Tırmalama Paspasları

(1)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Tırmalama Paspasları

Kedilerin tırnaklarını keskinleştirmeleri ve törpülemeleri için bir yerleri tırmalamaları gerekir. Ayrıca kediler gerinme ve esneme hareketlerini yaparken de tırnaklarını bir yere geçirme ihtiyacı hissederler. Eğer kedinin yaşam alanında tırnaklarını geçirebileceği ya da törpüleyebileceği bir eşya yoksa mobilyalar, koltuklar, halılar ya da gözüne kestirdiği herhangi bir eşya onun tırmalama ihtiyacını karşılayabilir. Evdeki eşyaların parçalanmaması, tırmalama izleri ile dolmaması için tırmalama paspasları ideal çözümler sunan.

Tırmalama Paspası Çeşitleri

Tırmalama paspasları kullanım alanlarına göre farklı şekillere sahiptir. Paspas formunda olan bu ürünler yere serilebilir, duvara asılabilir ya da bir mobilyanın bacağını saracak şekilde takılabilir. Kullanım ihtiyacına ve alanına göre paspas seçimi yapılması önemlidir. Eğer kedi sandalye ve masa ayaklarını tırmalama alışkanlığı geliştirdiyse tırmaladığı yerleri bu paspaslar ile sarmak hem paspas kullanmaya alışmasına yardımcı olur hem de eşyaların korunmasını sağlar.

Tırmalama paspasları bazen bir ahşap üzerine monte edilmiş olarak da satılır. Kediler kutu formuna sahip eşyalara özel bir ilgi duyarlar ve onların üzerinde zaman geçirmeyi severler. Kutu formundaki bir ahşaba takılan paspaslara kediler çok daha kolay alışır ve daha sık kullanır.

Kediler İçin İdeal Egzersizler

Kedilerin esnek bir vücutları vardır. Çok uzun süre aynı pozisyonda uyuyabilirler ve bu tür bir uyku sonrasında gerinip rahatlamaya ihtiyaç duyarlar. Kedi paspasları patili dostlarımızın rahat bir şekilde esneme ve gerinme hareketlerini yapmasına yardımcı olur. Tırnaklarını bir yere batırmadan istedikleri gibi esneyip gerinemeyen kediler, aradıkları rahata ulaşmazlar. Bu nedenle onlara eğlenceli bir şekilde ihtiyaçlarını karşılayacak ürünler sunmak gerekir.

Tırmalama paspasları üzerinde bulunan oyuncaklar kedilerin bu paspaslarda daha çok zaman geçirmesinde etkili olur. Hem tırmalama hem de oyun ihtiyacını tek bir ürünler karşılamak özellikle yaşam alanında yer sorunu olan kedi sahipleri için harika bir seçenek olacaktır.

Kedi Tırmalama Paspası Fiyatları

Kedi tırmalama paspası fiyatları ürünün yapıldığı malzemeye, ürünün boyutlarına ve işlevine göre farklılık göstermektedir. Bu ürünlerin genellikle hasır gibi doğal malzemelerden üretilmiş olması gerekir. Doğal malzemeden üretilen tasarımlar hem uzun ömürlü olur hem de kediler tarafından daha çok ilgi görür. Karlie, Pawise gibi kediler için ürettiği kaliteli ürünlerle kendini kanıtlamış dünyaca ünlü markaların çok özel tasarımlarını en uygun fiyatlarla bulabileceğiniz sitemizden aldığınız her ürünün %100 orijinallik garantisi bulunmaktadır.

Petlebi.com kedilerin tüm ihtiyaçlarını her zaman en kaliteli markalar tarafından sunulan işlevsel ürünlerle karşılamak için ürün yelpazesini güncelliyor. Kedilerin ve kedi sahiplerinin ürünlerden beklentilerini karşılayacak tüm standartları sağlarken aynı zamanda yenilikçi çözümler sunan tasarımları da bulmanızaimkânn sunuyor.