Pro Plan Kedi Maması

Seçtikleriniz: Pro Plan Hepsini Kaldır

Pro Plan Kedi Maması Çeşitleri

Kediniz hem yavruluk hem yetişkinlik döneminde doğru beslenme programı ile ideal kilosunu korumalı. Kas yoğunluğunu yükselten pro plan kedi maması ile sevimli dostunuz ister hareketli ister daha sakin bir yaşam sürsün ideal kilosunu korur üstelik, seçici kediler için bile içeriği son derece çekici ve lezzetlidir.

Pro Plan kedi maması, formülündeki mineral ve vitamin dağılımı sayesinde ırksal olarak böbrek sorunu yaşayan kedileri idrar yolu rahatsızlıklarından korur. Evinizin minik üyesine doğru mama seçmek için; öncelikle veterinerinize danışabilir ayrıca Petlebi Topluluk’taki diğer ailelerin tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz.

Kedinizin mamasını ucuza mal etmek için 10 kg.lık paketleri tercih ederseniz, kilo başına maliyetin düştüğünü görebilirsiniz. Üstelik uzun raf ömrüyle buzdolabında yer işgal etmeksizin mamayı saklayabilirsiniz. Pro Plan kedi maması fiyatları, Petlebi’de indirimleri takip ederek satın aldığınızda bütçe dostudur. Petlebi üyeliğinizin sağladığı indirim ve kampanyalar sayesinde aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verebilirsiniz.