Tüy Toplama Eldiveni

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Tüy Toplama Eldiveni

Kedilerle birlikte yaşamanın her anı çok keyifli ve eğlencelidir. Evcil havyan sahibi olmayan pek çok insan kedilerin tüylerinin dökülmesinin ciddi bir sorun olduğunu düşünse de aslında kedilerle yaşamayı kolaylaştıran pek çok ürün sayesinde tüy dökülesinin de sorun olmaktan çıktığını da yine sadece kedi sahipleri bilmektedir. Kediler için tüy toplama eldiveni olarak tasarlanan ürünler hem patili dostlarımızın çok kolay kabul etmesini sağlayan özel yapıları hem de evcil hayvan sahiplerinin rahat kullanımına olanak sağlayan tasarımları ile son yıllarda oldukça popüler olan kedi bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Kedi tüy toplama eldiveni hem kedilerin gevşeyen ve dökülen tüylerini toplamak hem de koltuk ve halı üzerindeki tüyleri kolayca almak için rahatlıkla kullanılabilir.

Kedi Tüy Toplama Eldiveni Nasıl Kullanılır?

Kedi tüy toplayıcı eldiven tasarımları insanların kullanımı açısından oldukça işlevsel ürünlerdir. Eldiven şeklindeki ürünler bilekten bağlamalı ya da cırt cırtlı olduğu için her elde rahat bir şekilde durması mümkündür. Eldiven olarak giyilen ürünü kullanmak için tek yapılması gereken patili dostlarımızı sevmektir. Eldivenin yumuşak ama tüy toplama konusunda etkili çözümler sunan dokusu sayesinde patili dostlarımız masaj yaptırma keyfi yaşayıp, sahibi ile sosyalleşirken bir yandan da gevşeyen tüylerinin toplanmasına büyük bir keyifle izin verir. Kediler için tüy toplama eldiveni kullanmak özellikle kendini taratmak veya fırçalatmak istemeyen kedilerin sahipleri için harika bir çözüm olabilir.

Kedi tüy toplama eldiveni ile mobilya ve kıyafetler üzerine yapışan tüyleri de toplamak mümkündür. Özellikle tarak gibi dişleri olmayan ve tüy toplama özelliği olan kumaşlarla kaplanmış eldivenler kısa sürede mobilyaların, döşemelerin ve kıyafetlerin üzerindeki tüyleri toplamaya yardımcı olur.

Kedi Tüy Toplayıcı Eldiven Nasıl Temizlenir?

Patili dostlarımıza masaj yapan, kan dolaşımlarını hızlandıran ve bu esnada dökülen ya da dökülmek üzere olan tüyleri toplamaya yardımcı olan eldivenlerin temizliği de oldukça kolaydır. Eldivenler tüylerin kolayca toplanabileceği malzemelerden yapılır. Belirli aralıklarla eldivenlerin yıkanması daha hijyenik bir kullanım sağlar. Kediler için uygun olan antibakteriyel solüsyonlar ile temizlenen tüy toplayıcı eldivenler derisinde açık ya da kabuk tutmuş yarası olan kedilere masaj yapmak için kullanılabilir.

Kedi Tüy Toplama Eldiveni Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Evcil dostlarımız için herhangi bir ürün alacağımız zaman en iyi ve sağlıklı ürünü almak isteriz. Kedi eldiveni alırken de insan ve hayvan sağlığına kesinlikle zarar vermeyecek malzemelerden üretilmiş tasarımları tercih etmek gerekir. Eldiven tasarımının kedi sahibinin eline en iyi şekilde oturması da masaj ve tüy toplama işleminin daha iyi yapılmasına yardımcı olur. Eldiven üzerindeki tarağa benzeyen ve tüy toplamaya yarayan dişlerin yumuşak olması ve kediyi rahatsız etmemesi de önemlidir.

Petlebi.com'da Trixie, Karlie, Flip gibi popüler markaların kedi tarama eldiveni modellerini bulabilirsiniz. Evcil hayvan sağlığına uygun şekilde üretilen ürünleri detaylı bir şekilde inceleyip, kullanıcı deneyimlerine göz atarak son kararınızı verebilirsiniz.