Ağız/Diş Sağlığı

(56)

Köpeklerde ağız sağlığı çok önemlidir. Sağlıksız bir ağız beslenmeyi etkiler, köpeğinizin bağışıklığını düşürür ve birçok hastalığa yol açabilir. Tartar ve benzeri diş sağlığı problemlerini engellemek için yardımcı bakım ürünlerinden faydalanabilirsiniz.

Devamını Göster »

349 TL ve ÜZERİ SİPARİŞLERDE KARGO BEDAVA!

Ziyaretçilerin en çok incelediği 5 Ağız/Diş Sağlığı markası:

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı Bakım Ürünleri

Sahiplendiğimiz köpeklerin sağlıklı olması için elimizden geldiğince en kaliteli mamaları tercih eder, bakım süreçlerini eksiksiz yerine getirmeye çalışırız. Kulaklarının temizliğinden patilerinin yumuşatılmasına, tırnaklarının kısaltılmasından tüylerinin taranmasına kadar her şeyi yapsak da zaman zaman en önemli aşamayı es geçebiliriz. Halbuki yedikleri besinlerden kalan parçacıklar, salyaları ve bakteriler dostlarımızın ağız ve diş sağlığını tehdit edecek özelliklere sahip olduğundan köpeklerin ağız ve diş bakımlarının kesinlikle aksatılmaması gerekir. Zaman içerisinde dişlerinde plak oluşabilir, çürükler diş kaybına neden olabilir ve sindirim sistemlerinin bu ilk basamağı işlevini yerine getiremez hale gelebilir. Bu nedenle köpek diş fırçası, köpek diş macunu, köpek diş bakım seti ve köpek diş oyuncağı gibi ürünlere ihtiyaç duyarız. Petlebi.com'da Kong, Tasty Bone, Gimdog ve Trixie gibi markaların dostunuzun ağız ve diş sağlığına özel ürünlerini bulabilirsiniz.

Köpek Ağız Sağlığı Ürünleri

Ağız sağlıklarının korunması ve iyileştirilmesi için ağız bakım spreyleri, diş temizleme mendilleri, diş temizleme jelleri ve aromalı diş bakım oyuncakları büyük bir fayda sunmaktadır. Diş etlerine masaj yapan, dişlerin üzerindeki birikintileri ve bakterileri temizleyen, dişleri kuvvetlendiren, diş kaşınmasına iyi gelen ve ağız kokusunu önleyen bu ürünler Petlebi.com güvencesiyle sizlere sunulmaktadır.

Köpek Diş Sağlığı Ürünleri

Köpeklerin dişlerinin düzenli olarak fırçalanması çürük oluşumunun, diş eti iltihabının ve dişlerde plak oluşumunun önüne geçilmesi sürecinde en etkili bakım aşamalarından biridir. Ağız bakımlarında onlara özel üretilen köpek diş fırçası çeşitleri büyük bir kolaylık sağlar. Köpek diş macunu, köpek diş fırçası, köpek diş macunu seti, köpek diş oyuncağı ve köpek diş kaşıyıcı ürünleri onların sağlıklı dişlere kavuşması adına tercih edilebilecek ürünler arasındadır. Ağız anatomilerine ve diş yapılarına uygun olacak şekilde geliştirilen diş bakım ürünleri kolay bir şekilde kullanılsa da alışkanlık kazanmaları için küçük yaşlardan itibaren bu ürünlerle tanıştırılmaları gerektiği unutulmamalıdır.

Köpek Ağız ve Diş Sağlığı Ürün Fiyatları

Köpek ağız ve diş bakım ürün fiyatları markaya ve ürün özelliklerine göre değişebilmektedir. Bazı ürünler tekli olarak bazıları set halinde satışa sunulduğu için fiyatlar bu yönde de etkilenebilir. Petlebi.com üzerinden patili arkadaşınızın ağız ve diş sağlığına iyi gelecek en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.