N&D Köpek Maması

(27)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Farmina N&D Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Patili çocuğunuzun ihtiyaçlarına en uygun mamayı, Farmina N&D'nin Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Üstelik, ilk alışverişinizde geçerli 190 TL'ye varan indirim kodu fırsatından faydalanın.

N&D Beslenme Danışmanı Beni Arasın

* Farmina Genius Beslenme Danışmanlığı hizmetinden faydalandığınız süre boyunca indirimleriniz yenilenecektir.

TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

N&D Köpek Maması

Bir köpek sahiplendiğiniz zaman hayatınız değişir. Artık gözlerinizin içine bakan, siz üzgünken başını dizinize dayamak için hazır olan, masum bakışları ile içinizi cızlatan ve keyifli olduğunda yüzünüzü güldürecek bir arkadaş edinmiş olursunuz. Onun bakımından, beslenmesinden ve sağlık kontrollerinden sorumlu kişi olarak onun için her şeyin en iyisini sağlamaya çalışırsınız. Onun hayatının her anına tanık olurken onun konforu ister istemez en büyük önceliklerinizden birine dönüşür. Onunla paylaşacağınız zamanlarda sorumluluklarınızın başında kaliteli beslendiklerinden emin olmak gelir.

Tam ve dengeli bir beslenme köpek sağlığının korunması ve sürdürülebilmesi için en önemli unsurlardan biridir. Yavruluk döneminden itibaren sağlıklı gelişimleri için gerekli protein, sağlıklı yağ, vitamin, mineral ve karbonhidrat içeriklerini almaları onların hem daha sağlıklı hem de daha konforlu olmaları adına büyük bir öneme sahiptir.

Hem ülkemizde hem de dünya genelinde en çok tercih edilen mama markalarından olan Natural and Delicious, namı diğer N&D, sunduğu lezzet çeşitliliği ile dostlarımızın lezzet beklentilerini karşılayan sıra dışı içerikler hazırlıyor. ND köpek mamaları tahılsız ve düşük tahıllı olmak üzere iki ana ürün grubuna ayrılıyor. Aynı zamanda dostlarımızın ırksal standartlarına uygun içerikler de hazırlayan marka en iyi köpek maması markaları arasında yerini alıyor.

N&D Hakkında

1965 yılında Russo Mangini tarafından kurulan firma başarılı hikayesi ve kaliteli içerikleri ile kısa sürede sektörde önemli bir yere sahip olmayı başarmıştır. İngiltere'nin en önemli üreticilerinden Farmina ile ortaklık yaparak dünyaya açılan Natural & Delicious köpek maması çeşitleri, 50 yılı aşkın süredir evcil hayvanlar ile ilgili beslenme araştırmaları ve geliştirmeleri yapan firmanın uzman veterinerleri ve üretim teknikleri sayesinde köpek beslenmesinde ürün kalite çıtası üst seviyelere taşınıyor. Evcil hayvanlara daha sağlıklı ve konforlu bir hayat sunmak için yola çıkan Russo Mangini'nin mirası N&D tahılsız ve az tahıllı köpek mamaları ile dünyanın her yerine dağıtılıyor.

Nd köpek maması çeşitlerinin en önemli özelliklerinden biri düşük glisemik indeksi değerlerine sahip olan besinleri içermeleridir. Gün boyu kademeli olarak enerji sağlayan besinler sayesinde dostlarımızın ideal kilolarını korumaları ve sağlıklarının desteklenmesi mümkün olur. Dünyaca ünlü marka, paketleme süreçlerinde kullandığı infüzyon teknolojisi sayesinde ürün içeriklerindeki vitamin değerlerinin çok daha uzun süre korunmasını da sağlar. Yüksek kalitede ve yüksek oranda gerçek proteinlerin kullanıldığı mamaları ile hem köpek hem de kedi aileleri tarafından beğeni toplayan N&D; en güvenilen mama markaları arasında yer almaktadır. ND kuru ve konserve mama çeşitlerine Petlebi.com ayrıcalıkları ile ulaşabilirsiniz.

ND Yavru Köpek Maması

Annesinden ayrılan ve yepyeni bir yaşama adım atan yavruların anne sütü emme süreçleri tamamlandıktan sonra, yeni aileleri için yavru köpek maması arayışları başlıyor. Bu noktada ND yavru köpek maması çeşitleri ile diğer markalardan ayrılıyor. Gelişim süreçlerindeki tüm ihtiyaçlarını en efektif şekilde karşılayan ürün seçenekleri, farklı protein içerikleri ile de dikkat çekiyor. Standart lezzetlerden farklı olan ND yavru köpek maması çeşitleri kuzu eti ve yaban mersini, bal kabaklı kuzulu ve yaban mersinli, tavuklu ve narlı olmak üzere farklı lezzetlerle sunuluyor. Yavruların eklem ve kas sistemlerinin gelişimini sağlayan, bağışıklık sistemlerini güçlendiren ve yetişkinlik sürecine hazırlanmalarını sağlayan ND yavru köpek mamaları hem küçük hem de orta ve büyük ırktaki dostlarımız için uygun olacak standartlarda üretiliyor. Petlebi.com üzerinden siz de ND düşük tahıllı ve tahılsız yavru köpek mamaları içerisinden seçim yapabilir, dostunuzun sağlığına katkıda bulunabilirsiniz.

ND Yetişkin Köpek Maması

ND yetişkin köpek mamaları ile yavruluk döneminden çıkan dostlarımıza lezzetli alternatifler sunmaya devam ediyor. Irktan ırka değişse de genellikle 1 yaşına geldiklerinde yetişkin sayılan dostlarımızın enerji ihtiyaçları eskisi kadar fazla olmuyor. Dolayısıyla almaları gereken protein, vitamin ve minerallerin oranları da yavruluk dönemleri ile aynı olmuyor. ND düşük tahıllı ve tahıllı yetişkin köpek mamaları kuzu etli ve yaban mersinli, bal kabaklı kuzulu ve yaban mersinli, morina balıklı ve portakallı, bal kabaklı yaban domuz etli ve elmalı, balıklı ve portakallı gibi çeşitli alternatiflerle sunuluyor. Küçük, orta ve büyük ırklara özel ürünlere sahip olan marka dostlarımızın diyabet ve obezite hastalıklarına yakalanma risklerini azaltıyor ve metabolizmalarına katkı sağlıyor. ND yetişkin köpek mamaları seçimi sırasında tahıllı veya tahılsız seçenekler arasında kalınması halinde hangisinin seçilmesi gerektiği noktasında veteriner hekimlerden fikir alınması en doğrusu oluyor.

ND Yaşlı Köpek Maması

Yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemleri sadık dostlarımızın yaşamlarında farklı gereksinimler duydukları süreçlerdir. Her dönemin kendine has özellikleri bulunur. Bu özellikler dostlarımızın hangi besinleri ne miktarda yiyeceğinden, hangi aktiviteleri yapacaklarına kadar hayatları ile ilgili birçok unsuru şekillendirmektedir. Yetişkinlik dönemini tamamlayan dostlarımızın yaşlı köpek mamalarına geçişi onların sağlığının korunması için gerekli mineral, vitamin ve besin ihtiyaçlarının karşılanması adına büyük bir öneme sahiptir. ND düşük tahıllı yaşlı köpek mamaları ile hem küçük hem de orta ve büyük ırka mensup dostlarımızın sağlıklarının sürdürülmesi ve daha uzun ömürlü olmaları adına lezzetli alternatifler sunulmaktadır. Böylece lezzet beklentilerinden ödün vermemeleri sağlanmakta ve gelişimlerine uygun şekilde beslendiklerinden emin olunmaktadır.

