Kanarya Kafesleri

(3)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Kanarya Kafesleri

Güzel sesleri ve narin halleri ile evlerde en çok beslenen kuş türlerinden olan kanaryaların en temel ihtiyaçlarından biri de kanarya kafesleridir. Yaşam koşulları ve ihtiyaçları doğrultusunda tasarlanan kanarya kafesleri onların güvenli ve mutlu bir hayat sürmelerini sağlayacak özelliklere sahiptir. Birçok farklı renkte ve modelde üretilebilen bu ürünlerin seçimi sırasında doğru adımlar izlendiğinde kanatlı dostlarımızın keyifli bir hayat sürmeleri sağlanabilir. Siz de onun ihtiyaçları için en doğru ürünü seçmek için Petlebi.com'u ziyaret edebilir, kanarya kafesleri modelleriarasından seçim yaparken ürün özelliklerini inceleyebilirsiniz.

Kanarya Kafesleri Nasıl Olmalı?

Kanarya kafeslerinin şekilleri, ebatları ve tel yapıları; onların ihtiyaçlarına yönelik olmalıdır. Papağanların aksine tırmanmayan, kafes içerisinde zıplayıp uçan minik dostlarımıza yüksekliği fazla olan ve dar yapıdaki ürünler alınmamalıdır. Geniş ve yatay yapıda tasarlanan ürünler onların rahat bir şekilde egzersiz yapabilmeleri ve doğalarını gerçekleştirebilmeleri adına büyük bir kolaylık sağlar. Böylelikle fazla kilo sorunlarının oluşumu da engellenir. Geniş çap değerlerine sahip olan kafeslerin tellerinin boyalı olmaması önemlidir. Gagaları ile boyaları çıkarmamaları için boyasız modellerden tercih yapmak daha doğru bir yaklaşım olarak değerlendirilecektir. Dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta kafes telleri arasındaki boşluktur. Demir aralıklarının 1 - 1,5 santimetreden fazla olması kafalarını dışarıya çıkarmalarına ve zarar görmelerine neden olabilir. Son olarak ürün şekli de önemlidir. Yuvarlak objelerin içesinde yön duygularını kaybedebildikleri için kenarlı olan ürünler tercih edilmelidir.

Kanarya Kafesi Çeşitleri

Birçok farklı renkte, ebatta ve özellikte üretilen kanarya kafesi çeşitleri, dostunuzun güvende hissetmesini ve aynı zamanda sağlıklı ve mutlu bir yaşam için gerekliliklerinin karşılanmasını sağlar. Petlebi.com üzerinden Dayang, EuroGold, Trixie ve Living World gibi markaların ürünlerine en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Dilerseniz ahşap kanarya kafesi ürünlerini dilerseniz daha modern tasarımlara sahip metal ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı gün kargo seçeneklerimizden de yararlanarak onun için en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Kanarya Kafesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerenler

Kanarya kafesi seçimi sırasında kaç tane kanatlı dostunuzun olduğunu değerlendirmelisiniz. Birden fazla kuşunuz varsa kafeslerin genişliği sizin için en önemli değişkenlerden biri haline gelecektir. Kafes genişliği ile birlikte kafes telleri diğer bir deyişle korkuluklar arasındaki mesafeyi de öğrenmelisiniz. Kafesten çıkmaya çalışmalarını önlemek ve olası tehlikeleri bertaraf edebilmek adına teller arasında maksimum 1 - 1,5 santim olduğundan emin olmalısınız. Ürünün fiziksel özellikleri haricinde kolay temizlenebilir özellikte olması da konforunuz için önemlidir. Bu nedenle temizlenebilmesi için ek özelliklere sahip olan ürünleri tercih edebilirsiniz.

Kanarya Kafesi Fiyatları

Kanarya kafesi fiyatları markaya, ürün ebatlarına, üretim malzemesine ve kaliteye göre değişebilir. Petlebi.com üzerinden kanatlı minik dostunuz için gerekli tüm ürünlere ve yemlere ulaşabilirsiniz. Canının sıkılmaması için kuş oyuncaklarını inceleyebilir, sağlıklı gelişimi için yemlere ek olarak vitamin ve mineral takviyelerine göz gezdirebilirsiniz. Ürün içeriklerini ve kullanıcı yorumlarını da okuyarak soru işaretlerinizden kurtulup onun için ideal koşulları sağlayabilirsiniz.