Mama Saklama Kabı

(4)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Mama Saklama Kabı

Patili dostunuzun gelişim evresine ve ırkına özel formüle edilen mamalar arasından seçim yaptıktan sonra mamaların her daim taze ve kaliteli kalmasına özen göstermelisiniz. Mamaların içerisinde bulunan vitaminlerin yapılarının bozulmaması ve yağların okside olup bozulmalarının engellenmesi için köpek mama saklama kabı çeşitleri arasından seçim yapabilirsiniz. Mamaları serin ve kuru tutmaya yarayan aynı zamanda potansiyel olarak böcek istilasından korunmalarını sağlayan mama saklama kutusu çeşitlerine Petlebi.com üzerinden erişebilirsiniz. Catidea, Ferplast ve Trixie gibi markaların farklı hacimdeki ürünleri arasından seçim yaparak dostunuzun mamasını her daim taze tutabilirsiniz.

Köpek Mama Saklama Kutusu Ne İşe Yarar?

Dostlarımızın beslenme alışkanları birçok farklı faktör doğrultusunda değişiklik gösterebilir. Bekleyen, hava almış ve kokusu azalmış ürünleri yemeye karşı çıktıkları bilinmektedir. Sağlıklı gelişimlerinin desteklenmesi adına taze ve kaliteli mamalar ile beslenmeleri gereken köpeklerin mamaları açıldıktan sonra nasıl şartlar altında saklandığı besin değerlerini etkileyebilir. Köpek mama saklama kabı çeşitleri mamaların hava almasını engelleyecek şekilde tasarlanmış ve sağlık için zararı olmayan materyallerden üretilmiştir. Bu ürünler boyutları doğrultusunda standart besinlerin yanı sıra ödül bisküvilerinin de saklanması için uygun özelliklere sahiptir.

Köpek Mama Saklama Kabı Çeşitleri

Köpek mama saklama kutuları çeşitli ebatlarda ve markaların politikası gereği farklı özelliklere sahip olabilir. Petlebi.com üzerinden farklı hacimde saklama kutulara erişmeniz mümkündür. Kaliteli ürünler arasından seçim yaparken dostunuzun mamalarını kaç kiloluk ambalajlarda almaya alışkın olduğunuzu değerlendirmelisiniz. Küçük ambalajlı ürünleri tercih ediyorsanız daha küçük hacimli, daha büyük ambalajlı ürünleri alıyorsanız büyük hacimli ürünlere yönelebilirsiniz. Saklama kabı seçimi kadar ürünü konumlandıracağınız yere de dikkat etmelisiniz. Güneş ışığı almayan yerde konumlandırdığınız ürünlerden daha yüksek verim alabilirsiniz.

Köpek Mama Saklama Kabı Fiyatları

Köpek mama saklama kutusu fiyatları markaların ücretlendirme politikalarına ve ürünlerin hacimsel bazda kapasitelerine göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden 2, 10, 13, 15, 40 ve 45 litrelik hacme sahip ürünleri filtreleme özelliklerini kullanarak saniyeler içerisinde keşfedebilirsiniz. %100 ürün garantimizden, hızlı kargo seçeneklerimizden ve ödeme yöntemi çeşitliliğinden yararlanarak dostunuzun taze ve besin değeri eksilmeyen mamaları tüketmesini sağlayabilirsiniz. Farklı renk seçenekleri sayesinde evinizin dekorasyonunu da tamamlayabilirsiniz.