119 TL ve üzeri tüm siparişlerde kargo bedava!
İsterseniz kapıda nakit veya kredi kartıyla ödeyin.
Ürünleri 15 gün içerisinde ücretsiz iade edebilirsiniz.

Amity Kedi Maması

Seçtikleriniz: Amity Hepsini Kaldır

Amity Kedi Maması

Sağlıklı ve uzun bir ömür için doğru beslenme her canlı için olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Bu nedenle evcil hayvan beslenmesinde de dengeli ve yeterli mama formülleri tercih edilmelidir. Kedilerin beslenme alışkanlıklarına bakıldığı zaman etçil olduklarını göz önünde bulundurmak ve hayvansal protein kaynağı kullanılan mamalar yemelerini sağlamak önemlidir.

Amity kedi maması çeşitleri patili dostlarımızın dengeli ve sağlıklı beslenmesi için geliştirdiği formüller ile beğeni kazanıyor. Mama içeriklerinde yaşam evresine ve özel sağlık gereksinimlerine uygun olarak kullanılan doğal katkı malzemeleri de kedilerin uzun ve sağlıklı bir yaşama sahip olmaları için büyük bir önem taşıyor. Kaliteyi sembol haline getiren marka her zaman en doğal ürünler ve en gelişmiş teknolojiler ile yaşantımızı paylaştığımız dostlarımıza mama üretiyor.

Amity Hakkında

İspanya’nın önemli evcil hayvan mama markalarından birisi olan Amity, 2008 yılında İspanya’nın Murcia bölgesinde bulunan dört büyük şirketin birleşmesiyle ortaya çıkan Alinatur Petfood’un tarafından üretiliyor. Bu yönüyle Alinatur Petfood, İspanya’nın en büyük kuru mama üreticisi. İki ekstrüzyon hattı ile beraber yılda 60.000 tondan fazla üretim yapabilen marka aynı Amity markasında 20’den fazla özelleştirilmiş ürüne sahip. Alinatur markası altında Amity başta Avrupa olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde yer alıyor. %100 doğal ve GDO’suz mamaları ile Amity sadece lezzetli değil aynı zamanda sağlıklı mamalar sunuyor.

Amity Kedi Maması Çeşitleri

Amity kedi maması çeşitleri temel olarak kedilerin yaşam evrelerini ve özel sağlık gereksinimlerini göz önünde bulundurarak formüle ediliyor. Amity yavru kedi maması içeriğinde yüksek oranda yağ bulunması, gelişim dönemindeki kedilerin ihtiyaç duydukları yüksek kaloriyi sağlıklı bir şekilde almalarına olanak sağlıyor. Ayrıca anne sütünde bulunan ve kediler için oldukça önemli olan EPA ve DHA katkıları da yavru gelişimi açısından büyük önem taşıyor. Yüksek ve kaliteli kalori sağlayan bu mama aynı zamanda emziren veya hamile kedi maması olarak da tercih edilebiliyor.

Amity yetişkin kedi maması 12. aydan itibaren azalan kalori ihtiyacına uygun olacak şekilde üretilen ama aynı zamanda kedilerde yaşlanma etkilerini azaltacak E vitamini gibi özel katkılara sahip olan lezzetli bir formüle sahiptir. Amity kısırlaştırılmış kedi maması da kilo alma eğilimi artan ve üriner sağlık sorunları yaşama ihtimalleri olan kediler için düşük yağ oranı ve dengelenmiş mineral içeriği ile sunulmaktadır.

Amity Kedi Maması Fiyatları

Mamaların fiyatlandırmasında içerik, ambalaj ve üretim teknolojisi gibi pek çok farklı belirleyici bulunmaktadır. Bu nedenle fiyatlar üzerinden doğrudan mama seçmek her zaman doğru sonucu elde etmeye yardımcı olmaz. Tercih edilen mamanın taze ve orijinal olması çok önemlidir. Petlebi.com’dan satın alacağınız tüm mamalar %100 orijinallik garantisinin yanı sıra taze bir şekilde sizlere ulaştırılır. Satın almak istediğiniz mamaların son kullanma tarihlerini, besin değerlerini ve içeriklerini ürün detay sayfalarında görebilir, kedi sahiplerinin yorumlarına göz atarak kediniz için en doğru ürünü seçebilirsiniz.