Pro Plan Yavru Kedi Maması

(3)

Gelişimlerinin ilk döneminde yavru kedilerin mümkün olduğunca eksiksiz ve dengeli beslenmeleri gerekir. Atalarından kalma içgüdüsel beslenme alışkanlıklarına uygun besinler onların bağışıklık sisteminin korunmasında büyük bir rol oynar. Onların tüm ihtiyaçlarını dengeli bir şekilde karşılamak için özel olarak geliştirilen Pro Plan yavru kedi maması çeşitleri güvenle tercih edilebilir. Yüksek kalitede proteinlere ek olarak fosfor, sodyum ve kloroid gibi mineraller barındırarak idrar yolu fonksiyonlarını da geliştiren Pro Plan yavru kedi mamaları deri ve mide bölgelerinde gerçekleşmesi mümkün alerjik reaksiyonları da minimize eder. Türkiye’de en çok tercih edilen ve beğenilenler arasında yer alan Pro Plan yavru kedi mamaları farklı içeriklerde ve farklı ağırlıktaki ambalajlarda sunulmaktadır. Petlebi ayrıcalıkları ile %100 orijinal ürün garantisinden yararlanabilir, avantajlarınızı arttırabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!
Pro Plan Beslenme Danışmanı ücretsiz.

Hangi mamayı seçmeniz gerektiğine emin değil misiniz?

En uygun mamayı, Purina'nın Petlebi.com müşterilerine özel Beslenme Danışmanı'yla birlikte seçebilirsiniz.

Purina Beslenme Danışmanı Beni Arasın
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.
TÜKENDİ!
Yakında tekrar gelecek! Haber almak için tıklayın.

Pro Plan Yavru Kedi Maması

Pro Plan yavru kedi maması, patili dostlarımızın doğumdan itibaren en doğru şekilde beslenmesini sağlayacak özel formülü ile evcil hayvan sahiplerinin beğenisini kazanıyor. Yavru kedilerin büyüme sürecinde anne sütünün önemi tartışmaya kapalı olsa da pek çok yavru annesi ile o kadar uzun süre zaman geçiremiyor ya da annenin sütü 8 yavrular 8 haftalık oluncaya kadar yeterli gelmeyebiliyor. Böyle durumlarda anne sütü ile birlikte gelişimi destekleyecek bir kedi mamasının tüketilmesi öneriliyor.

Pro Plan yavru kedi maması içeriğindeki yüksek protein ve yağ oranlarına ek olarak sahip olduğu doğal katkılar ile onların en ideal şekilde beslenmesine yardımcı oluyor. 6 haftadan itibaren yavruların tüm beslenme ihtiyaçlarını karşılayacağı belirtilen mama sayesinde sevimli dostlarımızın gelişim süreci ideal bir şekilde ilerliyor; uzun vadede gelişimsel sorunlara bağlı meydana gelebilecek hastalıkların önüne geçilmiş oluyor.

Pro Plan Hakkında

Yenilikçi ve bilime dayalı bir marka olarak öne çıkan Pro Plan evcil hayvan beslenmesinde önemli bir yere sahip. 350'den fazla veteriner ve beslenme uzmanının katkısıyla geliştirilen özel formüller sunan marka, üretim tesislerinde de yeni nesil teknolojilere yer veriyor. 80 yılı aşkın tecrübeye sahip olan Pro Plan bugün Nestlé'nin sahibi olduğu Purina markasının bünyesinde yer alıyor. Doğal içeriğe sahip mamalarıyla öne çıkan marka mamalarını sadece besin değeri olarak değil aynı zamanda lezzet olarak da özenle üretiyor. Kediler ve köpekler hayatlarının farklı dönemlerinde farklı miktarda besinlere ihtiyaç duyuyor. Pro Plan da bu ihtiyacı göz mönüde bulundurarak kediler ve köpeklerin farklı dönemleri için farklı ve biyolojik olarak uygun mamalar sunuyor. Bu mamalar farklı düzeylerde vitamin, mineral ve diğer içerikleriyle kedilerin ve köpeklerin hayatlarının her döneminde sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlıyor.

Pro Plan Yavru Kedi Maması İçeriği

Pro Plan yavru kedi maması içeriğinde minimum %36 oranında protein bulunuyor. Mama içeriğinde %17,5 - 22,5 oranında da yağ bulunuyor. Anne sütünde de bulunan DHA katkısı mamanın yavru kedi beslenmesinde çok önemli bir yeri olmasını sağlıyor. DHA'nın kedilerde beyin fonksiyonlarının gelişmesinde büyük bir etkisi olmasının yanı sıra bağışıklık sistemini güçlendirdiği de bilinmektedir. Yavru kediler için iskelet gelişimi de büyük bir öneme sahiptir. Sağlıklı bir iskelet gelişimi, güçlü bir kemik ve diş yapısı için mutlaka yeterli miktarda kalsiyum alınması gerekir. Mama içeriğinde bulunan kalsiyum ve kemik sağlığını destekleyici mineraller bu mamanın ideal gelişim süreci için eksiksiz olmasına yardımcı oluyor.

Pro Plan Yavru Kedi Maması Hangi Kediler İçin Uygun?

Pro Plan yavru kedi maması 6. haftadan itibaren ana besin kaynağı olarak kullanılabilen bu mamalar 12 aya kadar kedilere verilebilmektedir. Kedinin 12 ayda önce kısırlaştırma operasyonu geçirmesi söz konusu olduysa mama tercihinin değiştirilmesi gerekebilir. Böyle bir durum gerçekleştiği zaman operasyonu yapan veteriner hekimden bilgi almak gerekir. Oldukça yüksek besleyici içeriğe sahip olan mama anne kediler içinde rahatlıkla tercih edilebilmektedir. Hamile olan kedilerin yavrularını anne karnında sağlıklı bir şekilde büyütebilmesi ve bu süreçte yetersiz beslenme sorunu yaşamaması için bu mama rahatlıkla kullanılabilir. Emzirme dönemindeki kediler için de aynı durum geçerlidir. Sürekli olarak yavrularını beslemek zorunda olan anne kedinin yüksek kalori ihtiyacı vardır ve yavru kedi maması ile bu ihtiyaç en ideal şekilde karşılanabilir.

Pro Plan Yavru Kedi Maması Fiyatları

Pro plan yavru kedi maması 1,5 kilogram, 3 kilogram ve 10 kilogram ambalajlar içerisinde sunulmaktadır. Mama fiyatları ambalaja ve dönemsel kampanyalara göre farklılık gösterebilir. Bu mama ilk kez kullanılacağı zaman kedinin damak zevkini ve beğenisini göz önünde bulundurabilmek için en ufak ambalajlı ürünün alınması önerilmektedir.

Petlebi.com üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde size gönderilecek mamaların %100 orijinallik garantisi bulunmaktadır. Her markanın yetkili satıcısı olan firmamız her zaman garantili ve taze ürünler sunmak için çalışmaktadır. Gıda saklamaya uygun depomuzdan teslimat için çıkarılan her ürün özenle paketlenerek kargoya verilir. Sitemizden alışveriş yaparken satın alacağınız ürünlerle ilgili detaylı bilgileri ürün açıklamalarında bulabilir ve alışverişinizi güvenle yapabilirsiniz.