Kafes Ayaklığı

249 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE Yurtiçi Kargo Logo BEDAVA!

Kuş Kafesi Ayaklığı

Kuşların zamanlarını geçirdikleri kafeslerin boyutları ve sahip oldukları tasarım özellikleri kadar nasıl konumlandırıldıkları da mutluluklarını ve psikolojilerini etkiler. Evde beslediğimiz kuşların kendilerini güvende hissetmelerini sağlamak amacıyla kafeslerin yerle temasının engellenmesi ve zemine çok yakın yerlere konmamaları gerekir. Zemine yakın konumlandırılan dostlarımızın strese girdikleri ve davranışlarının değişebildiği bilinmektedir. Aynı şekilde çok yukarıda olmaları da aile bireyleri ile etkileşimlerini olumsuz yönde etkileyebilir. Kuş kafesi ayaklığı çeşitleri kafeslerin ideal bir yükseklikte güvenle durmasına veya asılmasına yarayan aksesuarlardır. Kafesin çevresinde farklı bir obje bulunmamasını da sağlayan bu ürünler onlara hem daha özgür hem de daha ferah bir yaşam alanı sunacaktır. Petlebi.com üzerinden Dayang ve Mavi Kuş gibi markaların kuş kafes ayaklığı çeşitlerine ulaşabilir, ürün özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını okuyarak en doğru seçimi yapabilirsiniz.

Kuş Kafes Ayaklığı Çeşitleri

Kuş kafes ayaklığı çeşitleri dekoratif anlamda evinize uyum sağlayacak ve kanatlı dostlarınızın konforunu arttıracak özelliklere sahiptir. Bazı ürünlere kafesler asılırken bazılarının üzerine sabitlenebilir. Bu noktada seçim ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirilmelidir. Kafes ayakları farklı boyuttaki ve ağırlıktaki kafesleri taşıyacak özelliğe sahip dayanıklı malzemelerden üretilir. Çoğunlukla üç ayak üzerinde duran ve kavisli parçasının ucunda kanca yer alan çeşitler tercih edilmektedir. Alternatif olarak sehpa şeklinde ve kafeslerin üzerine oturtulacağı ürünler de bulunmaktadır. Asılmak için fazla büyük olan papağan kafesleri gibi ürünler için sehpa formunda üretilen kuş kafes ayaklığı çeşitleri daha doğru bir seçim olacaktır.

Kuş Kafes Ayaklığı Fiyatları

Kuş kafes ayaklığı fiyatları markaya, ürünün imal edildiği malzemeye ve kalitesine göre değişebilmektedir. Petlebi.com üzerinden kanatlı arkadaşınızın ferah ve güvenli bir ortamda yaşamasını, kendisini doğal ortamında hissetmesini sağlayabilirsiniz. Sitemizdeki ürünleri filtreleme özelliklerimizi kullanarak seçebilir, %100 orijinal ürün garantimizin keyfini sürebilirsiniz.