petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi Parfümleri

Kediniz gün içerisinde çeşitli sebeplerle kötü kokabilir. Kedi parfümleri kokuları gidermek için en sağlıklı yöntemdir. Kedinizin cildine zarar vermeyecek şekilde üretilmiştir. Parfümler çeşitli esanslardan oluşur ve hoşunuza giden kokuyu seçmeniz mümkündür.

Devamını Göster »

Kedi Parfümü Çeşitleri

Doğal esanslarla alkol ve paraben içermeksizin üretilen kedi parfümleri, günlük kullanıma uygundur. Yavruluktan itibaren kullanabileceğiniz parfümleri, kedinizin üzerine, tuvalet kaplarına ve günlük kullanımda olan yatağı, oyuncakları gibi ilişki halinde olduğu her yere sıkabilirsiniz.

Minik dostunuz, özellikle ailesinin yediği yiyeceklere meraklı olur ve fırsatını bulduğunda mideye indirir ya da aileler, sevimliliğine dayanamayıp gönüllü olarak kendi yemekleri ile beslerler. Bu da kendi cilt ve tuvalet kabı kokusunun ağırlaşmasına neden olur. Banyo yaptırdığınız zamanlarda çiçek esanslı, antibakteriyel kedi parfümü ve deodorantlarını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Petlebi’deki geniş seçkiyi ve ürün içeriklerini inceleyerek, fiyatları karşılaştırın aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verin.