebi.com üzerinden ulaşabilirsiniz. Ürün içeriklerine ve kullanıcı yorumlarına göz atarak ihtiyacınız olan ürünü kolayca bulabilir ve rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Sepetiniz belirlenen tutara ulaştığında ücretsiz kargo fırsatlarından yararlanabilir, varsa hesabınızda birikmiş Para Puan'ları kullanarak avantajlarınızı artırabilirsiniz.

Kedileriniz eşyalarınıza birçok şekilde zarar verebilir. Koltuklarınızı tırmalayabilir, kıyafetlerinize çişini yapabilir. Yaklaşmasını istemediğiniz yerlere kedi uzaklaştırıcısını uygulayarak bu hareketlerin önüne geçebilirsiniz. Sprey ya da sıvı şekilde uzaklaştırıcılar mevcuttur.