Appetite Köpek Maması

(2)

Seçtikleriniz: Appetite Hepsini Kaldır
349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Appetite Köpek Maması

Köpeklerin doğası gereği yanlış veya eksik beslenmeye karşı oldukça hassas bir yapıya sahip oldukları bilinmektedir. Dengesiz beslendiklerinde ya da tükettikleri besinlerin kalitesi düşük olduğunda gelişim hızları azalabilir, bağışıklık sistemleri yeterince gelişemediği için sağlık sorunları ortaya çıkabilir ve ne yazık ki beslenme sorunlarına bağlı olarak yaşam konforları ve süreleri azalabilir. Tüm bu gerçekler doğrultusunda formüle edilen Appetite köpek maması çeşitleri dostlarımızın gelişimsel ihtiyaçlarına başarılı bir şekilde yanıt vermektedir.

Petlebi.com üzerinden Appetite köpek maması çeşitlerine en uygun fiyat tekliflerinden yararlanarak sahip olabilirsiniz. Ürün içeriklerini görüntüleyebilir, ürün kullanıcılarının yorumlarını okuyarak en doğru kararı verebilirsiniz.

Appetite Hakkında Bilinmesi Gerekenler

1987 yılından bu yana kedi ve köpekler için özel ve besleyici mama üretimi gerçekleştiren Effeffe Pet Food'un markası olan Appetite, dostlarımızın daha sağlıklı olabilmesi amacıyla formüle edilen ürünleri ile tanınmaktadır. Evcil hayvanların sağlığı kadar konforunu da öncelikli olarak hedefleyen marka oldukça ekonomik fiyat politikası ile tercih sıklığını arttırmaktadır. Beslenme gereksinimleri ve duyusal ihtiyaçları karşılamak için özel olarak geliştirilen Appetite köpek maması çeşitleri mineral ve vitamin bakımından zengindir.

Appetite Yavru Köpek Maması

Yavruların sağlıklı bir büyüme sürecine girmesi, ilerleyen yılları adına da önemlidir. Yaşamlarının bu ilk evresinde metabolizmalarının, bağışıklık sistemlerinin, cilt sağlıklarının ve sindirim sistemlerinin desteklenmesi için yavru köpek mamaları ile beslenmeleri gerekir. Appetite yavru köpek maması dostlarımızın günlük enerji ihtiyacını karşılar ve metabolizmanın işlevi için gerekli düzeyde mineral ve vitamin barındırır. Kuzulu içeriği ile lezzet beklentilerini de karşıladığından minik arkadaşlarımızda iştah sorunu ve bu soruna bağlı olarak az beslenme probleminin ortaya çıkmasını engeller.

Appetite Yetişkin Köpek Maması

Genellikle 12 aylık olduklarında yetişkinlik sürecine giren köpeklerin yavruluk döneminden kalma mamalar ile beslenmeleri ihtiyaçlarının tam olarak karşılanamamasına neden olur. Artık gelişimleri yavaşlamış, enerjileri göreceli olarak azalmış ve ihtiyaçları farklılaşmıştır. Appetite yetişkin köpek maması kuzulu leziz içeriği ile onların dengeli beslenmesi adına gereklilikleri karşılar. İçerisinde kemik sağlığı için gerekli mineraller haricinde A, D ve E vitaminleri bulunur. Kolay sindirilebilme özelliğine de sahip olan Appetite markalı yetişkin köpek maması uygun fiyatları ile dikkat çekmektedir.

Hangi Appetite Ürününü Tercih Etmelisiniz?

Mama seçimi sırasında önceliğiniz dostunuzun gelişim dönemi olmalıdır. Az önce de vurguladığımız gibi yaşamının ilk evresinde olanlarla yetişkinliğe adım atanların beslenme anlamındaki gereksinimleri birbiriyle aynı değildir. Bu nedenle yavrunuz henüz 12 ayını tamamlamadıysa ona yavru, 12 ayını tamamladıktan sonra yetişkin köpek maması verebilirsiniz. Mama seçimi kadar önemli olan diğer bir konu da mama miktarının ayarlanmasıdır. Ürün ambalajında bulunan miktar önerilerini onun aktivite düzeyi ve genel sağlık durumu doğrultusunda veteriner hekimlerden destek alarak farklılaştırabilirsiniz.

Appetite Köpek Maması Fiyatları

Petlebi.com uygun fiyatları ve binlerce ürün çeşidi ile dostlarınızın tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Appetite köpek maması fiyatları da ekonomikliği ile fark yaratıyor. %100 orijinal ürün garantimizden ve hızlı kargo seçeneklerimizden yararlanmak için tek yapmanız Türkiye'nin en çok ziyaret edilen online petshop mağazasını tercih etmek!