Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması

(1)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Royal Canin Beslenme Danışmanı ücretsiz. ilk kez ve sadece petlebi.com'da!

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Royal Canin'in Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Royal Canin Beslenme Danışmanı Beni Arasın

Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Hayatlarımızı paylaştığımız patili dostlarımızın en sağlıklı ve kaliteli şekilde beslenmesini isteriz. Sağlıklı beslenme insan yaşamında etkili olduğu kadar evcil hayvanların yaşamında da büyük bir etkiye sahiptir. Doğumdan itibaren doğru bir şekilde beslenen patili dostlarımızın daha sağlıklı ve uzun ömürlü olması beklenir. Bu noktada onların özel gereksinimlerini göz önünde bulundurarak mama çeşitleri sunan Royal Canin çok özel formülleri ile evcil hayvan sahiplerinin dikkatini çekmeyi başarıyor.

Marka üretim süreçlerinde her zaman kaliteli gıda seçimi yapmanın yanı sıra doğaya zarar vermeyecek üretim süreçleri geliştirme noktasında da örnek davranışları ile dikkat çekiyor. Malzeme tedarikinde belirli bir kontrol süreci geliştiren marka, anlaşmalı üretim tesisleri ve çiftlikleri ile standartlarını belirleyerek iş birliği yapıyor. Üretim tesislerine yakın lokasyonlarda bulunan üreticilerle çalışmayı tercih eden Royal Canin, bu sayede üretimde karbon ayak izini azaltarak çevreye olan duyarlılığını bir kez daha ön plana çıkarmış oluyor.

Royal Canin Hakkında

Yarım asrı aşkın süredir evcil hayvan beslenmesi ile ilgili ciddi çalışmalar yapan marka, günümüzde dünyanın en çok tercih edilen mama üreticileri arasında yer alıyor. Her kedinin kendine özgü beslenme ihtiyaçlarını olduğunu düşünerek mama formülleri geliştiren markanın "Sağlık İçin Çabalamaya Değer" felsefesi de patili dostlarımızın sağlıklı beslenmeleri için yapılan çalışmaların bir göstergesi oluyor. Irkların ve yaşam evrelerinin kendine özgü ihtiyaçlarının patili dostlarımızın beslenmesinde oldukça büyük bir öneme sahip olduğunu vurgulayan markanın mama formülleri de bu önemi destekleyecek çeşitliliğe sahip. Kısırlaştırılmış kedi maması çeşitlerini yetişkin ve +7 yaş üzeri olarak iki ayrı formülde sunan marka, yaşam evresinin de beslenme gereksinimlerini etkilediğinin farkında üretim yapıyor.

Royal Canin patili dostlarımızın sağlıklı bir yaşam sürmesi için pek çok farklı fiziksel faktörü göz önünde bulundurarak özel formülleri üretiyor. Markanın ayrıca veteriner hekimler tarafından önerilen özel formülleri de kedi sağlığının korumasında temel olan diyetler için ideal çözümler sunuyor.

Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması Çeşitleri

Royal Canin kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri bu operasyon sonrasında meydana gelen fiziksel ve ruhsal değişimlerin neden olacağı sonuçlar karşısında kedilerin desteklenmesini esas olarak formüle ediliyor.

Kısırlaştırma operasyonunun sonrasında kedilerde iştah artışı meydana gelir. Bu durum kedinin sürekli olarak mama talep etmesine ve deyim yerindeyse mama için yalvarmasına neden olur. Pek çok evcil hayvan sahibi de bu talep karşısında dayanamaz ve kedisine istediği kadar mama verir ve bu sürecin sonucunda obeziteye doğru ilk adım atılmış olur. İştahı artan kedilerin doygunluk hissini arttıracak özel lifli formüle sahip kısırlaştırılmış kedi maması çeşitleri ile patili dostlarımızın obezite ve karaciğer yağlanması gibi sorunlar yaşamasının önüne geçmek mümkün. Royal Canin kısır kedi maması formüllerinde özel olarak belirlenmiş mineral seviyeleri sayesinde üriner sistemde meydana gelebilecek herhangi bir taş ve kristal oluşumu ihtimali de azaltılmakta ve özellikle erkek kediler çok sık görülen idrar yolları tıkanmasına karşı önlem alınabilmektedir.

Royal Canin Kısırlaştırılmış Kedi Maması Fiyatları

Royal Canin kısırlaştırılmış kedi maması fiyatları mamanın içeriğine ve ambalajına göre farklılık göstermektedir. 1 - 7 yaş arası kediler için özel olarak hazırlanan formül ile +7 yaş üzerindeki kediler için hazırlanan formül arasında da farklılıklar bulunabilir. Her iki dönemde mamanın tüketim süresi de göz önünde bulundurularak farklı ambalaj seçenekleri sunulmaktadır. Büyük ambalajlara sahip ürünler küçük ambalajlara kıyasla birim fiyat bazında daha ekonomiktir. Ancak mamanın ilk kez kullanılacağı durumda kedinin mamayı benimseyip benimsemeyeceğini de gözlemlemek için ufak ambalaj tercih edilerek geçişin başlatılması önerilmektedir.

Petlebi.com olarak sitemizde yer alan tüm ürünler için orijinallik garantisi verirken, uyguladığımız stok sistemi ile her zaman en taze mamalara ulaşmanız için çalışıyoruz. Gıda saklamak için gerekli olan özel şartları yerine getiren 1000 metrekarelik depomuzdan çıkan tüm ürünlerin size en sağlıklı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz. Sitemizden Royal Canin Sterilised kedi maması almak isterseniz, ürün açıklamalarını ve besin içeriklerini detaylı bir şekilde inceleyebilir; deneyimlerini paylaşan kullanıcılarımızın yorumlarına da göz atabilirsiniz. Sağlıklı bir beslenme için en temel adım olan beslenmede her zaman orijinal ve kaliteli ürünlere ulaşabilmek için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın.