Köpek Tarak ve Fırçaları

Köpek Tarak ve Fırça Çeşitleri

Tüylü dostunuzun, tüylerinin ve cildinin sağlıklı olması için mamasını özenle seçersiniz; onu tımarlamak da tüylerinin ve cildinin sağlıklı kalması için şart. 

Köpek Tarağı

Köpek tarağı çeşitleri, köpeğinizin tüylerinin ihtiyacına göre sık ya da açık dişli, pire taramasını da içerecek şekilde üretilir. 

Köpeğinizi tararken, elinize rahatça oturan, köpeğinizin kıvrımlarıyla uyumlu ve tarama seansını hem siz hem köpeğiniz için eğlenceli ve rahatlatıcı geçmesi için tasarlanmıştır.

Petlebi’de köpek tarakları en ucuz fiyatlarıyla geniş bir seçkide sunulmaktadır. Veterinerinize ve Petlebi Topluluk’a danışarak, yorumları ve tavsiyeleri inceleyerek kararınızı verin. Aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.

Köpek Fırçası

Saçlarınız düğümlendiğinde nasıl bir sıkıntı veriyorsa köpeğiniz için de durum aynıdır. Köpeğinizin düğümlenen tüylerini açar, derisinin hava almasına izin verir. Zayıf tüyleri toplayıp kürkü üzerinde topaklaşıp düğümlenmesine engel olur. Siz de köpek fırçası çeşitlerini değerlendirin, köpeğiniz için en doğru fırçayı seçin.

Petlebi’de çeşitlerine göre değişen köpek fırçası fiyatlarını, yorumları ve tavsiyeleri inceleyin, aynı gün kargo fırsatıyla kolay, güvenli sipariş verin.