ND Light Köpek Maması

Aşırı beslenme, sahip olunan hastalıklar ve hareketsiz yaşam gibi farklı nedenler köpeklerde obezite sorununa yol açabilir. İnsanlarda olduğu gibi obezite onların da sağlığını tehdit eden kronik bir hastalık olma özelliği taşımaktadır. Obezite yaşam süresini ciddi oranda azaltabilir, kalp hastalıklarına ve solunum problemlerine neden olabilir, şeker hastalığı oluşumunu tetikleyebilir, üriner sistemde kalsiyum oksalat taşları oluşumuna yok açabilir, fiziksel yetersizlik yaratıp oyun keyfini gölgeleyerek psikolojik sıkıntılara neden olabilir. Tüm bu olumsuzlukların engellenmesi adına köpeklerin gelişim dönemlerine, yaşlarına, genetik olarak fazla kiloya yatkınlıklarına ve aktivite düzeylerine uygun şekilde beslenmeleri gerekir. ND, obez ya da obez olmaya çok yakın olan köpeklerin günlük enerji ihtiyaçlarını karşılayan, yüksek protein oranı sayesinde kas kütlesinin korunmasına yardımcı olan ve eklem sağlığını destekleyen leziz light mama seçeneklerine de sahiptir.

Hangi N&D Köpek Mamasını Tercih Etmelisiniz?

Mama seçimi sırasında dostunuzun küçük, orta ya da büyük ırka mensup olması doğrultusunda ırksal özelliklerine uygun alternatiflere yönelmelisiniz. Küçük ya da büyük ırka mensup dostlarımızın yatkın oldukları genetik hastalıklar da günlük enerji ihtiyaçları da aynı olmayacaktır. ND köpek maması çeşitleri arasından tercih yaparken dostunuzun hangi gelişim döneminde olduğuna da dikkat etmelisiniz. Nasıl ki ırksal farklılıklar besin ihtiyaçlarını değiştiriyorsa aynı şekilde gelişim dönemleri de beslenme düzeninde farklılık yaratacaktır. ND köpek mamaları arasından tercihte bulunurken dostunuzun damak zevkini de göz önünde bulundurmanızı öneriyoruz. Bu noktada markanın hem kuru hem de konserve mamaları geniş lezzet seçenekleri ile beklentilerini fazlasıyla karşılayacaktır.

ND Köpek Maması Fiyatları

ND köpek maması fiyatları ürünlerin içeriği ve ambalaj ağırlıkları doğrultusunda değişiklik gösterebilir. 2,5 kg, 7 kg ve 12 kg ambalaj seçenekleri ile sunulan ürünleri en uygun fiyatlarla Petlebi.com'da bulabilirsiniz.

Petlebi.com %100 orijinal ürün garantisi sunmakta ve aynı gün kargo seçenekleri ile hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Sitemiz üzerinden köpeğinizin gelişim dönemine, özel ihtiyaçlarına, almak istediğiniz ürünün fiyat aralığına ve ambalaj ağırlığına göre tercihte bulunabilirsiniz. Dönemsel kampanyalarımızdan yararlanarak dostunuzun ihtiyaçlarını en uygun fiyatlarla, evinizin rahatlığında, saniyeler içerisinde satın alabilirsiniz.

Dostunuzun uzun, sağlıklı ve her döneminde aktif bir hayat yaşamasını istiyorsanız onun kaliteli ve dengeli şekilde beslendiğinden emin olmalısınız. Bu süreçte tahılsız ve düşük tahıllı ND köpek maması çeşitleri doğru karar vermenizi sağlayacak özellikleri ile ön plana çıkmaktadır. N&D köpek mamaları etobur canlılar için özel formüller barındırmaktadır. GDO içermeyen ve yüksek kaliteli hayvansal içerikli ham maddelerden oluşan ürünlerde onların bağışıklık, sindirim, iskelet ve kas sistemleri için gerekli bileşenler bulunmaktadır. Cilt ve tüy sağlığı da desteklendiği için dostlarımızın gelişim süreçleri en iyi şekilde devam edebilmektedir. Yavruluk, yetişkinlik ve yaşlılık dönemlerine uygun çözümler sunan ND köpek maması yorumları okunduğunda da pozitif bildirimler markanın kalitesini ortaya koymaktadır. Petlebi.com üzerinden ürün içerikleri hakkında bilgi alabilir ve onun için en doğru tercihi yapabilirsiniz.