petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Vitaminler ve Ek Besinler

Yaş gruplarına ve ihtiyaçlarına özel kullanacağınız vitamin ve ek besinler kedinizin sağlığına yapacağınız önemli bir yatırım olarak değerlendirilmelidir. Kedi vitamin ve ek besinleri farklı amaçlara hizmet edecek özellikte geliştirilmiş çok farklı ürün gruplarını kapsar. En çok tercih edilen ürünlerin başında malt içeren macun ve tabletler gelir. Kedilerin kendini yalayarak temizlemesi sırasında yuttukları tüy topaklarının yarattığı hazımsızlık etkilerini azaltan ve sindirim sistemini düzenleyen bu özel ürünler tüylerdeki topaklanmayı önleyici takviyelerle zenginleştirilmiştir. Onlar için oldukça önemli bir aminoasit olan taurin ihtiva eden besin takviyeleri özellikle görme ve kalp fonksiyonlarını iyileştirici özelliğe sahiptir. Multivitamin, mineral ve aminoasit destekleri macun, pati jeli, tablet ve solüsyon formunda kullanılır. Sitemiz üzerinden onun sağlığını destekleyecek vitamin ve ek besinleri listeleyebilir, ürün içeriklerini inceleyebilirsiniz.

Devamını Göster »

Kedi Vitaminleri

Kedinizin günlük beslenmesinde, vitamin ve mineraller, minik dostunuzun sağlıklı ve uzun bir ömür sürebilmesi için çok önemlidir. 

Bağışıklık sistemin güçlendiren, görme ve kalp fonksiyonlarını geliştiren kedi tüy vitamini konularında veterinerinize danışarak ve Petlebi Topluluk’taki tavsiyeleri değerlendirerek, doğru seçimi yapabilirsiniz.

Kedi vitamini fiyatlarını Petlebi’de inceleyerek, kolay, hızlı ve güvenli sipariş verebilirsiniz.

Kedi Ek Besinleri

Kedili aileler bilir, bir kedinin temizlenme seansını izlemek terapi gibidir. Ancak, o huzurla izlediğiniz minik dostunuz, yuttuğu tüyleri çıkarmak için kendini zorlayarak kusmak zorunda kalır. Deri ve tüy sağlığı için kullanacağınız kedi ek besin çeşitleri, özellikle uzun tüylü ya da çok temizlenen kediniz için hayat kurtarıcıdır. Bol lifli yapısı nedeniyle kusma sorununa son vererek, kedinizi rahatlatır.