Hill's Kısırlaştırılmış Kedi Maması

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Hill's Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Kısırlaştırma ameliyatı sonrasında kedilerin yaşamlarında temel bazı değişiklikler meydana gelir. Bu değişimlerde hormonal dengenin tamamen değişecek olmasının büyük bir etkisi vardır. Kısırlaştırma operasyonu ile birlikte meydana gelen en dikkat çekici değişimler kedilerde kolayca gözlemlenebilen iştah artışı ve aktivite azalışıdır. Bu iki unsurun bir anda meydana gelmesi ile birlikte kedinin kilo alması kaçınılmaz olur. Sağlıklı bir yaşam için ideal beslenmenin büyük bir öneme sahip olduğu herkesin bildiği gerçeklerden birisidir ve bu gerçek patili dostlarımız için de geçerlidir. Kısırlaştırılmış kedi maması formülleri ile patili dostlarımızın bu operasyondan sonra fiziksel ihtiyaçlarını en iyi karşılayacak mama ile beslenmeleri sağlanır. Bu sayede operasyona bağlı ortaya çıkabilecek bazı olumsuz etkilerin önüne geçilmesi ve bu operasyonun sadece patili dostlarımızın yaşam süresini uzatan, yaşam kalitesini yükselten bir operasyona dönüşmesi sağlanır.

Hill's Hakkında

1930'lu yıllardan beri özel sağlık gereksinimleri olan evcil hayvanların daha sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşamaları için formüller geliştiren markanın çıkış hikâyesi de marka kültürünün önemli bir destekçisi. Böbrek yetmezliği sorunu olan Alman Kurdu Buddy'nin kötü beslenmeye bağlı olarak bu sorunu yaşadığının keşfedilmesi ve köpeğin sağlıklı bir şekilde yaşaması için ürün hazırlayarak mama üretimine başlayan Dr. Morris ve ailesinin mirası günümüzde pek çok evcil hayvanın sağlıklı bir şekilde beslenmesine olanak sağlıyor. Veteriner hekimler için de özel olarak oluşturduğu Prescription Diet serisinin de yaygın olarak tercih edildiği mamalar, kısırlaştırılmış kedilerin beslenme ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılarken, yaşayabilecekleri sağlık sorunları için de değerli önlemler sunuyor.

Markanın yüksek kalite standartlarına sahip olan üretim tesislerinde patili dostlarımızın güvenle tüketebileceği, katkı maddesi ve antibiyotik gibi kimyasallar içermeyen malzemeler tercih ediliyor. Hill's bünyesinde çalışan veteriner hekim, beslenme uzmanı, gıda mühendisi ve araştırmacı evcil hayvanların en temel beslenme ihtiyaçlarına cevap verecek mama formüllerinin üretilmesi için çalışıyor. Her gün barınaklarda yaşayan 100.000'den fazla evcil hayvanın beslenmesini sağlayan marka bu özelliği ile de evcil hayvan sahiplerinin beğenisini kazanıyor.

Hill's Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri

Hill's kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri kedilerin yaşam evrelerine uygun olacak şekilde özel olarak hazırlanıyor. Kedilerin kısırlaştırma sonrasında 6 yaşına kadar kullanabilecekleri özel formüller sayesinde hem artan iştaha çözüm sunuluyor hem de azalan hareketlilik seviyesinin artması için farklı katkılar yapılıyor. Kısırlaştırma operasyonu ile birlikte artan kilo alma eğiliminin öne geçmek ve kedilerin enerjilerini yağdan almalarını sağlamak için mamalarda L-Carnitine ilavesi bulunuyor.

7 yaş ve üzerindeki kedilerin beslenme gereksinimlerini karşılayacak özel formüllü kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri de güvenle tercih edilmektedir. Yaşa bağlı değişen beslenme gereksinimlerin değiştiği bu dönemde patili dostlarımızın temel beslenme ihtiyaçlarını karşılayacak mamalar sunan Hill's, özellikle bu yaşlarda ortaya çıkabilecek üriner sistem sorunları karşısında destekleyici olabilmek için kontrollü mineral seviyeleri tercih ediliyor.

Marka kedilerin farklılaşan damak zevklerine uyum sağlayacak farklı lezzetleri de mamalarında kullanılıyor. Tavuk ve ton balığı gibi yağ seviyesi düşük olan proteinlerin kullanıldığı mama çeşitleri patili dostlarımızın damak zevklerine hitap ediyor.

6 aydan itibaren gönül rahatlığı ile kullanılabilen Hill's kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri sadece bu operasyonu geçiren kediler için önerilmektedir. Bazı kedilerin 6 - 12 ay arasında kısırlaştırma gereksinimi kızgınlık belirtileri ile ortaya çıkabilmektedir. Bu nedenle 12 ay öncesine kısırlaştırılan bir kedinin yavru kedi maması ile beslenmemesi gerekir.

Hill's Kısırlaştırılmış Kedi Maması Fiyatları

Hill's kedi maması fiyatları mamaların içeriğine, paketlenmesine ve özelliklerine göre farklılık göstermektedir. Bu mamalarda büyük paketler her zaman birim fiyatlandırmada daha avantajlı olsa da mama geçişinde en büyük ambalajla başlanması tavsiye edilmemektedir. Tüm kedilerin severek tükettiği mamalar üreten markanın, mama geçişi için önerileri bulunsa da patili dostlarımızın damak zevklerinin farklılaşabileceğini unutmamak gerekir.

Petlebi.com olarak sitemizde yer verdiğimiz her markanın yetkili satıcısıyız. Bu sayede tüm patili dostlarımızın ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayacak ürünleri sunabiliyoruz. Sitemiz üzerinden satın almış olduğunuz tüm mamaların %100 orijinallik garantisi bulunmaktadır. Ayrıca tüm mamalar gıda saklamaya uygun olarak dizayn edilmiş depomuzda sağlıklı bir şekilde paketlenerek gönderilmektedir. Hill's kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri arasından seçim yaparken sitemizdeki ürün açıklamalarını, mama son kullanma tarihini ve deneyime dayanan kullanıcı yorumlarını inceleyerek en doğru seçimi yapabilirsiniz.