Papağan Kafesleri

(3)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Papağan Kafesleri

Varlıkları ile kendimizi doğada hissetmemizi sağlayan kanatlı dostlarımızın, gün içerisinde güvenli, sağlıklı ve aynı zamanda mutlu vakit geçirecekleri papağan kafesi çeşitlerine ihtiyaçları olur. Onlara özel bu yaşam alanı konforlarını karşılamalı, egzersiz ihtiyaçlarını yerine getirebilecek tasarıma sahip olmalı ve ebatları ile hareket etme özgürlüklerini desteklemelidir. Siz de onu mutlu etmek ve konforlu bir hayat sürmesini sağlamak için Petlebi.com'da satılan papağan kafesleri özelinde inceleme yapabilirsiniz.

Türkiye'nin en çok ziyaret edilen online petshop mağazası Petlebi.com'da Dayang, Trixie ve EuroGold gibi markaların papağan kafesi modellerini inceleyebilir; fiyat bazlı sıralama yapabilir, ürünleri kullananların gerçek yorumlarını okuyarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Papağan Kafesleri Nasıl Olmalı?

Papağan kafesleri onların mutluluğunu ve konforunu arttırma amacıyla tasarlanan ürünlerdir. Genel olarak tırmanmayı çok sevdikleri için tellerinin dikey olması onların tırmanma keyfini gölgeleyebilir. Bu nedenle yatay teller olan alternatiflere odaklanabilirsiniz. Papağan kafeslerinin özellikleri arasında ebatsal uygunluk da önemlidir. Gün içerisinde tek bir alanda kalan dostlarımızın sıkılmaması ve kendisini daralmış hissetmemesi için geniş ürünler tercih edilmelidir. Kafeslerin şekli de belirleyici bir unsurdur, köşesi bulunmayan ürünler kanatlıların yön bulma duyusunun karışmasına neden olabileceği için köşeleri olanlar ihtiyaçlarını daha doğru şekilde karşılayacaktır.

Papağan Kafesi Çeşitleri

Petlebi.com üzerinden Dayang, EuroGold ve Trixie gibi markaların papağan kafesi modellerine ulaşabilirsiniz. Farklı materyallerden üretilen, çeşitli ebatlarda olan, kolay temizlenebilen, ayaklı, üstü açılabilen ve çatılı modellere erişebilirsiniz. Aynı zamanda çok amaçlı eğitim sehpaları da yine sitemizde bulunmaktadır. Ürünlerin özelliklerini okuyarak renkli dostunuz için en doğru tercihi yapabilirsiniz.

Papağan Kafesi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Seçim sırasında onun ihtiyaçlarının tam anlamıyla karşılanabilmesi için özenli davranmanız gerekir. Papağanınızın boyutlarını düşünmeli ve hacmi onun için uygun olan ürünleri önceliklendirmelisiniz. Eğer erişkin ve büyük boyutlu bir dostunuz varsa büyük papağan kafesleri sizin için doğru tercih olacaktır. Tellerinin yapısını göz önünde bulundurmalı ve yatay tellere sahip ürünleri tercih etmelisiniz. Ürünün üretildiği malzeme de sizin için başka bir değişken olarak ön plana çıkmaktadır. Tüm bunların dışında dostunuzun yaşam alanının kolay temizlenebilmesi de gereklidir. Bunun için üstten açılan modeller hayatınızı kolaylaştırabilir.

Papağan Kafesi Aksesuarları

İhtiyaçlarına yönelik bir kafes almak onların konforunu arttırmak adına yeterli değildir. Kafes içi aksesuarlar sayesinde hem egzersiz yapabilirler hem de temel ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilirler. Onun için tercih edebileceğiniz kafes içi aksesuarlar arasında suluk, yemlik, salıncaklar, oyuncaklar ve gaga taşları da yer almaktadır.

Papağan Kafesi Fiyatları

Papağan kafesi fiyatları markaya, ürün boyutlarına, özelliklerine ve üretim malzemesine göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com dünyaca ünlü markaların en kaliteli ürünlerini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktadır. %100 ürün garantimiz, bedava kargo fırsatlarımız, hızlı kargo seçeneklerimiz ve online ödemelere ek olarak kapıda ödeme alternatifimiz de sizleri bekliyor. Siz de neşenize neşe katan egzotik dostunuzun tüm ihtiyaçlarını Petlebi.com'dan karşılayabilir, cennet papağan kafesleri ve ayaklı papağan kafesleri gibi seçenekleri değerlendirebilir, topluluk yorumları okuyarak en önemli gereksinimleriniz hakkında bilgi edinebilirsiniz.