petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Quik Kedi Kumu

Kedilerimiz tuvaletlerini yaptıktan sonra içgüdüsel olarak eşeler. Bu şartlarda evde yaşayan bir kedi için en uygun ürün kumdur. Kedi kumları çeşitli formlardadır. Kedinize en uygun olan kumu birkaç denemeden sonra kolaylıkla bulabilirsiniz.

Seçtikleriniz: Quik Hepsini Kaldır

Quik Kedi Kumları

Tuvalet eğitimi vermeye çalıştığınız yavrunuzun, başlangıçtan yetişkinliğine kadar rahatça kullanabileceği, steril quik kedi kumu ile eğitimini rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. Meraklı yavrular daha küçük taneli çeşitleri yeme eğiliminde oldukları için doğal çamdan üretilen, tozdan arıtılmış, iri taneli peletler halindeki ürünleri tercih etmelisiniz.

Quik Kedi Kumu Fiyatları

Quik kedi kumu, tuvalet kabından temizlemek için de idealdir; kullananların yorumlarında da inceleyebileceğiniz gibi, çiş ve kakayı hızla emerek kürekle alınabilecek bir topak haline gelir. Doğada çözünür parçalar olduğundan, bu topakları suda çözebilir ya da direkt çöpe atabilirsiniz.

Petlebi’de quik kedi kumu incelemelerini değerlendirin, fiyatları karşılaştırın, aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli sipariş verin.