Gimpet Kedi Ödül Maması

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Gimpet Kedi Ödül Maması

Kedilerin beslenme akışkanlığında ödül mamaları genellikle destekleyici olarak tercih edilir. Başına buyruk yaşayan ve eğitilebilir olmadıkları için genellikle ödül maması tükettikleri düşünülmeyen patili dostlarımız farklı bir lezzet deneyimi ile oldukça mutlu olabilirler. Ayrıca onların korku ve endişelerini yenmek, olumlu davranışlarını pekiştirmek için ödül maması kullanmak şaşırtıcı sonuçlar alınmasında etkili olacaktır.

İnsanlar ve evcil hayvanlar arasında inanılmaz bir bağ kurulmasını hedefleyen markalardan birisi olan Gimpet, sunduğu ödül mamaları ile sevimli dostlarımızın favorileri arasında yer almayı başarıyor.

Gimpet Hakkında

Gimpet 1855 yılında Heinrich von Gimborn tarafından kurulan Gimborn markasının ürünleri arasında yer alan Gimpet, evcil dostlarımız için sağlıklı ve destekleyici ödül mamaları üretiyor. H. von Gimborn kurduğu ilk üretim merkezi ile insanların tüketimine yönelik macunlar ve tabletler geliştiriyordu. Bundan 100 yıl sonra ise Gimpat kediler ve köpekler için en sevilen macunları ve tabletleri üreten markalar arasındaki yerini alıyor. Gimcat ve Gimdog ürünlerinin ana markası olan Gimpet'in en önemli özelliklerinden bir tanesi ise ürünlerini hayvanların üzerinde denememesi. Firma aynı zamanda PETA'nın hayvan sağlığını önemseyen markalar listesinde yer alıyor. Almanya'nın en büyük markalarından birisi olan Gimpet, başta Hollanda ve İtalya olmak üzere dünyada 40'tan fazla ülkede yer alıyor.

Gimpet Kedi Ödül Maması Çeşitleri

Gimpet kedi ödül maması çeşitleri sevimli dostlarımız için lezzetli birer atıştırmalık olarak sunulmanın yanı sıra aynı zamanda onların beslenme gereksinimlerini de karşılayacak şekilde özel olarak hazırlanıyor. Markanın stick, tablet ve sıvı formda sunulan çok sayıda çeşidi bulunuyor. Vitamin, Kalsiyum, Taurin, Biotin, Omega 3, Omega 6 katkılı ödül mamaları kedilerin hem lezzetli atıştırmalıklar tüketmesini hem de ihtiyaç duydukları takviyeleri almasını sağlıyor.
Gimpet bünyesinde bulunan iki alt markadan birisi olan Gimcat, kediler için özel olarak hazırlanan ödül mamaları için kullanılmaktadır. Bu markanın destekleyici ürünlere ek olarak lezzetli bir alternatifi olarak sunduğu ödül mamaları bulunmaktadır.

Kedilerde ağız ve diş, kalp, göz, cilt ve tüy, sindirim sistemi, kas ve iskelet sistemi sağlığını destekleyecek içeriklere sahip olan ödüllere ek olarak %90 - 99 aralığında protein içeren, etçil beslenen kedilerin aklını başından alan lezzetli atıştırmalıklar da markanın ürün yelpazesinde yer almaktadır.

Gimpet Kedi Ödül Maması Fiyatları

Gimpet kedi ödülleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Markanın destek olarak sunduğu ürünlerin içeriklere ek olarak, etçil dostlarımızın aklını çelecek proteini yüksek orana sahip stick ödülleri de bulunmaktadır. Gimpet ödül maması fiyatları her üründe değişebilmektedir. Her ürünün etki alanı, içeriği ve gramajının farklı olması bu değişikliğin temel nedenidir.

Petlebi.com'dan satın alacağınız tüm Gimpet ürünleri %100 orijinallik garantisine sahiptir. Satın alma sürecinde gönderimi sağlanacak ürünün son kullanma tarihini görerek satın alma kararını vermek mümkündür. Ayrıca ürünlerin detay sayfalarını incelemek, ürün içeriklerine bakmak ve kullanıcıların deneyimlerini göz önünde bulundurarak ürün seçimi yaparak içinizin rahat edeceği ödül mamaları satın alabilirsiniz.