petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Kedi

Kedilerimiz hayat arkadaşlarımızdır. Ömürlerinin sağlıklı ve uzun olmasını ister ve bunun için onlara kaliteli bir yaşam sunmak isteriz. Kedilerimiz için en faydalı ürünler onlara en uygun olanlardır. Uygun ürünü araştırmanız en doğru alışverişi yapmanızı sağlayacaktır.

Kedi Çeşitleri

Doğal yaşamda birer avcı olan kediler ev kedisi olmaya başladıklarından beri daha az hareket edip daha fazla ilgi ihtiyacı duymaya başladılar. Bu durum kedi sahiplerinin ve her geçen gün daha fazla evcilleşen kedilerin günlük yaşamlarını kolaylaştıracak, kedinizle geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli hale getirecek kedi ürünlerine ihtiyacı ortaya çıkarttı. Kedi sahiplenme oranının her geçen gün arttığı ülkemizde özellikle kedileri gün içinde yalnız kalan çalışan insanlar için çeşitli kedi ürünleri kullanıma sunulmaktadır. Bu ürünler üretilirken değişen kedi davranışları, yaş, cinsiyet, ırk gibi bir çok özellik göz önüne alınarak gündelik yaşamı daha eğlenceli ve kedi bakımını da daha kolay hale getiren ürünler üretiliyor.

Sağlık, eğlence ,beslenme ve temel yaşamsal ürünler olmak üzere değişik kategorilere ayrılmakta olan kedi petshop ürünlerinin temel amacı kedinizin daha sağlıklı ve daha neşeli olmasını sağlamaktır. Özellikle beslenme alanında bir çok teknolojik gelişme ışığında ortaya çıkan ürünler kedilerin daha sağlıklı olmasını sağlamaktadır. Kedi odaklı bir çok ürünün yanı sıra kedi bakımını kolaylaştıran, kedi sahibine hitap eden kedi malzemeleri de geliştirilmiştir. Gündelik yaşamın hızına ve akışına uygun,hijyenik ve fonksiyonel kedi petshop ürünleri online petshop alanımızda kedi sahiplerinin beğenise sunulmaktadır. Bu ürünlerin varlığı gündelik hayatımızı daha verimli kılarak artık ailemizden birer birey olarak gördüğümüz kedilerimizle geçireceğimiz sürenin daha güzel geçmesini sağlıyor. Kediniz için tüm kedi ürünlerine tek tıkla ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm kedi petshop ürünlerini adresinize teslim alabilirsiniz.