Proline Kedi Maması

(15)

Seçtikleriniz: Proline Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Pro Line Kedi Maması

Evcil hayvan beslenmesinde dengeli ve ihtiyaçlara göre özelleştirilmiş içerikler uzun ve sağlıklı bir yaşam için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle en yakın dostlarımızın ne yediğine özen göstermeli ve mamalarını dikkatle seçmeliyiz. Kediler atalarından bu yana etçil beslenmeye uygun fiziksel yapıya sahip canlılardır. Bu nedenle de mutlaka yüksek hayvansal protein içeren mamalar tüketmeleri tavsiye edilmektedir. Pro Line kedi maması çeşitleri dengeli beslenme için gereken oranlara sahip, kedilerin yaşam evrelerine ve özel gereksinimlere göre özelleştirilmiş mama çeşitleri ile patili dostlarımızın sağlıklı beslenmesi için lezzetli seçenekler arasında yer almaktadırlar.

Pro Line Hakkında

Proline farklı içeriklere sahip kedi mamalarıyla bütün kedilerin damak zevkine ve beslenme gereksinimlerine uyacak markalardan bir tanesi. Lider Pet Food'un tanınmış markalarından birisi olan Proline hem yaş mama seçeneklerine hem de kuru mama seçeneklerine sahip.

2009 yılında kurulan Lider Pet Food'un Manisa'nın Salihli bölgesinde 41 bin metrekarelik üretim alanı bulunuyor. Yıllık 100.000 ton üretim kapasitesine sahip olan firma Türkiye'nin en büyük üreticilerinden birisi konumunda. Firmanın türe, yaşa, ırka ve çeşitli fiziksel gereksinimlere hitap eden beslenme anlayışı kendisini Proline'da da gösteriyor. Üretilen ürünler biyokimyasal, fiziksel, mikrobiyolojik ve toksikolojik olarak değerlendiriliyor. Esktrüzyonlu üretim sürecine sahip olan firma ürettiği ürünleri Türkiye dışında dünyanın birçok ülkesine gönderiyor.

Pro Line Kedi Maması Çeşitleri

Pro Line kedi maması çeşitleri kedilerin beslenme ihtiyaçlarının en köklü değiştiği 3 dönemi baz alarak formüle edilmiştir. Yavru, yetişkin ve kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri sunan marka en yaygın ve temel beslenme gereksinimlerine cevap veren formüller sunmaktadır.

Pro Line yavru kedi maması içeriğinden yavruların sağlıklı büyümelerini destekleyecek şekilde yağ ve hayvansal protein bulunmaktadır. 12 aya kadar kedilerin büyümesi inanılmaz hızlıdır ve bu süreçte yüksek kaloriye ihtiyaç duyarlar. Yüksek yağ oranına sahip formül kedilerin kalori gereksinimini başarılı bir şekilde karşılar. Bu formül aynı zamanda hamile ve emziren kedilerin beslenmesi için de rahatlıkla tercih edilebilir.

Eğer kısırlaştırma operasyonu yapılmadıysa kediler 1 yaşından itibaren yetişkin maması ile beslenmelidirler. Azalan kalori ihtiyacına uygun olacak şekilde formüle edilen Pro Line yetişkin kedi maması içeriği aynı zamanda üriner sağlığı korumak için mineraller açısından da yeniden düzenlenmiştir.

Pro Line kısırlaştırılmış kedi maması içeriğinin yağ oranı operasyon sonrası kilo alma eğilimi artan kediler için azaltılmıştır. Bu formülün aynı zamanda üriner sistemi koruyabilmesi için mineral oranları da azaltılmıştır.

Pro Line Kedi Maması Fiyatları

Pro Line kedi maması fiyatları ambalaja ve içeriğe göre farklılık göstermektedir. Petlebi.com her zaman en iyi fiyatlarla ürün sunmak için hizmet verirken aynı zamanda tüm mamaların ideal depolama şartlarında saklanmasını da mümkün kılar. Sitemiz üzerinden satın aldığınız tüm mamaların %100 orijinallik garantisi vardır ve depodan çıkan her ürün özenle paketlenerek kargoya verilir.