Köpek Rampası

(5)

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Köpek Rampası

İlk bakışta küçük bir eğlence düzeneği gibi algılansa da köpek rampası çeşitleri dostlarımızın eklem sağlığını koruyan, eklemleri sorunlu olanların ise konforunu arttıran işlevsel ürünlerdir. Boyu ayarlanabilen bu ürünler dostlarımızın boyutlarına göre yüksekte kalan koltuklara, yerlere ya da araba bagajlarına kolaylıkla inip çıkabilmelerini sağlar. Farklı malzemelerden üretilen ve tüm ırktaki dostlarımıza hitap eden bu ürünler Petlebi.com'da sizleri bekliyor.

Siz de yaşlanan, henüz yavruluk döneminde olan, eklem sağlığı tehdit altında olan ya da yaşadığı sağlık sorunları nedeniyle hareket yetisi azalan dostlarınız için Petlebi.com üzerinden köpek rampası çeşitlerini inceleyebilir, kullanım amacınız doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en çok yanıt veren ürünü ücretsiz kargo fırsatlarımızdan yararlanarak sipariş edebilirsiniz.

Köpek Rampası Ne İşe Yarar?

Dostlarımız yaşamlarının farklı evrelerinde farklı sağlık sorunları yaşayabiliyor ve bu sağlık sorunları nedeniyle hayat konforları azalıyor. Hayat konforlarında azalma zaman içerisinde günlük rutinlerinden uzaklaşmalarına dolayısıyla psikolojilerinde değişimlere neden olabiliyor. Köpek rampası çeşitleri onların normal şartlarda zorlanarak gerçekleştirdikleri en basit eylemlerin dahi daha kolay ve konforlu bir şekilde gerçekleştirilmesini mümkün kılıyor. Kilo problemi olan küçük ırk köpekler, eklem sorunu yaşayanlar ve zıplayıp atlama gibi eylemleri gerçekleştiremeyen hasta ya da yaşlı dostlarımız için büyük bir konfor kaynağı olan köpek rampaları oldukça modüler olmaları nedeniyle aile bireylerine de kolay bir kullanım sunuyor. Hafif ama dayanıklı malzemelerden üretilen bu ürünler köpek merdiveni formunda da olabiliyor.

Köpek Rampası Çeşitleri

Fonksiyonellikleri ile dikkat çeken köpek rampası çeşitleri farklı materyallerden üretilebilir. Bazılarının boyutları ayarlanabilir özelliktedir bazıları ise standart ölçüde gönderilir. Taban özellikleri de ürün bazlı değişiklik gösterebilir. Ürünlerden bazıları kaymaz tabana sahip olurken bazılarının ek bir malzeme ile kaplanmadığı bilinmektedir. Hem iç hem de dış mekanlar için kullanılabilen seçeneklerin olması köpek rampası seçimi sırasında dikkat edilmesi gereken unsurları da değiştirecektir.

Köpek Rampası Seçimi Sırasında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek rampası seçimi sırasında eş zamanlı birçok faktörü değerlendirmenizi öneriyoruz. İlk olarak dostunuzun kilosunu düşünmelisiniz. Bu ürünler farklı kilogramlarda taşıma kapasitelerine sahip olduğu için dostunuzu sorunsuz bir şekilde taşıyabilecek alternatiflere yönelmelisiniz. Ürün seçerken kolay temizlenebilir olması da sizin için karar sürecinizi etkileyecek öneme sahip bir noktadır. Ürünlerin üst kısımlarında kaydırmaz özellikte döşeme varsa onun çıkarılabilir ve temizlenebilir olmasına dikkat etmelisiniz. Son olarak ürünün ne kadar yüksekteki eşyalara inip çıkmayı kolaylaştırdığı incelemelisiniz. Arabaların bagajı, koltuk kısmı ya da evlerdeki kanepelerin yükseklikleri aynı değildir. Bu nedenle ürünü kullanım amacınız seçimlerinizi doğrudan etkileyecektir.

Köpek Rampası Fiyatları

Köpek rampası fiyatları markaya, ürünün ebatlarına, üretildiği malzemeye ve ek özelliklerinin olup olmamasına göre değişiklik gösterebilir. Petlebi.com üzerinden ihtiyacınız olan tüm ürün gruplarına özel indirim kampanyaları bulabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı en uygun fiyatlarla karşılarken aynı gün kargo fırsatlarımızdan yararlanabilir, %100 orijinal ürün garantimizin keyfini sürebilirsiniz.