İncelediğiniz üründeki %25 SÜPER İNDİRİM stoklarla sınırlıdır.

Biyo Dermacure Herbio Kuru Kedi ve Köpek Şampuanı 250ml

Biyo Dermacure Herbio Kuru Kedi ve Köpek Şampuanı 250ml

4.5/5 Puan (15 Yorum)
%25

indirim

48,35 TL

35,95 TL

Aynı Gün Kargo!

KİMLER KULLANIYOR?

* Bu rapor petlebi.com'a evcil dostunu kaydetmiş üyelerimizin verdikleri siparişler üzerinden referans olması amacıyla otomatik olarak derlenmiştir.

KULLANICI YORUMLARI

Biyo Dermacure Herbio Kuru Kedi ve Köpek Şampuanı 250ml KULLANANLARIN YORUMLARI


4.5/5 Puan (15 Kullanıcı Yorumu)

Ürün hakkında yorum yazmak için üye girişi yapmalısınız:

Üye Ol Giriş Yap
MARKA
Biyo Teknik
MENŞEİ
Türkiye
BARKOD
8693439560027

Kedi ve Köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde şampuandır. Cymbopogon martinli bitkisinden elde edilen doğal palmarosa yağı içerir. Doğuda özellikle hindistanda alternatif tedavide kullanılan Palmerosa yağı nemlendirici özelliği ile kedi ve köpeklerin cilt tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar.

Cildin doğal yağ dengesini korur. Derinin enfekte olmasını önler. Özel yöntemle hazırlanan köpük, bileşimindeki temizleyici maddeler ile cildi derinlemesine temizler ve tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. İçeriğindeki esans sayesinde hoş ve kalıcı bir koku verir. Hayvanın gözünü tahriş etmez, gözyaşına sebep olmaz. 

Özel Klinik Bilgiler ve Uyarılar

6 Haftalıktan küçük kedi ve köpek yavrularında kullanılmamalıdır. Şampuanın göze temas etmemesine dikkat edilmelidir. Gıda malzemelerinden uzakta çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edilmelidir. Kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında direkt güneş ışığından uzakta muhafaza edilmelidir.

Devamını Göster