petlebi
SİPARİŞ & DESTEK

0850 255 10 01

Günün Fırsatları Barınaklara Bağış Veteriner Klinikleri Soru Cevap Blog Fotoğraf Yarışması
99 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Pro Plan Kedi Maması

Kedilerimizin günlük besin ihtiyacını sağlayan kedi mamaları çok farklı çeşit ve markalardadır. Kedinize en uygun mamayı seçmek sağlığı ve gelişimi için önemlidir. İçerik ve kullanım evresi açısından alacağınız ürüne dikkat etmeniz kedinizin sağlığı için önemlidir.

Seçtikleriniz: Pro Plan Hepsini Kaldır

Pro Plan Kedi Maması Çeşitleri

Kediniz hem yavruluk hem yetişkinlik döneminde doğru beslenme programı ile ideal kilosunu korumalı. Kas yoğunluğunu yükselten pro plan kedi maması ile sevimli dostunuz ister hareketli ister daha sakin bir yaşam sürsün ideal kilosunu korur üstelik, seçici kediler için bile içeriği son derece çekici ve lezzetlidir.

Pro Plan kedi maması, formülündeki mineral ve vitamin dağılımı sayesinde ırksal olarak böbrek sorunu yaşayan kedileri idrar yolu rahatsızlıklarından korur. Evinizin minik üyesine doğru mama seçmek için; öncelikle veterinerinize danışabilir ayrıca Petlebi Topluluk’taki diğer ailelerin tavsiyelerini değerlendirebilirsiniz.

Kedinizin mamasını ucuza mal etmek için 10 kg.lık paketleri tercih ederseniz, kilo başına maliyetin düştüğünü görebilirsiniz. Üstelik uzun raf ömrüyle buzdolabında yer işgal etmeksizin mamayı saklayabilirsiniz. Pro Plan kedi maması fiyatları, Petlebi’de indirimleri takip ederek satın aldığınızda bütçe dostudur. Petlebi üyeliğinizin sağladığı indirim ve kampanyalar sayesinde aynı gün kargo imkanıyla kolay, hızlı ve güvenli siparişinizi verebilirsiniz.

Pro Plan Kedi Maması Kullanıcı Yorumları